BETFAN Kod Promocyjny 2024 – odbierz bonus 200 % i freebet 25 zł!

Kamil Błaszczyk

29 maja 2024

Jaki jest BETFAN Kod Promocyjny 2024 i jak go odebrać? Wystarczy, że podczas rejestracji w BETFAN wpiszesz specjalny BETFAN kod promocyjny: SPORTBETFAN. BONUS 200 % do 400 zł oraz freebet 25 zł otrzymasz na swoje konto od razu po zakończeniu rejestracji i wpłacie minimum 50 zł depozytu w BETFAN.

BETFAN oferta powitalna 3x więcej + freebet 25 zł

Jaki jest kod promocyjny BETFAN?

BETFAN kod promocyjny to SPORTBETFAN. Wpisując go podczas rejestracji, otrzymasz najlepszą ofertę na start! Odbierz Bonus 200% do 400 zł od depozytu i darmowy zakład 25 zł w ramach naszej specjalnej promocji! Jest to najlepsza oferta tego typu w Polsce, która pozwala potroić Twój pierwszy depozyt. Bonusy otrzymasz na swoje konto od razu po zakończeniu rejestracji i wpłacie minimum 50 zł depozytu w BETFAN.

Aktualnie oferowany kod promocyjny SPORTBETFAN zawiera bonus powitalny oraz freebet oferowany tylko czytelnikom sport.betfan.pl, który znajdziesz w tabeli:

Kod promocyjny SPORTBETFAN
Bonus 200% do 400 zł
Freebet 25 zł

Otwórz konto już teraz!

Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty i składa się z kilku kroków. Dzieli Cię zaledwie kilka minut od odebrania przysługującego Ci bonusu za rejestrację i pierwszą wpłatę.

300 złotych za celne podanie Toniego Kroosa w finale Ligi Mistrzów

1 czerwca o 21:00 odbędzie się finał Ligi Mistrzów. Real Madryt zagra w nim z Borussią Dortmund. Będzie to last dance dla między innymi Toniego Kroosa. Będzie to ostatni mecz Niemca w klubowej piłce. To właśnie legendzie Królewskich dedykowana jest specjalna promocja BETFAN. Wszyscy nowi gracze, którzy założą konto w BETFAN mają zatem doskonałą okazję, aby zgarnąć 300 złotych! BETFAN płaci bowiem 300 złotych za celne podanie Toniego Kroosa w finale Ligi Mistrzów.

300 zł za podanie Krossa w finale LM, promocja

 

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeśli w finale Ligi Mistrzów Toni Kroos wykona celne podanie, to w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 300 zł! Można powiedzieć, że jest to gwarantowana kasa!

Wytypuj zwycięzcę meczu i zgarnij nawet 1174 zł! Promocja Arka Gdynia – Odra Opole

Czwartkowy półfinał baraży o Ekstraklasę, w którym Arka zagra z Odrą to z pewnością wyśmienita okazja do założenia konta w BETFAN i zgarnięcia dodatkowej kasy! Zarejestruj się z kodem SPORTBETFAN i odbierz bonus 200 % do 400 zł, a do tego freebet 25 zł!

W czwartek dowiemy się, kto awansuje do finałów baraży o Ekstraklasę. Arka Gdynia zmierzy się z Odrą Opole. Przy wpłacie 200 zł w BETFAN i postawieniu na zwycięstwo gospodarzy, możesz zgarnąć aż 326 zł. Do tego kolejne 300 zł za rejestrację i pierwszą wpłatę, co daje łącznie kwotę aż 726 zł!

Jeżeli wpłacone 200 zł zdecydujesz się postawić na Odrę Opole, to wygrana przy bonusie od pierwszej wpłaty łącznie wyniesie aż 1174 zł! Mecz Arka – Odra w BETFAN to niewątpliwie okazja do zgarnięcia i zarobienia dodatkowych środków. Nie czekaj i już teraz otwórz konto z kodem SPORTBETFAN.

NOWA OFERTA POWITALNA BETFAN – CO NALEŻY ZROBIĆ KROK PO KROKU?

