Pobierz aplikację betfan na telefon
Euro 2020: Hiszpania – Polska, mecz o wszystko

Polska została postawiona przed bardzo trudną sytuacją. Przez wygraną Szwedów ze Słowacją, musi co najmniej zremisować z Hiszpanią. Zapraszam na zapowiedź spotkania.

Euro 2020: Hiszpania – Polska, niekorzystne rozstrzygnięcia w grupie

Polska jest na własne życzenie w bardzo trudnej sytuacji. Przegraliśmy ze Słowacją, co zdecydowanie utrudniło nam szanse na awans. Dodatkowo w czwartkowym meczu Szwedzi pokonali naszego pierwszego rywala na Euro 2020, co było dla nas najgorszym scenariuszem. Jeżeli chcemy myśleć o awansie musimy przynajmniej zremisować z Hiszpanią i pokonać reprezentację Trzech Koron, co będzie piekielnie trudnym wyzwaniem. Zapoznaj się z typami na mecz Hiszpania – Polska.

Euro 2020: Hiszpania – Polska, La Furia Roja pokaże skuteczność?

Hiszpania zremisowała swój pierwszy mecz ze Szwecją 0:0. Mimo ogromnej różnicy posiadania piłki, nie potrafiła pokonać golkipera rywali, choć często podopiecznie Luisa Enrique próbowali dośrodkowań w pole karne. Wielką zagadką jest także Morata, gdy napastnik Juventusu ma swój dzień, to gra jak z nut. Często zdarzają mu się jednak spotkania, w których nie potrafi wykończyć najprostszej akcji, czego świadkami byliśmy podczas rywalizacji ze Szwecją. Trzy Korony miały kilka okazji, do wyprowadzenia kontry i prawdopodobnie również spróbujemy tym sposobem urwać punkty Hiszpanom. Biało-Czerwoni mają szansę na pokonanie La Furia Roja? Zapoznaj się z analizą.

Euro 2020: Hiszpania – Polska, Polacy optymistycznie nastawieni

Polscy zawodnicy są optymistycznie nastawieni przed meczem z Hiszpanią. Pokazali to na konferencjach prasowych Jan Bednarek oraz Kamil Glik.

„Wiemy, co robić, aby wygrać. Jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć dobry wynik. Kto z nas nie wierzy, może zostać w Sopocie. Jest chęć udowodnienia i pokazania, jak ciężko pracowaliśmy. Przełomowy moment przyjdzie i kibice będą z nas dumni.” – powiedział defensor Southampton.

„Plany na pewne spotkania można mieć, ale trzeba mieć świadomość, z jaką reprezentacją gramy. Musimy zabezpieczać luki, przestrzenie, bo Hiszpania na pewno będzie się dobrze przemieszczać.” – wyznał Kamil Glik.

Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Hiszpania – Polska.

Euro 2020: Hiszpania – Polska – specjalne zakłady na BETFAN

BETFAN z okazji na mecz Hiszpania – Polska przygotował specjalne zakłady na to wydarzenie. Na stronie polskiego legalnego bukmachera można obstawić między innymi czy na murawie pojawi się Kacper Kozłowski (kurs 2.20) albo znajdziemy zakład na to, że Piotr Zieliński zdobędzie bramkę lub zanotuje gola (kurs 4.50). Moją uwagę przykuł zakład na to, czy w meczu padnie gol zdobyty głową. Wydaje mi się to bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę to, jak Hiszpania grała ze Szwecją. Kurs na takie wydarzenie to 2.20.

Mecz Hiszpania – Polska odbędzie się 19 czerwca o 21:00 na stadionie w Sevilli. Aby marzyć o awansie, Polacy muszą zdobyć chociaż punkt. Obstaw starcie w BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!