Kto wygra Euro 2024? Kursy, zakłady i typy bukmacherskie na zwycięzcę mistrzostw Europy

Adrian Krawczyk

03 czerwca 2024

Euro 2024 rozpocznie się już 14. czerwca 2024 roku w Niemczech. Wielki finał zostanie rozegrany 14 lipca, a więc równo miesiąc później na Olimpijskim Stadionie w Berlinie. Już dziś wiele osób zastanawia się, kto wygra Mistrzostwa Europy 2024 w piłce nożnej.

Kto wygra Euro 2024? Kursy, zakłady i typy bukmacherskie na zwycięzcę mistrzostw Europy

Przygotowałem dla czytelników zestawienie, która reprezentacja ma największe szanse na zdobycie trofeum Euro 2024. Zapraszamy do zapoznania się z typami i kursami na zwycięzcę Mistrzostw Europy 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kto wygra Euro 2024? Typy bukmacherskie na zwycięzcę Mistrzostw Europy

Betfan logo
Anglia wygra Euro 2024
Kurs 3.95
Zagraj już teraz

Oczywiście największe szanse na wygraną w Mistrzostwach Europy mają dwie reprezentacje – Anglia oraz Francja. Te ekipy prezentują się najlepiej na przestrzeni ostatnich kilku lat i wydaje się, że i tutaj faktycznie mogą powalczyć. Oczywiście Euro rządzi się swoimi prawami, zresztą jak większość wielkich turniejów, dlatego też i tutaj możemy zobaczyć w walce o ostateczny tytuł czarnego konia, choćby w postaci gospodarza, czyli reprezentacji Niemiec, czy Portugalii, która zawsze spisuje się bardzo dobrze na wielkich imprezach, jednak nigdy nie może sięgnąć po końcowe trofeum. Ostatnie Euro, choć nietypowe, bo w 2021 roku wygrała reprezentacja Włoch, ale patrząc na ich ostatnią dyspozycję ciężko mówić, żeby mieli duże szanse na obronę mistrzowskiego tytułu. Wtedy w finale zagrali z Anglikami, którzy przegrali, jednak moim zdaniem spoglądając na młodzieżową angielską piłkę, a także doświadczonych piłkarzy to właśnie reprezentacja Anglii ma najlepszą kadrę.

Oczywiście nie wolno zapominać o Trójkolorowych, którzy na wielkich imprezach w ostatnim czasie spisują się świetnie i choć przegrali w finale Mundialu to tutaj będą się z pewnością chcieli odegrać i wygrać ME. Mimo wszystko wydaje mi się, że w Anglii jest więcej młodych piłkarzy, którzy mogą mieć szybszą zdolność do regeneracji po niewątpliwie bardzo trudnym i długim sezonie, bo przecież Euro startuje zaraz po sezonie. To moim zdaniem przeważy na korzyść Anglii, więc typuję, że Mistrzostwa Europy 2024 wygra reprezentacja Anglii.

Sprawdź typy Euro 2024

Euro 2024: Kursy bukmacherskie na zwycięzcę Mistrzostw Europy

Bukmacherzy na Mistrzostwa Europy 2024 w piłce nożnej przygotowali już notowania, która drużyna może wygrać całe Euro 2024. Tutaj głównym faworytem jest Anglia z notowaniem kursowym 3.95. Tuż za ich plecami została uplasowana reprezentacja Francji (kurs 4.90). Na trzecim miejscu w notowaniach zostali uplasowani gospodarze Euro 2024, czyli reprezentacja Niemiec z kursem 6.30kto wygra Euro 2024?.

Dodatkowo z dużymi szansami na końcowy triumf zostali wycenieni Hiszpanie (kurs 8.80) oraz Portugalia (kurs również 8.80). Oprócz wspominanych pięciu reprezentacji notowania pozostałych już są na znacznie wyższym poziomie, choć warto tutaj wspomnieć o kadrach, które mogą być czarnym koniem Euro 2024, jak choćby Holandia (kurs 17.00), czy Chorwacja (kurs 40.00).

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy