BONUSY I Promocje bukmacherskie BETFAN

Zakłady bukmacherskie są nierozerwalnie powiązane z promocjami bukmacherskimi. Wiadomo, że fortuna kołem się toczy, dlatego czasem intratne promocje lub bonusy bukmacherskie są ważnym czynnikiem, by powrócić do typowania i stawiania kolejnych zakładów bukmacherskich.

W artykule przeczytasz o:

Promocje bukmacherskie betfan

Wszystkie tęgie umysły w BETFAN przygotowują cały szereg promocji bukmacherskich dla swoich graczy. Dlatego oferują oni najlepsze bonusy bukmacherskie.

Najprościej można je podzielić na te stałe i czasowe. Stałe charakteryzują się tym, że bez względu na moment, w którym ktoś chce dołączyć do BETFAN, może skorzystać z dobrodziejstw promocji.

Dla przykładu bez względu na to, w którym momencie trwania Ekstraklasy zdecyduje się dołączyć do gry o króla strzelców, każda bramka jego faworyta zapewni mu darmowy zakład (freebet) 10 zł.

Promocje bukmacherskie BETFAN: Promocje Czasowe

Do czasowych promocji można zaliczyć m.in. regularnie powtarzające się akcje Polska Guuurom, czyli rozliczanie zakładów na mecze polskich drużyn narodowych na wygrane bez względu na wynik końcowy czy Extra Pensja dla trenera, która w tym roku trafiała również na konta graczy w postaci darmowych zakładów.

Bezwzględnie jeśli ktoś chce skorzystać z promocji, musi założyć konto, co w prosty sposób można zrobić, klikając w link. 

Niemal od początku za kolejnymi bonusami bukmacherskim oraz kampaniami promocyjnymi BETFAN stoi Mariusz Pudzianowski, który zachęca graczy do rejestracji. Nie inaczej jest obecnie, choć w komunikacji graficznej BETFAN pojawia się również człowiek-koń. Do czego zatem oni zachęcają?

Promocje bukmacherskie BETFAN: 600 zł CASHBACK

Aby pojąć zasady tej promocji należy zrozumieć, czym jest CASHBACK. Otóż cashback, znany jest również jako zakład bez ryzyka, to promocja, która jest często najbardziej atrakcyjna dla gracza.

Najprościej mówiąc to zakład, który daje możliwość graczowi typować dane zdarzenie do określonej kwoty bez żadnego ryzyka.

W przypadku wygranej, pieniądze pomnożone wracają do gracza, natomiast w przypadku przegranej stawka wraca na jego konto. Dzięki tej promocji BETFAN na konto gracza może wrócić nawet 600 zł.

Są to w pełni darmowe bonusy bukmacherskie. Pamiętaj również, aby grać u legalnych bukmacherów.

Jak skorzystać z promocji 600 zł CASHBACK?

Przede wszystkim należy założyć konto, pamiętając, by wpisać odpowiedni kod: SPORTBETFAN . Po nim należy wpłacić depozyt – minimum 50 zł – na konto gracza i postawić za niego kupon.

Po jego rozliczeniu gracz albo wygrywa, albo otrzymuje cashback na konto. Należy jednak pamiętać, że tę promocję bukmacherską BETFAN można zastosować wyłącznie raz.

BETFAN JAK OBRÓCIĆ BONUSEM ?

Jeśli graczowi się poszczęści i wygra zakład bez ryzyka może wypłacić cały bonus. Musi jednak jednokrotnie obrócić bonusem, grając kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami – kurs ogólny kuponu musi być równy co najmniej 3.8. Na obrót każdy gracz ma 7 dni.

Dla przykładu: Gracz wpłaca 100 zł i stawia kupon. W przypadku przegranej otrzymuje zwrot 100 zł na konto. W przypadku wygranej otrzymuje zwycięskie pieniądze z kuponu.

Chcąc je wypłacić stawia kolejny kupon po kursie 3.8 z trzema zdarzeniami. Wygrana przy stawce 600 zł wynosi w takim przypadku ok. 2000 zł.

CASHBACK 600 ZŁ

Promocje bukmacherskie BETFAN: 1000 zł BONUS 100% od DEPOZYTU

Promocja bukmacherska BETFAN 1000 zł BONUS 100% od DEPOZYTU skierowana jest do graczy, którzy znajdują się już na platformie legalnego polskiego bukmachera i noszą się z zamiarem doinwestowania swojego konta na grę. Promocja dotyczy wyłącznie drugiej wpłaty depozytu.

Jeśli polubiłeś pozytywne emocje towarzyszące przy obstawianiu meczów i po raz drugi doładujesz konto, może na nie wpłynąć nawet dodatkowe 1000 zł.

Legalny bukmacher BETFAN oferuje najlepsze bonusy bukmacherskie.

Jak skorzystać z promocji 1000 zł BONUS 100% od DEPOZYTU?

Należy ponownie wpłacić depozyt, którego minimalna wartość powinna wynosić 100 zł, a następnie nim obrócić.

BETFAN wróci do ciebie z bonusem 100%, jeśli spełnisz warunki jego przeniesienia, które są następujące: obrócisz bonusem trzy razy, na każdym kuponie minimalna liczba zdarzeń będzie wynosiła trzy, a minimalny kurs AKO wyniesie 2.5.

Bonus można przenieść w ciągu 14 dni od wpłacenia drugiego depozytu. Należy jednak pamiętać, że maksymalną kwotą, jaką BETFAN zwróci na konto gracza w postaci bonusu jest 1000 zł.

Dla przykładu: Gracz obłowił się na pierwszej promocji powitalnej 600 zł CASHBACK, ale pozytywne emocje towarzyszące mu przy obstawianiu sprawiły, że wrócił do gry.

Gracz dokonał drugiego depozytu w wysokości 1000 zł. Za te 1000 zł postawił trzy kupony, które spełniły warunki posiadania trzech zdarzeń, a ich łączny kurs wynosił minimum 2.5.

Jeśli każdy z nich okazał się przegrany na konto gracza wróciło 1000 zł. Każda wygrana jest już własnością gracza gotową do wypłacenia.

1000 ZŁ BONUS 100% OD DEPOZYTU

Promocje bukmacherskie BETFAN: Bet Builder

Promocja bukmacherska BETFAN Bet Builder jest nowością na polskim rynku bukmacherskim, a legalny bukmacher BETFAN jednym z inicjatorów i prekursorów jego wprowadzenia.

W tym przypadku BETFAN zachęca graczy do indywidualnego tworzenia zakładów według własnego pomysłu. BETFAN udostępnia jedynie przejrzyste narzędzia do dyspozycji gracza.

By pojąć, czym jest Bet Builder należy przytoczyć jego definicję. Bet Builder cieszy się popularnością głównie wśród graczy zaznajomionymi z platformą bukmacherską i z zaawansowaną wiedzą na temat danych wydarzeń.

Najprościej z języka angielskiego zdefiniować Bet Builder jako konstruktor zakładów. Umożliwia on tworzenie kilku zakładów w ramach jednego wydarzenia.

Można dodawać kilka zakładów, o ile się nie wykluczają, np. wynik końcowy, strzelca gola, liczbę rzutów rożnych i inne.

Należy podkreślić, że inne formy obstawiania meczów i inni bukmacherzy nie dają możliwości postawienia dwóch zakładów w ramach jednego zdarzenia.

Jak skorzystać z promocji Bet Builder?

Dany gracz musi wejść w szczegółowy widok wybranego wydarzenia, wśród zakładek wybrać tę oznaczoną nazwą Bet Builder i tworzyć szereg niewykluczających się zakładów, np. przy obstawieniu bezbramkowego remisu nie można wskazać strzelca gola.

Po postawieniu i potwierdzeniu zakładu można go wyświetlić w historii kuponów.

W ramach kuponu Bet Builder można łączyć jedynie kursy z jednego wydarzenia (meczu).

Na jednym kuponie może znajdować się kilka zakładów z Bet Buildera, pod warunkiem, że znajdzie się na nim również zdarzenie SOLO z innego spotkania.

Dla przykładu: Graczowi przyśniło się (to nie jest warunek konieczny), że w najbliższym meczu reprezentacja Polski pokona rywala 2:0, oba gole strzeli Robert Lewandowski, ale dokona tego dopiero w końcówce meczu. Wobec tego gracz jest pewny, że A. Polska wygra 2:0, B. Robert Lewandowski strzeli dwa gole, C. W pierwszej połowie będzie remis, a drugą wygra Polska.

Wszystkie te zdarzenia dodaje w formie Bet Buildera, a później dołącza do kuponu. Na podbicie dokłada jedno zdarzenie SOLO, stawia zakład o dowolnej stawce i oczekuje na wygraną.

Bet Builder

Promocje bukmacherskie BETFAN: CASHOUT

Promocja bukmacherska BETFAN CASHOUT jest ukłonem w kierunku graczy. Sprawia, że użytkownik, który nie jest pewny swojego kuponu, ale obliguje go on do zwycięskiego rozliczenia kuponu, może go przedwcześnie zakończyć.

Jeśli gracz korzysta z cashoutu wciąż jest wygrany, choć nie będzie w stanie wyjąć tyle, ile początkowo przypuszczał.

Aby uzmysłowić, czym jest cashout należy podać jego definicję. CASHOUT cieszy się popularnością zarówno wśród graczy dopiero rozpoczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, jak i wśród starych wyjadaczy.

Najprościej z języka angielskiego zdefiniować cashout jako wypłata. Tym pojęciem określamy sytuację, w której gracz po wytypowaniu określonej liczby poprawnych zdarzeń decyduje się na wcześniejsze zakończenie kuponu.

Dzieje się tak zazwyczaj, gdy gracz widzi realną wysoką korzyść w przedwczesnym zakończeniu kuponu lub obawia się, że na kuponie nie spełnią się wszystkie warunki. Ponadto gracz zdaje sobie sprawę, że wypłacona kwota będzie niższa niż początkowa, widoczna na kuponie.

Jak skorzystać z promocji CASHOUT?

Gracz stawia kupon z określoną liczbą zakładów. Część z zakładów spełniło warunki wygranej, ale część wciąż jeszcze tego nie dokonało. Gracz decyduje się wtedy na wypłatę wygranej. Jest ona odpowiednio pomniejszona i widoczna dla gracza, który decyduje się na kliknięcie przycisku CASHOUT na trwającym kuponie.

Dla przykładu: Gracz postawił za 50 zł cztery zdarzenia na kuponie – cztery razy postawił na zwycięstwa gospodarzy, dzięki czemu może wygrać 1000 zł. Trzy zdarzenia spełniły warunki – gospodarze wygrali swoje spotkania. Czwarty gospodarz co prawda prowadzi w meczu, ale od kilku minut gra w osłabieniu i drużyna przeciwna atakuje gospodarzy.

Gracz obawia się, że zespół, na który postawił nie zdoła zwyciężyć i postanawia przedwcześnie zakończyć kupon. Na kuponie automatycznie pojawia się przycisk CASHOUT z określoną kwotą do wygrania w momencie zakończenia kuponu. Gracz widzi, że może wygrać 600 zł i decyduje się dokonać wypłaty.

Ostatni mecz kończy się porażką gospodarzy, ale gracza to już nie obchodzi, bowiem jest bogatszy o 550 zł i ma świadomość, że straciłby 50 zł, gdyby poczekał do końca rozliczenia kuponu.

CASHOUT

Promocje bukmacherskie BETFAN: MATCHDAY BOOST

Promocja bukmacherska BETFAN MATCHDAY BOOST jest jedną z nowatorskich promocji wprowadzonych przez legalnego bukmachera BETFAN na rynku polskim i ukłonem w kierunku stałych graczy, bowiem codziennie otrzymują oni zakład o podwyższonym kursie na faworyta danego wydarzenia.

Niemal zawsze to najwyższy kurs na dany podmiot na całym rynku. BETFAN jest pierwszym polskim bukmacherem, który zdecydował się wprowadzić tę promocję.

czym jest MATCHDAY BOOST ?

Aby lepiej zrozumieć czym jest MATCHDAY BOOST należy przytoczyć jego definicję.

Z tego darmowego bonusu bukmacherskiego mogą korzystać wszyscy gracze BETFAN. Mało tego, mogą korzystać z niej codziennie, bowiem promocja jest aktualizowana każdego dnia.

Ciężko bezpośrednio przetłumaczyć to z języka angielskiego na polski, lecz oględnie można o promocji powiedzieć, że to codzienny, comeczowy wzmacniacz.

Chodzi w nim o to, że jedno wydarzenie danego dnia otrzymuje wyraźne podwyższenie kursu. MATCHDAY BOOST najczęściej odnosi się do tzw. „pewniaków”, czyli faworytów danych wydarzeń, którzy otrzymują nowy, unikatowy, wyższy kurs.

Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z promocji MATCHDAY BOOST?

Gracz musi być zalogowany na swoim koncie i stworzyć kupon ze specjalnego zdarzenia. Specjalne zdarzenia są codziennie zmieniane i ogłaszane na stronie głównej betfan.pl.

Można je również znaleźć w panelu bocznym w kategorii PROMOCJE pod hasłem MATCHDAY BOOST lub klikając bezpośrednio w link z zakładami o podwyższonych kursach. 

Dla przykładu: Gracz chce postawić zakład na swoją ulubioną drużynę. Jest ona faworytem danego meczu i kurs na nią wynosi tylko 1.5. BETFAN zdecydował się podwyższyć kurs właśnie tego meczu. Po podwyższeniu kurs na ulubioną drużynę gracza wynosi teraz 2.0.

Wobec tego gracz wchodzi w MATCHDAY BOOST, stawia specjalny zakład i oczekuje na jego wygraną.

MATCHDAY BOOST

Promocje bukmacherskie BETFAN: Promocje czasowe

Jak Wisła długa i szeroka, tak wyobraźnia naszego działu marketingowego jest nieprzebranie pojemna. Wszystko, co urodzi się w ich głowach ma swoje odzwierciedlenie w promocjach czasowych.

Schematy, czym są, jak działają i jakie są ich warunki są tymczasowe, więc nie warto się nad nimi rozwodzić.

POLSKA GUUUROM

To jedna z flagowych czasowych promocji BETFAN. Zainaugurowano ją tuż przed Euro 2020, a jej celem jest promocja zakładów na NASZYCH, czyli polskie drużyny.

Jej głównym założeniem jest gra bez ryzyka. Co z tego wynika? Gracz komponuje kupon i zawiera w nim mecz, powiedzmy Polska – Słowacja na Euro 2020.

Wszystkie zdarzenia na kuponie okazały się zwycięskie oprócz Polska – Słowacja, bo jak wiemy, przegraliśmy 1:2.

Mimo to cały kupon jest wygrany, bowiem dzięki promocji Polska Guuurom wszystkie mecze naszych są bez ryzyka i nawet jeśli nie wchodzą, to realnie wchodzą.

FREEBETY PRZEZ APLIKACJĘ

Kolejna nowość promocyjna BETFAN. Jej głównym założeniem pozostaje gra przez aplikację. Gracz stawia zakład spełniający warunki określone w promocji, ale robi to przez aplikację.

Jeśli spełnia wszystkie warunki otrzymuje freebeta o określonej wcześniej wysokości. Darmowy zakład może wykorzystać w dowolny sposób.

EXTRA PENSJA DLA TRENERA

W sezonie 2021/22 odbyła się druga edycja akcji. Tym razem była też skierowana do graczy. BETFAN przyznaje 50 tys. zł pierwszemu zwolnionemu trenerowi ekstraklasy, jednak jeśli szkoleniowiec nie odbierze tej pensji, trafia ona wtedy do podziału między stałych klientów BETFAN.

Muszą oni jednak spełnić wcześniej określone warunki. Ostatnio należało się uaktywnić na Twitterze poprzez udostępnienie postu BETFAN i podanie go dalej z odpowiednim hasztagiem.

PROMOCJE W SOCIAL MEDIA 

Ile razy Dariusz Szpakowski powie słowo „okazja”? W które miejsce bramki poleci piłka po strzale Roberta Lewandowskiego? Bingo wyrażeń wymawianych przez Zbigniewa Bońka?

To tylko jedne z niektórych akcji promocyjnych, które można znaleźć w mediach społecznościowych BETFAN. Są one zarówno śmieszne, jaki i opłacalne dla graczy.

BONUSY BUKMACHERSKIE DLA NOWYCH GRACZY

Te akcje są skierowane do osób, które nie mają jeszcze konto w BETFAN. Nasi marketingowcy starają się ich pobudzić różnymi akcjami od bonusów bukmacherskich od wpłaty, przez freebety aż po boosty.

Wszystko uzależnione jest od wydarzeń, które sprawiają, że dana osoba jest bardziej skłonna założyć konto. Dlatego warto obserwować te akcje, by ich nie przegapić i stracić okazję na łatwą kasę.

Promocje czasowe
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!