Pobierz aplikację betfan na telefon
Euro 2024: Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na zwycięzcę mistrzostw Europy

Euro 2024 rozpocznie się już 14. czerwca 2024 roku w Niemczech. Wielki finał zostanie rozegrany 14 lipca, a więc równo miesiąc później na Olimpijskim Stadionie w Berlinie. Już dziś wiele osób zastanawia się, kto wygra Mistrzostwa Europy 2024 w piłce nożnej. Przygotowałem dla czytelników zestawienie, która reprezentacja ma największe szanse na zdobycie trofeum Euro 2024. Zapraszamy do zapoznania się z typami i kursami na zwycięzce Mistrzostw Europy 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Euro 2024: Typy bukmacherskie na zwycięzcę Mistrzostw Europy

4.50

ANGLIA WYGRA

EURO 2024 W PIŁCE NOŻNEJ

betfan

Oczywiście największe szanse na wygraną w Mistrzostwach Europy mają dwie reprezentacje – Anglia oraz Francja. Te ekipy prezentują się najlepiej na przestrzeni ostatnich kilku lat i wydaje się, że i tutaj faktycznie mogą powalczyć. Oczywiście Euro rządzi się swoimi prawami, zresztą jak większość wielkich turniejów, dlatego też i tutaj możemy zobaczyć w walce o ostateczny tytuł czarnego konia, choćby w postaci gospodarza, czyli reprezentacji Niemiec, czy Portugalii, która zawsze spisuje się bardzo dobrze na wielkich imprezach, jednak nigdy nie może sięgnąć po końcowe trofeum. Ostatnie Euro, choć nietypowe, bo w 2021 roku wygrała reprezentacja Włoch, ale patrząc na ich ostatnią dyspozycję ciężko mówić, żeby mieli duże szanse na obronę mistrzowskiego tytułu. Wtedy w finale zagrali z Anglikami, którzy przegrali, jednak moim zdaniem spoglądając na młodzieżową angielską piłkę, a także doświadczonych piłkarzy to właśnie reprezentacja Anglii ma najlepszą kadrę.

Oczywiście nie wolno zapominać o Trójkolorowych, którzy na wielkich imprezach w ostatnim czasie spisują się świetnie i choć przegrali w finale Mundialu to tutaj będą się z pewnością chcieli odegrać i wygrać ME. Mimo wszystko wydaje mi się, że w Anglii jest więcej młodych piłkarzy, którzy mogą mieć szybszą zdolność do regeneracji po niewątpliwie bardzo trudnym i długim sezonie, bo przecież Euro startuje zaraz po sezonie. To moim zdaniem przeważy na korzyść Anglii, więc typuję, że Mistrzostwa Europy 2024 wygra reprezentacja Anglii.

Euro 2024: Kursy bukmacherskie na zwycięzcę Mistrzostw Europy

Bukmacherzy na Mistrzostwa Europy 2024 w piłce nożnej przygotowali już notowania, która drużyna może wygrać całe Euro 2024. Tutaj głównym faworytem jest Anglia z notowaniem kursowym 4.50. Tuż za ich plecami została uplasowana reprezentacja Francji (kurs 4.55). Na trzecim miejscu w notowaniach zostali uplasowani gospodarze Euro 2024, czyli reprezentacja Niemiec z kursem 7.10. Euro 2024: Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na zwycięzcę mistrzostw Europy Dodatkowo z dużymi szansami na końcowy triumf zostali wycenieni Hiszpanie (kurs 8.20) oraz Portugalia (kurs 9.00). Oprócz wspominanych pięciu reprezentacji notowania pozostałych już są na znacznie wyższym poziomie, choć warto tutaj wspomnieć o kadrach, które mogą być czarnym koniem Euro 2024, jak choćby Holandia (kurs 14.00), czy Chorwacja (kurs 39.00).

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!