Pobierz aplikację betfan na telefon
BETFAN Kod Promocyjny Wrzesień 2023 | 3x więcej Bonusu i Freebet!

BETFAN kod promocyjny

Polski legalny bukmacher BETFAN przygotował dla czytelników sport.betfan.pl specjalny KOD PROMOCYJNY dla nowych użytkowników. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz BETFAN kod promocyjny: SPORTBETFAN . Bonusy otrzymasz na swoje konto od razu po zakończeniu rejestracji w BETFAN i wpłacie minimum 50 zł depozytu.

Podając nasz kod otrzymasz super ofertę na start! Odbierz Bonus 200% do 300 zł od depozytu i darmowy zakład 10 zł w ramach naszej specjalnej promocji! Jest to najlepsza oferta tego typu w Polsce, która pozwala potroić Twój pierwszy depozyt

BETFAN - rejestracja

Otwórz konto już teraz!

NAJLEPSZY Kod promocyjny BETFAN

Rejestracja konta na BETFAN.pl jest bardzo prosta i szybka. Nowe konto otworzysz w kilka minut.

Aby otrzymać nasz specjalny bonus, wystarczy przejść na panel rejestracyjny klikając w TEN LINK, później podczas rejestracji po podaniu swoich danych: e-mail, hasła i numeru telefonu należy wpisać betfan kod promocyjny: SPORTBETFAN w rubryce KOD PROMOCYJNY. 

Od razu po rejestracji możesz wykorzystać swoje darmowe bonusy. Jak to zrobić? Poniżej znajdziesz szczegóły rozszerzonej oferty promocyjnej BETFAN.

Kod promocyjny betfan: SPORTBETFAN jest przygotowany specjalnie dla użytkowników sport.betfan.pl.

Aktualnie oferowany kod promocyjny (w przypadku dodania podczas rejestracji w Betfan kodu promocyjnego) zawiera bonus powitalny:

  • BONUS OD DEPOZYTU 200 % DO 300 ZŁ
  • SPECJALNY FREEBET DLA UŻYTKOWNIKÓW SPORTBETFAN – 10 ZŁ

BONUS 200 % do 300 zł!

BONUS 200 % DO 300 zł

Co czeka na nowych gracz po rejestracji przez stronę sport.betfan.pl ? Po zarejestrowaniu na BETFAN z naszym kodem: SPORTBETFAN wpłać i otrzymaj bonus 200 % do 300 zł! Jest to najwyższa wartość bonusu w stosunku do kwoty dokonanej wpłaty w ramach bonusu powitalnego na polskim rynku.

BETFAN KOD PROMOCYJNY BONUS 200 % DO 300 ZŁ to bonus polegający na potrojeniu Twoich środków na grę od razu po wpłacie. Otrzymasz go, podając podczas rejestracji nasz kod promocyjny oraz spełniając warunki oferty.

Czym jest bonus 200 % do 300 zł ?

Bonus 200 % do 300 zł to nic innego jak potrojenie wpłaconego depozytu do stawki 300 zł. Przykładowo, wpłacając 150 zł otrzymasz maksymalną stawkę bonusu. Wpisując nasz kod przy rejestracji otrzymasz Bonus 200 % do 300 zł. Jest to najwyższa wartość bonusu w stosunku do kwoty dokonanej wpłaty w ramach bonusu powitalnego na polskim rynku.

Zaraz po wpłacie pieniądze pojawią się na koncie bonusowym. Co należy zrobić, aby móc skorzystać z Bonusu Powitalnego? To bardzo proste! Należy jedynie zawrzeć zakłady z salda głównego i poczekać na ich rozliczenie. Co najważniejsze, BETFAN nie zastrzega warunków wykorzystania depozytu, w szczególności co do liczby zawartych za niego kuponów, ich minimalnego kursu czy liczby zdarzeń na tychże kuponach! Oznacza to, że możesz zagrać cokolwiek chcesz bez minimalnego kursu za kwotę z salda głównego!

Bonus 200 % do 300 zł  – warunki

Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z promocji BOUNS 200 % DO 300 ZŁ?

Przede wszystkim należy założyć konto, pamiętając, by wpisać odpowiedni kod promocyjny, w tym wypadku SPORTBETFAN.

Po nim należy wpłacić depozyt – minimum 50 zł (najlepiej 150 zł) – na konto gracza. Automatycznie do konta bonusowego zostanie dodane 200 % depozytu do 300 zł! Następnie należy postawić kupon z konta głównego, a środki bonusowe zostaną odblokowane do gry.

Należy jednak pamiętać, że tę promocję bukmacherską BETFAN można zastosować wyłącznie raz.

Gracz musi jednokrotnie obrócić przyznanym bonusem, grając kupon AKO z minimum 2 zdarzeniami – kurs ogólny kuponu – co najmniej 3.0 lub wyższy. Na obrót każdy gracz ma 14 dni.

NOWA OFERTA POWITALNA BETFAN – CO NALEŻY ZROBIĆ KROK PO KROKU?

  1. OTWÓRZ KONTO

Zarejestruj się w BETFAN, wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny SPORTBETFAN oraz akceptując wszystkie niezbędne zgody.

  1. DOKONAJ PIERWSZEJ WPŁATY

Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 zł. Aby otrzymać maksymalną wartość bonusu (300 zł), wpłać 150 zł lub więcej. Bonus zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.

  1. ZAGRAJ Z SALDA GŁÓWNEGO

Wykorzystaj w dowolny sposób całość wpłaconych środków widocznych na saldzie głównym. Możesz zrobić to w ramach jednego lub wielu kuponów bez minimalnej liczby zdarzeń na kuponie oraz minimalnego kursu. Krótko mówiąc – grasz jak chcesz!

  1. WYKORZYSTAJ ŚRODKI BONUSOWE

Wykorzystaj całość środków widocznych na saldzie bonusowym. Możesz zrobić to w ramach jednego lub wielu kuponów AKO (min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.0)

Promocja BETFAN – warunki promocji

Bonus bukmacherski BETFAN – BONUS 200 % DO 300 zł i 10 zł FREEBET nie ma szczególnych warunków.

Darmowy zakład w wysokości 10 zł rozlicza się jak każdy inny freebet, natomiast warunki promocji BONUS 200 % DO 300 zł są identyczne jak przy okazji normalnej rejestracji bez kodu promocyjnego SPORTBETFAN.

Ale po co to robić skoro można zyskać dodatkowo 10 zł darmowego zakładu przy rejestracji z kodem SPORTBETFAN?

BETFAN KOD PROMOCYJNY – Regulamin BONUS 200 % DO 300 zł

Promocje i Bonusy bukmacherskie w BETFAN

Dla graczy BETFAN codziennie przygotowuje wiele różnych ofert promocyjnych, polegających na wykonywaniu zadań, czy po prostu postawieniu kuponu spełniającego wskazane warunki. Gracz wówczas otrzymuje określoną bonifikatę w postaci freebetu lub bonusu. Ciekawą promocją stałą dla graczy jest AKO BOOSTER, w którym powiększamy wygraną z kuponów nawet o 150 %!

W BETFAN regularnie pojawiają się okresowe promocje, jak Zadania Codzienne, Tygodniowe Wyzwania, Król Strzelców Ekstraklasy, Polska GUUUROM, laga na Robercika, Freebet na Puchary, czy wiele innych. Raz na jakiś czas można również złapać dodatkowe zakłady FREEBET.

Zapoznaj się z aktualną ofertą promocyjną BETFAN.

Sport.betfan.pl oferuje najlepszy kod promocyjny tylko u nas otrzymasz dodatkowy freebet 10 zł. Wystarczy, że podczas rejestracji w BETFAN wpiszesz specjalny BETFAN kod promocyjny: SPORTBETFAN. BONUS 200 % do 300 zł oraz freebet otrzymasz na swoje konto od razu po zakończeniu rejestracji w BETFAN i wpłacie minimum 50 zł depozytu. Jest to najlepsza oferta tego typu w Polsce.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!