 1. OTWÓRZ KONTO
 • Rozpocznij wypełnianie formularza krok po kroku, podając swoje dane i akceptując wszelkie zgody

Betfan formularz rejestracyjny

 • Na ostatnim etapie formularza wpisz kod SPORTBETFAN. Zapewni Ci to największy możliwy bonus u bukmachera BETFAN. Zdecydowanie warto skorzystać z tej oferty.

  betfan kod promocyjny - formularz rejestracji - miejsce na kod promocyjny

 1. DOKONAJ PIERWSZEJ WPŁATY
 • Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 zł. Aby otrzymać maksymalną wartość bonusu (400 zł), wpłać 200 zł lub więcej. Bonus zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.

Betfan formularz wpłaty

 1. ZAGRAJ Z SALDA GŁÓWNEGO
 • Wykorzystaj w dowolny sposób całość wpłaconych środków widocznych na saldzie głównym. Możesz zrobić to w ramach jednego lub wielu kuponów bez minimalnej liczby zdarzeń na kuponie oraz minimalnego kursu. Krótko mówiąc – grasz jak chcesz!

Betfan - oferta zakładów

 1. WYKORZYSTAJ ŚRODKI BONUSOWE
 • Wykorzystaj całość środków widocznych na saldzie bonusowym. Możesz zrobić to w ramach jednego lub wielu kuponów AKO (min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.0). Dzięki łatwej nawigacji w BETFAN możesz szybko przełączać salda na depozyt, bonus lub freebet. Przypomnijmy, że  specjalny freebet dla użytkowników zarejestrowanych z kodem SPORTBETFAN to 25 zł! Freebet możesz wykorzystać na co tylko chcesz!

Salda Betfan

 • Wymagany obrót

Obrót 1X
Liczba zdarzeń Min. 2
Minimalny kurs 3.0
Czas na obrót 14 dni

NAJLEPSZY BETFAN KOD PROMOCYJNY

Rejestracja konta na BETFAN.pl jest bardzo prosta i szybka. Nowe konto otworzysz w kilka minut.

BETFAN KOD PROMOCYJNY to: SPORTBETFAN, który należy wpisać w odpowiedniej rubryce Aby otrzymać nasz specjalny bonus, wystarczy przejść na panel rejestracyjny klikając w TEN LINK, później podczas rejestracji po podaniu swoich danych: e-mail, hasła i numeru telefonu należy wpisać kod bonusowy, aby uzyskać 3x więcej bonusu i specjalny freebet 25 zł.

Od razu po rejestracji możesz wykorzystać swoje darmowe bonusy. Jak to zrobić? Poniżej znajdziesz szczegóły rozszerzonej oferty promocyjnej BETFAN.

BETFAN kod promocyjny: SPORTBETFAN jest przygotowany specjalnie dla użytkowników sport.betfan.pl.

KOD PROMOCYJNY BETFAN – SPORTBETFAN – MAJ 2024

Skorzystaj z BETFAN kodu promocyjnego SPORTBETFAN w maju 2024 i odbierz gwarantowane bonusy – 200 % od wpłaty do 400 zł oraz freebet 25 zł. Jest to jedyny taki kod na rynku, który dodatkowo dla każdego nowego gracza oferuje freebet! Nie czekaj i już dzisiaj skorzystaj z tej wspaniałej promocji! Stań się częścią społeczności polskiego, legalnego bukmachera BETFAN!

BONUS 200 % do 400 zł!

BONUS 200 % DO 400 zł

Co czeka na nowych gracz po rejestracji przez stronę sport.betfan.pl ? Po zarejestrowaniu na BETFAN z naszym kodem: SPORTBETFAN wpłać i otrzymaj bonus 200 % do 400 zł! Jest to najwyższa wartość bonusu w stosunku do kwoty dokonanej wpłaty w ramach bonusu powitalnego na polskim rynku. BETFAN KOD PROMOCYJNY BONUS 200 % DO 400 ZŁ to bonus polegający na potrojeniu Twoich środków na grę od razu po wpłacie. Otrzymasz go, podając podczas rejestracji nasz kod promocyjny oraz spełniając warunki oferty.

Czym jest bonus 200 % do 400 zł ?

