Pobierz aplikację betfan na telefon
ZAKŁAD BEZ RYZYKA – BETFAN CASHBACK 600

600 zł CASHBACK to oferta legalnego bukmachera BETFAN dla wszystkich nowych Graczy, którzy postanowili się u niego zarejestrować.

Kwota 600 zł znajduje się w nazwie tej promocji nieprzypadkowo, bowiem bukmacher właśnie na taką kwotę ubezpiecza pierwszy zakład nowego Gracza.

BETFAN ZAKŁAD BEZ RYZYKA – CZYM JEST?

Cashback to inaczej zakład bez ryzyka. Pierwsza z tych nazw przyjęła się do nomenklatury bukmacherskiej, aczkolwiek często jest zamieniana z jej polską odpowiedniczką.

Dlaczego jednak Cashback nazywany jest zakładem bez ryzyka? Wszystko sprowadza się do tego, że gracz podczas swojej gry u legalnego polskiego bukmachera BETFAN może postawić zakład nawet w wysokości 600 zł, lecz gdy przegra postawiona kwota wróci na jego konto.

BETFAN CASHBACK JAK URUCHOMIĆ?

Aby uruchomić zakład bez ryzyka zwany również Cashback gracz musi zasilić swoje konto kwotą w odpowiedniej wysokości, a następnie zagrać za tę kwotę.

Jeśli zwycięży opcja cashback nie wchodzi w grę, bowiem wtedy na jego konto wpłynie znacznie wyższa – wygrana stawka. Zakład bez ryzyka inicjuje się dopiero wtedy, gdy kupon gracza okaże się przegrany.

Jak wspominaliśmy wcześniej pierwszy zakład bez ryzyka nowego gracza na platformie BETFAN jest ubezpieczony na 600 zł.

Co to oznacza w praktyce? Dokładnie to, że jeżeli Gracz spełni odpowiednie warunki i przegra swój pierwszy zakład, to zostanie mu zwrócona stawka kuponu do 600 zł.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA – BETFAN CASHBACK 600

BETFAN: ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Możecie zastanawiać się teraz jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc być uprawnionym do promocji Cashback 600 zł. Po pierwsze, trzeba być nowym graczem BETFAN. Po drugie, trzeba zagrać za minimum 50 zł swój pierwszy zakład.

Maksymalna stawka zakładu jak wskazuje nazwa wynosi 600 zł.

Kiedy pierwszy zakład nie wejdzie, wówczas każdemu z graczy zwracana stawka kuponu do 600 zł. na konto bonusowe. Jak wypłacić środki, znajdujące się na saldzie bonusowym?

Wystarczy jednokrotnie obrócić bonusem, grając kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami. Kurs ogólny kuponu musi być równy co najmniej 3.8. Na obrót każdy z Graczy ma 7 dni.

Dlaczego akurat BETFAN? Legalny polski bukmacher BETFAN ma najlepszą ofertę powitalną na całym polskim rynku bukmacherskim.

Oprócz bonusu powitalnego BETFAN oferuje również szereg innych promocji stałych i czasowych, o czym przekonacie się zapoznając z całą ofertą. 

BETFAN BONUS BEZ RYZYKA NA 2021 ROK

CASHBACK, czy inaczej mówiąc zakład bez ryzyka w BETFAN obejmuje jedynie pierwszy postawiony po rejestracji kupon. Musi on jednak spełniać pewne warunki.

Nie ma różnicy czy gracz postawi zakład w formie mobilnej, przez aplikację lub w sposób desktopowy. Za sprawą cashbacku gracz może zabezpieczyć swój pierwszy kupon przed potencjalną przegraną.

Aby odebrać CASHBACK 600 zł należy założyć konto wpisując odpowiedni kod promocyjny.

Wchodzą przez stronę sport.betfan.pl należy wpisać kod SPORTBETFAN. Po zarejestrowaniu i potwierdzeniu swojego konta gracz deponuje swoje pierwsze pieniądze na konto gracza.

Aby wziąć udział promocji musi być to kwota minimum 50 zł. Później stawia za niego zakład i czeka na jego rozstrzygnięcie. Przegrany zakład oznacza zwrot środków na konto gracza.

Sprawdź szczegóły promocji

BETFAN ZAKŁAD BEZ RYZYKA – FAQ

Ile razy można zagrać CASHBACK W BETFAN w ramach pakietu na start?

ZAKŁAD BEZ RYZYKA – BETFAN CASHBACK 600

Można zagrać 1 raz – po pierwszym depozycie Graczowi przysługuje jeden zakład bez ryzyka.

Co można zyskać?

Jeśli gracz kwalifikuje się do promocji, to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

Jak wypłacić BONUS w BETFAN?

Należy jednokrotnie obrócić bonusem, grając kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami – kurs ogólny kuponu musi być równy co najmniej 3.8. Na obrót każdy gracz ma 7 dni.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!