Pobierz aplikację betfan na telefon
Euro 2020: Polska – Hiszpania, Gdzie obejrzeć?

W sobotę 19 czerwca odbędzie się mecz Polska – Hiszpania na Euro 2020, który najprawdopodobniej rozstrzygnie o tym, czy Biało-Czerwoni będą mieć jeszcze jakiekolwiek szanse na awans do fazy pucharowej. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie. 

Euro 2020: Być może ostatnia szansa Polaków

Jest to negatywny, jednak bardzo prawdopodobny scenariusz. Mecz Polski z Hiszpanią może być ostatnim spotkaniem o stawkę dla naszego zespołu. Jeżeli przegramy to wystarczy, że Szwecja pokona Słowację i w ostatnim meczu zagramy już o przysłowiową „pietruszkę”. Żeby do tego nie dopuścić musielibyśmy przynajmniej zdobyć jeden punkt w meczu z Hiszpanami. Będzie to niezwykle ciężkie zadanie, patrząc na skład oraz dyspozycję „La Furia Roja”. Kursy bukmacherskie zdecydowanie wskazują Hiszpanię jako faworyta w tym meczu. Przy okazji zachęcam do zapoznania się typami na mecz Polska – Hiszpania. Łatwo nie będzie, ale nadzieja i wiara umierają ostatnie.

OBSTAW MECZ POLSKA – HISZPANIA w BETFAN

Euro 2020: Polska – Hiszpania (19.06, 21:00) – Gdzie oglądać? Transmisja w tv i online

Po kilkudniowej przerwie, reprezentację Polski czeka mecz z Hiszpanią w Sewilli. Na Półwyspie Iberyjskim panują obecnie upały, co raczej będzie bardziej sprzyjało gospodarzom niż Biało-Czerwonym. Wiara w naszym narodzie z pewnością nie jest już taka, jak przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy, jednak obowiązkiem prawdziwego kibica jest wspierać w sobotę reprezentację Polski w tym arcytrudnym i ważnym spotkaniu.

Szczegóły transmisji meczu Polska – Hiszpania:

Data i godzina meczu: 19 czerwca 21:00, sobota
Transmisja w TV: 18:00 TVP Sport, 20:35 TVP 1, 20:40 TVP 4K
Transmisja online: 18:00 TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna
Komentarz: Jacek Laskowski i Robert Podoliński
Prowadzący studio przedmeczowe: Rafał Patyra / Jacek Kurowski
Goście/eksperci w studiu: Sebastian Mila, Rafał Gikiewicz, Mateusz Borek / Jakub Wawrzyniak, Waldemar Fornalik, Kamil Kosowski, Janusz Michallik

Wszystkie mecze Mistrzostw Europy możecie obejrzeć w Telewizji Polskiej.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!