Typy piłka ręczna

TYPY NA PIŁKĘ RĘCZNĄ

Najchętniej typowanym sportem w Polsce jest oczywiście piłka nożna, jednak dzięki sukcesom polskich klubów na arenie międzynarodowej piłka ręczna zyskuje coraz większe grono fanów i jest wybierana przez typerów. Mecze piłki ręcznej są intensywne, emocjonujące i potrafią rozstrzygać się w samych końcówkach. Zakłady na tę dyscyplinę są rozbudowane, bo można obstawiać mecze ligowe, klubowe na arenie europejskiej czy też pojedynki międzynarodowe.

PIŁKA RĘCZNA – TYPY NA MECZE LIGI MISTRZÓW

Jesień to początek rozgrywek klubowych na arenie międzynarodowej. Ten sezon w Lidze Mistrzów rozgrywają dwa polskie zespoły. Nasz kraj reprezentują Wisła Płock i Łomża Kielce. Ci drudzy w zeszłym sezonie grali w finale tych rozgrywek. Wygranie Ligi Mistrzów to ogromny sukces i zapewnienie sobie miejsca w historii tej dyscypliny. Polskiemu zespołowi udało się osiągnąć ten sukces w 2016 roku. Aktualnym mistrzem jest FC Barcelona.

TYPY I ZAPOWIEDZI MECZÓW POLAKÓW

Na Sport.betfan.pl znajdziesz relacje z meczów piłki ręcznej rozgrywanych przez polskie kluby oraz reprezentację. Na stronie znajdziesz również zapowiedzi oraz typy na te spotkania. Nie przegapisz żadnego starcia Łomży Kielce, Wisły Płock czy podopiecznych Patryka Rombla, którzy grają na mistrzostwach świata czy Europy.

JAK ANALIZOWAĆ I TYPOWAĆ MECZE PIŁKI RĘCZNEJ?

Piłka ręczna jest bardzo wymagającym i trudnym sportem. Mecze w tej dyscyplinie trwają 2×30 minut i rozgrywa się je na pełnej intensywności. Typując spotkania, trzeba zwracać uwagę oczywiście na aktualną formę zespołów, ale jest też wiele innych czynników, które mogą pomóc wybrać odpowiedni typ. Ważne pod kątem zakładów na tę dyscyplinę jest analiza drużyn pod kątem taktycznym. Niektóre zespoły grają bardzo szybko i ofensywnie, ale zapominają o powrocie do obrony. Jeśli przez kilka meczów zdarza się, że zdobywają i tracą powyżej 30 punktów na spotkanie, to śmiało można, celować w over bramkowy podczas takich pojedynków. Inne zespoły stawiają na twardą defensywę i starają się głównie nie tracić goli. Ważne jest też znać siłę ligi, w której występuje dany zespół, ponieważ może być on hegemonem na krajowym podwórku, a w Europie jednak znaczyć dużo mniej. Warto analizować także spotkania pod kątem handicapów, ponieważ zwiększają one znacząco kursy na daną drużynę.