Typy Esport

Typy Esport, Zakłady na E-gaming

Gry Esportowe w Polsce zyskują coraz większą publikę. Jako, że na całym świecie Esport jest popularny to również i w Polsce w ostatnich latach jego fanów przybywa. Trend ten zapewne się utrzyma przez zdecydowany rozwój takich gier jak między innymi CS:GO, czy LOL. Oczywiście wielkie turnieje nie są rozgrywane tak często jak topowe mecze piłkarskie, jednak jest wielu fanów Esportu, którzy potrafią bardzo dobrze typować nawet mniejsze turnieje.

Oczywiście każdego roku wydarzeń w świecie Esportu jest coraz więcej, co pokazują też między innymi rosnące pule nagród, jednak do topowej piłki jeszcze trochę e-gamingowi brakuje.  Na stronie Sport Betfan można jednak znaleźć najważniejsze informacje oraz dobrze przygotowane analizy meczów Esportowych, między innymi z Counter Strike czy Leagues of Legends, co pozwala na lepsze typowanie.

TYPY BUKMACHERSKIE ESPORT

Oczywiście dla mniej wtajemniczonych w aspekty świata e-gamingu Esport wydaje się czarną magią. Jeżeli jednak poznamy podstawowe zasady poszczególnych rozgrywek jest o wiele łatwiej typować. Oczywiście na to potrzeba z pewnością na początku nieco czasu, ale z pomocą przychodzą różni analitycy, a także redaktorzy oferujący gotowe typy. Takim portalem jest właśnie SportBetfan, gdzie każdego dnia możesz znaleźć analizy na różnego rodzaju dyscypliny sportowe. W tym między innymi pojawiają się typy na Esport. Obstawianie Esportu opiera się podstawowo na wskazaniu zwycięzcy danego spotkania – możemy typować wygraną 1 lub drugiej drużyny. W przypadku gier Esportowych rzadko zdarza się, aby można było typować remis, albowiem choćby w CS:GO remis kończy się dogrywką, którą bukmacherzy rozliczając zakłady uwzględniają (wygrana 1 lub 2).

Nie mamy tutaj zakładów takich jak w piłce nożnej czyli bez remisu – jeżeli bukmacherzy oferują możliwość typowania wyniku Esportowego spotkania z remisem kursy są naprawdę na wysokim poziomie i jest ciężej trafić poprawnie wynik meczu. Oczywiście to odzwierciedla się w potencjalnych wygranych i jeżeli ktoś jest naprawdę dobrym ekspertem może wygrać dużo kasy na obstawianiu Esportu. Najlepsi typerzy od Esportu często kuszą się na granie handicapów, czyli przykładowo, jeżeli rozgrywamy spotkanie do dwóch wygranych map, a któryś z graczy ma czucie, że jednak underdog ma szansę wygrać może nie całe spotkanie, ale przynajmniej jedną mapę można zagrać handicap +1.5 na tę drużynę. Oczywiście kursy są nieco niższe na samo zwycięstwo w meczu, ale składając na przykład dubla z takiego spotkania można podwoić swój budżet. Ci, którzy lubią obstawiać Esportu ze względu na statystyki mogą pochwalić się trafionymi kuponami na eliminacje zawodników. Tutaj gracze albo mogą postawić under/over zabójstw danego zawodnika albo wytypować w parze h2h, który gracz będzie miał więcej zabójstw (eliminacji).

OBSTAWIANIE FAWORYTÓW W ESPORCIE

Jak to w każdym sporcie nie jest prosto przewidzieć zwycięzcy danego meczu. W Esporcie podobnie choćby jak w drużynowych sportach piłki nożnej, ręcznej czy siatkówki decyduje dyspozycja dnia. Czy warto typować na faworytów? Esport to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych sportów – każda rozgrywka to inne rozdanie – należy także pamiętać, że gry odbywają się jednak wirtualnie i wystarczy choćby niewłaściwy ruch myszką, a i faworyt do wygrania spotkania może przegrać. Oczywiście gracze Esportowi są na wysokim poziomie i błędy zdarzają się rzadko, jednak każdy jest człowiekiem. Podpatrując specjalistów od typowania Esportu często możemy spotkać się z betami na wygraną underdoga (lub dodatni handicap).

W Esporcie często zdarzają się niespodzianki i nawet mocno niefaworyzowane ekipy potrafią sięgać po triumfy. Jeżeli więc lubisz nieco bardziej zaryzykować i zagrać na wyższym kursie to Esport będzie dobrą dyscypliną dla Ciebie. Typerzy chętnie także obstawiają zakłady długoterminowe na większe turnieje. Dzięki temu upatrują sobie drużynę, która ich zdaniem ma największe szanse na przykład na triumf w całym turnieju i obstawiają taki zakład przed turniejem. Kursy na tym rynku potrafią być naprawdę wysokie i co ciekawe nie zawsze faworyci wygrywają, czyli można złowić naprawdę atrakcyjne mnożniki.

GDZIE OBSTAWIAĆ ESPORT?

Po przedstawieniu po krótce typów na Esport pozostaje pytanie gdzie obstawiać Esport? Najlepszym wyborem będzie legalny bukmacher Betfan, który oferuje bardzo szeroką ofertę zakładów dla typerów, a także atrakcyjne współczynniki kursowe, dzięki nisko narzuconej marży bukmacherskiej. To pozwala graczom przy poprawnym typowaniu wygrywać zdecydowanie więcej kasy, a dodatkowo na ważne turnieje w CS np. jak IEM czy Blast pozwala klientom odebrać atrakcyjne bonusy czy freebety za typy na Esport.

My na sport.betfan.pl oferujemy darmowe typy na Esport, uczymy jak rozpocząć przygodę, a serwisem idealnie do tego przeznaczonym jest Betfan Zakłady Bukmacherskie.

DARMOWE TYPY BUKMACHERSKIE NA ESPORT

Jeżeli chcesz gotowe typy na Esport to polecamy zaglądać na stronę SportBetfan. Oczywiście przygotowujemy nie tylko typy związane z e-gamingiem, ponieważ mamy szerokie grono eksportów możesz także np. typować Esport w połączeniu z piłką nożną, tenisem, siatkówką czy nawet F1. Oczywiście jesteśmy na bieżąco z rozgrywkami Esportowymi, dlatego warto skorzystać z naszych typów na Esport, posiłkować się nimi lub po prostu je grać na swoich kuponach, tym bardziej że są one w pełni darmowe