250 zł za wygraną City z Newcastle – promocja Premier League

Kamil Błaszczyk

28 kwietnia 2024

Manchester City, promocja

Promocja Premier League! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 250 zł, jeśli Manchester City wygra z Nottingham!

Zgarnij 250 zł za wygraną Manchesteru City z Nottingham

250 zł za wygraną City z Newcastle - promocja Premier League

Już w najbliższą niedzielę Manchester City zmierzy się z Nottingham w spotkaniu wyjazdowym. Obywatele, po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, za cel w tym sezonie stawiają sobie z pewnością zdobycie podwójnej korony, czyli wygranie Premier League oraz Puchar Anglii. W lidze angielskiej Manchester City stoi na dogodnej do tej pozycji i w przypadku wygrania zaległych spotkań będzie na pierwszym miejscu przed Arsenalem i Liverpoolem. Walka jednak na pewno będzie zacięta i The Citizens nie mogą sobie pozwolić na potknięcia, tym bardziej w starciach z drużynami pokroju Nottingham.

BETFAN przygotował specjalną promocję z okazji nadchodzącego meczu Nottingham – City! Co należy zrobić, aby z niej skorzystać? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić pierwszy kupon na mecz Nottingham – Manchester City. Jeżeli Obywatele wygrają to spotkanie, to zgarniesz dodatkowe 250 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 25 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ UNITED – BURNLEY

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolny zakład z oferty na mecz Nottingham – Man City (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 28.04, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Manchester City wygra z Nottingham Forest FC, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny Sport Betfan

Najnowsze wpisy