Bonus 200 % do 400 zł to nic innego jak potrojenie wpłaconego depozytu do stawki 600 zł. Przykładowo, wpłacając 200 zł otrzymasz maksymalną stawkę bonusu. Wpisując nasz kod przy rejestracji otrzymasz Bonus 200 % do 400 zł. Jest to najwyższa wartość bonusu w stosunku do kwoty dokonanej wpłaty w ramach bonusu powitalnego na polskim rynku. Zaraz po wpłacie pieniądze pojawią się na koncie bonusowym. Co należy zrobić, aby móc skorzystać z Bonusu Powitalnego? To bardzo proste! Należy jedynie zawrzeć zakłady z salda głównego i poczekać na ich rozliczenie. Co najważniejsze, BETFAN nie zastrzega warunków wykorzystania depozytu, w szczególności co do liczby zawartych za niego kuponów, ich minimalnego kursu czy liczby zdarzeń na tychże kuponach! Oznacza to, że możesz zagrać cokolwiek chcesz bez minimalnego kursu za kwotę z salda głównego!

Bonus 200 % do 400 zł  – warunki

Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z promocji BOUNS 200 % DO 400 ZŁ? Przede wszystkim należy założyć konto, pamiętając, by wpisać odpowiedni kod promocyjny, w tym wypadku SPORTBETFAN. Po nim należy wpłacić depozyt – minimum 50 zł (najlepiej 200 zł) – na konto gracza. Automatycznie do konta bonusowego zostanie dodane 200 % depozytu do 400 zł! Następnie należy postawić kupon z konta głównego, a środki bonusowe zostaną odblokowane do gry. Należy jednak pamiętać, że tę promocję bukmacherską BETFAN można zastosować wyłącznie raz. Gracz musi jednokrotnie obrócić przyznanym bonusem, grając kupon AKO z minimum 2 zdarzeniami – kurs ogólny kuponu – co najmniej 3.0 lub wyższy. Na obrót każdy gracz ma 14 dni.

Promocja BETFAN – warunki promocji

Bonus bukmacherski BETFAN – BONUS 200 % DO 400 zł i 25 zł FREEBET nie ma szczególnych warunków. Darmowy zakład w wysokości 25 zł rozlicza się jak każdy inny freebet, natomiast warunki promocji BONUS 200 % DO 400 zł są identyczne jak przy okazji normalnej rejestracji bez kodu promocyjnego SPORTBETFAN. Ale po co to robić skoro można zyskać dodatkowo 25 zł darmowego zakładu przy rejestracji z kodem SPORTBETFAN?

Regulamin BONUS 200 % DO 400 zł i freebet 25 zł

SPECJALNY FREEBET Z KODEM SPORTBETFAN

Zarejestruj się w BETFAN i odbierz specjalny freebet 25 zł z naszym kodem: SPORTBETFAN. To najlepsza taka oferta na rynku. Oprócz bonusu 200 % od depozytu po rejestracji i wpłacie przynajmniej 50 zł, na Twoim koncie wyląduje freebet o wartości 25 zł! Brzmi zachęcająco prawda? Dodatkowo freebet możesz wykorzystać na co tylko chcesz!

Betfan kod promocyjny – najważniejsze pytania

Jaki jest BETFAN kod promocyjny ?

Kod promocyjny BETFAN to SPORTBETFAN.

Co daje kod promocyjny BETFAN?

Zapewnia on bonus od depozytu nawet 200 % do 400 zł oraz freebet 25 zł.

Jak zarejestrować się w BETFAN?

Kliknij tutaj i wypełnij formularz rejestracyjny, odpowiadając na zawarte w nim wszelkie pytania.

Czy, aby skorzystać z bonusu muszę mieć konto stałe?

Nie, konto stałe jest niezbędne do wypłacenia pieniędzy i musisz je założyć w ciągu 30 dni od rejestracji. Z bonusu można skorzystać również na koncie tymczasowym.

Do kiedy jest czas na skorzystanie z kodu promocyjnego?

Oferta z kodem SPORTBETFAN nie ma określonych ścisłych ram czasowych i jest ważna aż do odwołania.

Sport.betfan.pl oferuje najlepszy kod promocyjny tylko u nas otrzymasz dodatkowy freebet 25 zł. Wystarczy, że podczas rejestracji w BETFAN wpiszesz specjalny BETFAN kod promocyjny: SPORTBETFAN. BONUS 200 % do 400 zł oraz freebet 25 zł otrzymasz na swoje konto od razu po zakończeniu rejestracji i wpłacie minimum 50 zł depozytu w BETFAN. Jest to najlepsza oferta tego typu w Polsce.

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy