ZAKŁAD BEZ RYZYKA – Czym jest? Jakie korzyści?

Redakcja

16 kwietnia 2021

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to jeden z formy bonusów bukmacherskich. Najczęściej otrzymujemy go poprzez założenie nowego konta u danego bukmachera. Cashback ogranicza nasze ryzyko przegranej.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA – CZYM JEST?

Cashback to inaczej zakład bez ryzyka. Pierwsza z tych nazw przyjęła się do nomenklatury bukmacherskiej, aczkolwiek często jest zamieniana z jej polską odpowiedniczką.

Dlaczego jednak Cashback nazywany jest zakładem bez ryzyka? Wszystko sprowadza się do tego, że gracz podczas swojej gry u legalnego polskiego bukmachera może postawić zakład, lecz gdy przegra postawiona kwota wróci na jego konto.

 

CASHBACK JAK URUCHOMIĆ?

Aby uruchomić zakład bez ryzyka zwany również Cashback gracz musi zasilić swoje konto kwotą w odpowiedniej wysokości, a następnie zagrać za tę kwotę.

Jeśli zwycięży opcja cashback nie wchodzi w grę, bowiem wtedy na jego konto wpłynie znacznie wyższa – wygrana stawka. Zakład bez ryzyka inicjuje się dopiero wtedy, gdy kupon gracza okaże się przegrany.

Co to oznacza w praktyce? Dokładnie to, że jeżeli Gracz spełni odpowiednie warunki i przegra swój pierwszy zakład, to zostanie mu zwrócona cała stawka postawionego kuponu.

 

ZAKŁAD BEZ RYZYKA – JAKIE KORZYŚCI DLA GRACZA?

Zakłady bukmacherskie to bardzo szerokie pojęcie i jeszcze większa liczba możliwości. Dla nowych graczy na początku może to być czarna magia, dlatego zakład bez ryzyka to dobry start. Daje poczucie niezależności i swobody. W dowolnym momencie gracz korzystający z usługi cashback może wypłacić pieniądze

Możecie zastanawiać się teraz jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc być uprawnionym do promocji Cashback. Otóż w wielu przypadkach tak naprawdę wystarczy założyć nowe konto u bukmachera i często już to daje nam uprawnienie do zawarcia zakładu bez ryzyka.

Korzyści dla gracza z tej promocji są tak naprawdę ogromne. Gracz może postawić kupon i tak naprawdę nie martwić się o jego wynik, ponieważ w przypadku przegranej, otrzyma zwrot postawionej stawki. Najczęściej jest jednak określona maksymalna stawka takiego zakładu.

Często przy zakładzie bez ryzyka bukmacherzy stosują zwrot środków na konto bonusowe Gracza. W takim przypadku Gracz musi obrócić zwróconą kwotą i dopiero wtedy może wypłacić środki. Jest to jedno z niebezpieczeństw Cashbacku, jakie czeka na Graczy bukmacherskich.

SPRAWDŹ NAJLEPSZE ZAKŁADY BEZ RYZYKA DLA GRACZY

 

BONUS BEZ RYZYKA

CASHBACK, czy inaczej mówiąc zakład bez ryzyka najczęściej obejmuje jeden postawiony kupon. „Wygrasz lub otrzymasz za niego zwrot stawki”  – taki tekst najczęściej możemy zobaczyć u legalnych, polskich bukmacherów, którzy oferują taką promocję. 

Nie ma różnicy czy gracz postawi zakład w formie mobilnej, przez aplikację lub w sposób desktopowy. Za sprawą cashbacku gracz może zabezpieczyć swój pierwszy kupon przed potencjalną przegraną.

Często, żeby odebrać Cashback, trzeba wpisać przy rejestracji u bukmachera odpowiedni kod promocyjny, żeby wziąć udział w promocji.

 

PROMOCJE BUKMACHERÓW Z ZAKŁADAMI BEZ RYZYKA

Zakład bez ryzyka na początek przygody z zakładami bukmacherskimi jest dla nowych klientów idealny na start. Daje możliwość wejść głębiej w tajniki zakładów bukmacherskich, daje poczucie kontroli swoich pieniędzy i bezproblemową wypłatę gotówki. 

Korzystają z tego i klienci indywidualni, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bukmacherką, jak i ograni gracze. Pierwszy zakład dla jednych i drugich jest przecież taki sam. Warunki promocji określają również wysokość, do jakiej dotyczy pierwszy depozyt i jaki wpłynie na konto depozytowe.

Autor tekstu

Najnowsze wpisy