Pobierz aplikację betfan na telefon
Bonusy i Promocje Bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie są nierozerwalnie powiązane z promocjami bukmacherskimi. Wiadomo, że fortuna kołem się toczy, dlatego czasem intratne promocje lub bonusy bukmacherskie są ważnym czynnikiem, by powrócić do typowania i stawiania kolejnych zakładów bukmacherskich.

W artykule przeczytasz o aktualnych promocjach bukmacherskich w BETFAN:

Promocje bukmacherskie

Wszystkie tęgie umysły w BETFAN przygotowują cały szereg promocji bukmacherskich dla swoich graczy. Dlatego oferują oni najlepsze bonusy bukmacherskie. Najprościej można je podzielić na te stałe i czasowe. Stałe charakteryzują się tym, że bez względu na moment, w którym ktoś chce dołączyć do BETFAN, może skorzystać z dobrodziejstw promocji.

Dla przykładu bez względu na to, w którym momencie trwania Ekstraklasy zdecyduje się dołączyć do gry o króla strzelców, każda bramka jego faworyta zapewni mu darmowy zakład (freebet) 10 zł.

Promocje bukmacherskie – Promocje Czasowe

Do czasowych promocji można zaliczyć m.in. regularnie powtarzające się akcje Polska Guuurom, czyli rozliczanie zakładów na mecze polskich drużyn narodowych na wygrane bez względu na wynik końcowy czy Extra Pensja dla trenera, która w tym roku trafiała również na konta graczy w postaci darmowych zakładów. Bezwzględnie jeśli ktoś chce skorzystać z promocji, musi założyć konto, co w prosty sposób można zrobić, klikając w link. 

Niemal od początku za kolejnymi bonusami bukmacherskim oraz kampaniami promocyjnymi BETFAN stoi Mariusz Pudzianowski, który zachęca graczy do rejestracji. Nie inaczej jest obecnie, choć w komunikacji graficznej BETFAN pojawia się również człowiek-koń. Do czego zatem oni zachęcają?

Promocje bukmacherskie – Bonus 200 % DO 300 zł!

BONUS 200 % DO 300 zł

Aby pojąć zasady tej promocji należy zrozumieć, czym jest bonus od depozytu. Otóż bonus od depozytu to promocja, która jest często najbardziej atrakcyjna dla gracza. Najprościej mówiąc to w tym przypadku potrojenie naszej wpłaty, która daje możliwość wykorzystania darmowych środków na grę. Te odblokowane są od razu po postawieniu i rozliczeniu kuponu z salda głównego. Co najważniejsze, BETFAN nie zastrzega warunków wykorzystania depozytu, w szczególności co do liczby zawartych za niego kuponów, ich minimalnego kursu czy liczby zdarzeń na tychże kuponach! Oznacza to, że możesz zagrać cokolwiek chcesz bez minimalnego kursu za kwotę z salda głównego!

Pamiętaj również, aby grać u legalnych bukmacherów.

800x394

Jak skorzystać z promocji Bonus 200 % do 300 zł?

Przede wszystkim należy założyć konto, pamiętając, by wpisać odpowiedni kod: SPORTBETFAN . Po nim należy wpłacić depozyt – minimum 50 zł (najlepiej 150 zł) – na konto gracza. Automatycznie do konta bonusowego zostanie dodane 200 % depozytu do 300 zł! Następnie należy postawić kupon z konta głównego i poczekać na rozliczenie wszystkich jego zdarzeń, a środki bonusowe zostaną automatycznie odblokowane do gry.

NOWA OFERTA POWITALNA BETFAN – CO NALEŻY ZROBIĆ KROK PO KROKU?

  1. OTWÓRZ KONTO

Zarejestruj się w BETFAN, wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny SPORTBETFAN oraz akceptując wszystkie niezbędne zgody.

  1. DOKONAJ PIERWSZEJ WPŁATY

Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 zł. Aby otrzymać maksymalną wartość bonusu (300 zł), wpłać 150 zł lub więcej. Bonus zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.

  1. ZAGRAJ Z SALDA GŁÓWNEGO

Wykorzystaj w dowolny sposób całość wpłaconych środków widocznych na saldzie głównym. Możesz zrobić to w ramach jednego lub wielu kuponów bez minimalnej liczby zdarzeń na kuponie oraz minimalnego kursu. Krótko mówiąc – grasz jak chcesz!

  1. WYKORZYSTAJ ŚRODKI BONUSOWE

Wykorzystaj całość środków widocznych na saldzie bonusowym. Możesz zrobić to w ramach jednego lub wielu kuponów AKO (min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.0)

BETFAN JAK OBRÓCIĆ BONUSEM ?

Po wpłacie Gracz otrzyma bonus powitalny 200 %. Po odblokowaniu musi jedynie jednokrotnie obrócić bonusem, grając kupon AKO z minimum 2 zdarzeniami – kurs ogólny kuponu musi być równy co najmniej 3.0. Na obrót każdy gracz ma 14 dni. Dla przykładu: Gracz wpłaca 150 zł i otrzymuje bonus 300 zł. Gra za środki główne bez minimalnego kursu i od razu może zagrać za przyznany bonus! Gracz tworzy kupon z minimum dwoma zdarzeniami i kursem 2.0. Jeżeli wygra, może od razu wypłacić środki na swoje konto. Prawda, że to banalnie proste?

800x394 (1)

Promocje bukmacherskie – Codzienne zadania

Nowy cykl codziennych promocji w BETFAN to zadania. Codziennie inny quest pozwala na różnorodność warunków danej promocji, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, jeżeli będzie regularnie zaglądał na stronę lub do aplikacji BETFAN. Codzienne zadanie najczęściej polega na wygraniu kuponu z oferty i ze stawką wskazaną przez bukmachera. Jako nagroda czeka na Ciebie zawsze pokaźny freebet do wykorzystania na wszystko! Pokaż, że jesteś ekspertem i potrafisz wygrywać kupony. W BETFAN czeka na Ciebie za to dodatkowa nagroda!

Bonusy i Promocje Bukmacherskie

Promocje bukmacherskie – Tygodniowe Wyzwania

Tygodniowe wyzwania to nowa Promocja BETFAN, w której Gracz wykonuje poszczególne etapy, żeby zdobywać nagrody. Darmowe zakłady, bonusy przyznawane są po osiągnięciu 4. i 7. kroku Promocji. Co ważne, nagrody zostaną przypisane automatycznie do Twojego konta po dojściu do danego kroku, dlatego nie musisz czekać na rozliczenie zdarzeń. 

Promocja: Wyzwania

Poszczególne Questy to najczęściej postawienie kuponu z danych rozgrywek o pewnym minimalnym kursie oraz minimalnej liczbie zdarzeń. Trzeba pamiętać, że w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe, Freebety, zakłady systemowe i Boost, a kupony zakończone poprzez Cashout i zwrócone przez organizatora, oznaczone jako Reverse cofają postęp do kroku, w którym zostały postawione

Żeby odblokować drugie wyzwanie trzeba najpierw spełnić warunki pierwszego. Wszystkie Questy znajdują się na interaktywnych kartach, które można odsłaniać. Wyzwania mogą dotyczyć każdego sportu i zakładów dostępnych w BETFAN. Przykładowo, pierwszy tydzień Promocji zdominowała piłka nożna oraz E-Sport, a konkretnie IEM w Katowicach. 

Promocja: Wyzwania

Odkrywaj i realizuj wyzwania oraz przybliżaj się do odbioru dwóch nagród po 4. i 7. kroku!

Promocje bukmacherskie – AKO BOOSTER

Bonusy i Promocje Bukmacherskie

 

Im większe tasiemki – tym więcej kasy! Tym jest właśnie AKO BOOSTER w BETFAN! 

Postaw kupon, na którym znajdzie się co najmniej 5 zdarzeń spełniających warunki promocji. Nie masz pewności, czy kupon kwalifikuje się do AKO Boostera? W widoku przygotowanego kuponu zobaczysz zielony komunikat z informacją, jaki mnożnik Ci przysługuje.

Jeżeli wygrasz, otrzymasz większą wygraną – nawet o 150%! Wartość mnożnika jest zależna od liczby zdarzeń na kuponie kwalifikujących się do promocji. Każde kolejne zdarzenie daje Ci dodatkowy Booster!

Wygrałeś? Super! Twoje konto depozytowe zostanie zasilone wygraną powiększoną o wartość nagrody – nie trzeba jej obracać, kasa jest Twoja!

Poniżej przedstawiamy przelicznik AKO BOOSTERA: 

Bonusy i Promocje Bukmacherskie

Promocje bukmacherskie – Bet Builder

Promocja bukmacherska BETFAN Bet Builder jest nowością na polskim rynku bukmacherskim, a legalny bukmacher BETFAN jednym z inicjatorów i prekursorów jego wprowadzenia.W tym przypadku BETFAN zachęca graczy do indywidualnego tworzenia zakładów według własnego pomysłu. BETFAN udostępnia jedynie przejrzyste narzędzia do dyspozycji gracza. By pojąć, czym jest Bet Builder należy przytoczyć jego definicję. Bet Builder cieszy się popularnością głównie wśród graczy zaznajomionymi z platformą bukmacherską i z zaawansowaną wiedzą na temat danych wydarzeń.

Najprościej z języka angielskiego zdefiniować Bet Builder jako konstruktor zakładów. Umożliwia on tworzenie kilku zakładów w ramach jednego wydarzenia. Można dodawać kilka zakładów, o ile się nie wykluczają, np. wynik końcowy, strzelca gola, liczbę rzutów rożnych i inne. Należy podkreślić, że inne formy obstawiania meczów i inni bukmacherzy nie dają możliwości postawienia dwóch zakładów w ramach jednego zdarzenia.

Jak skorzystać z promocji Bet Builder?

Dany gracz musi wejść w szczegółowy widok wybranego wydarzenia, wśród zakładek wybrać tę oznaczoną nazwą Bet Builder i tworzyć szereg niewykluczających się zakładów, np. przy obstawieniu bezbramkowego remisu nie można wskazać strzelca gola. Po postawieniu i potwierdzeniu zakładu można go wyświetlić w historii kuponów. W ramach kuponu Bet Builder można łączyć jedynie kursy z jednego wydarzenia (meczu).

Na jednym kuponie może znajdować się kilka zakładów z Bet Buildera, pod warunkiem, że znajdzie się na nim również zdarzenie SOLO z innego spotkania.

Dla przykładu: Graczowi przyśniło się (to nie jest warunek konieczny), że w najbliższym meczu reprezentacja Polski pokona rywala 2:0, oba gole strzeli Robert Lewandowski, ale dokona tego dopiero w końcówce meczu. Wobec tego gracz jest pewny, że A. Polska wygra 2:0, B. Robert Lewandowski strzeli dwa gole, C. W pierwszej połowie będzie remis, a drugą wygra Polska. Wszystkie te zdarzenia dodaje w formie Bet Buildera, a później dołącza do kuponu. Na podbicie dokłada jedno zdarzenie SOLO, stawia zakład o dowolnej stawce i oczekuje na wygraną.

Aby przenieść się do promocji należy kliknąć w poniższą grafikę!

Betbuilder Promocja Bukmacherska

CASHOUT

Promocja bukmacherska BETFAN CASHOUT jest ukłonem w kierunku graczy. Sprawia, że użytkownik, który nie jest pewny swojego kuponu, ale obliguje go on do zwycięskiego rozliczenia kuponu, może go przedwcześnie zakończyć. Jeśli gracz korzysta z cashoutu wciąż jest wygrany, choć nie będzie w stanie wyjąć tyle, ile początkowo przypuszczał.

Aby uzmysłowić, czym jest cashout należy podać jego definicję. CASHOUT cieszy się popularnością zarówno wśród graczy dopiero rozpoczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, jak i wśród starych wyjadaczy. Najprościej z języka angielskiego zdefiniować cashout jako wypłata. Tym pojęciem określamy sytuację, w której gracz po wytypowaniu określonej liczby poprawnych zdarzeń decyduje się na wcześniejsze zakończenie kuponu.

Dzieje się tak zazwyczaj, gdy gracz widzi realną wysoką korzyść w przedwczesnym zakończeniu kuponu lub obawia się, że na kuponie nie spełnią się wszystkie warunki. Ponadto gracz zdaje sobie sprawę, że wypłacona kwota będzie niższa niż początkowa, widoczna na kuponie.

Jak skorzystać z promocji CASHOUT?

Gracz stawia kupon z określoną liczbą zakładów. Część z zakładów spełniło warunki wygranej, ale część wciąż jeszcze tego nie dokonało. Gracz decyduje się wtedy na wypłatę wygranej. Jest ona odpowiednio pomniejszona i widoczna dla gracza, który decyduje się na kliknięcie przycisku CASHOUT na trwającym kuponie.

Dla przykładu: Gracz postawił za 50 zł cztery zdarzenia na kuponie – cztery razy postawił na zwycięstwa gospodarzy, dzięki czemu może wygrać 1000 zł. Trzy zdarzenia spełniły warunki – gospodarze wygrali swoje spotkania. Czwarty gospodarz co prawda prowadzi w meczu, ale od kilku minut gra w osłabieniu i drużyna przeciwna atakuje gospodarzy. Gracz obawia się, że zespół, na który postawił nie zdoła zwyciężyć i postanawia przedwcześnie zakończyć kupon. Na kuponie automatycznie pojawia się przycisk CASHOUT z określoną kwotą do wygrania w momencie zakończenia kuponu. Gracz widzi, że może wygrać 600 zł i decyduje się dokonać wypłaty.

Ostatni mecz kończy się porażką gospodarzy, ale gracza to już nie obchodzi, bowiem jest bogatszy o 550 zł i ma świadomość, że straciłby 50 zł, gdyby poczekał do końca rozliczenia kuponu.

Aby przenieść się do promocji należy kliknąć w poniższą grafikę!

CASHOUT - BETFAN

BOOST, LIVE BOOST i PUSH BOOST

Promocja bukmacherska BETFAN BOOST, LIVE BOOST I PUSH BOOST jest jedną z nowatorskich promocji wprowadzonych przez legalnego bukmachera BETFAN na rynku polskim i ukłonem w kierunku stałych graczy, bowiem otrzymują oni zakład o podwyższonym kursie na faworyta danego wydarzenia. Niemal zawsze to najwyższy kurs na dany podmiot na całym rynku. 

Czym jest BOOST, LIVE BOOST i PUSH BOOST?

Aby lepiej zrozumieć czym jest BOOST należy przytoczyć jego definicję. Z tego darmowego bonusu bukmacherskiego mogą korzystać wszyscy gracze BETFAN. Ciężko bezpośrednio przetłumaczyć to z języka angielskiego na polski, lecz oględnie można o promocji powiedzieć, że to co meczowy wzmacniacz.

Chodzi w nim o to, że jedno wydarzenie danego dnia otrzymuje wyraźne podwyższenie kursu. BOOST najczęściej odnosi się do tzw. „pewniaków”, czyli faworytów danych wydarzeń, którzy otrzymują nowy, unikatowy, wyższy kurs.

Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z promocji BOOST, LIVE BOOST i PUSH BOOST ?

Gracz musi być zalogowany na swoim koncie i stworzyć kupon ze specjalnego zdarzenia. Specjalne zdarzenia pojawiają się co jakiś czas na stronie. Można je otrzymać również w wiadomości „push” przez aplikację mobilną BETFAN.  

Dla przykładu: Gracz chce postawić zakład na swoją ulubioną drużynę. Jest ona faworytem danego meczu i kurs na nią wynosi tylko 1.5. BETFAN zdecydował się podwyższyć kurs właśnie tego meczu. Po podwyższeniu kurs na ulubioną drużynę gracza wynosi teraz 2.0. Wobec tego gracz wchodzi w BOOST, stawia specjalny zakład i oczekuje na jego wygraną.

Promocje czasowe

Jak Wisła długa i szeroka, tak wyobraźnia naszego działu marketingowego jest nieprzebranie pojemna. Wszystko, co urodzi się w ich głowach ma swoje odzwierciedlenie w promocjach czasowych. Schematy, czym są, jak działają i jakie są ich warunki są tymczasowe, więc nie warto się nad nimi rozwodzić.

POLSKA GUUUROM

To jedna z flagowych czasowych promocji BETFAN. Zainaugurowano ją tuż przed Euro 2020, a jej celem jest promocja zakładów na NASZYCH, czyli polskie drużyny. Jej głównym założeniem jest gra bez ryzyka. Co z tego wynika? Gracz komponuje kupon i zawiera w nim mecz, powiedzmy Polska – Słowacja na Euro 2020. Wszystkie zdarzenia na kuponie okazały się zwycięskie oprócz Polska – Słowacja, bo jak wiemy, przegraliśmy 1:2. Mimo to cały kupon jest wygrany, bowiem dzięki promocji Polska Guuurom wszystkie mecze naszych są bez ryzyka i nawet jeśli nie wchodzą, to realnie wchodzą.

FREEBETY PRZEZ APLIKACJĘ

Kolejna nowość promocyjna BETFAN. Jej głównym założeniem pozostaje gra przez aplikację. Gracz stawia zakład spełniający warunki określone w promocji, ale robi to przez aplikację. Jeśli spełnia wszystkie warunki otrzymuje freebeta o określonej wcześniej wysokości. Darmowy zakład może wykorzystać w dowolny sposób.

EXTRA PENSJA DLA TRENERA

W sezonie 2021/22 odbyła się druga edycja akcji. Tym razem była też skierowana do graczy. BETFAN przyznaje 50 tys. zł pierwszemu zwolnionemu trenerowi ekstraklasy, jednak jeśli szkoleniowiec nie odbierze tej pensji, trafia ona wtedy do podziału między stałych klientów BETFAN. Muszą oni jednak spełnić wcześniej określone warunki. Ostatnio należało się uaktywnić na Twitterze poprzez udostępnienie postu BETFAN i podanie go dalej z odpowiednim hasztagiem.

PROMOCJE W SOCIAL MEDIA 

Ile razy Dariusz Szpakowski powie słowo „okazja”? W które miejsce bramki poleci piłka po strzale Roberta Lewandowskiego? Bingo wyrażeń wymawianych przez Zbigniewa Bońka? To tylko jedne z niektórych akcji promocyjnych, które można znaleźć w mediach społecznościowych BETFAN. Są one zarówno śmieszne, jaki i opłacalne dla graczy.

BONUSY BUKMACHERSKIE DLA NOWYCH GRACZY

Te akcje są skierowane do osób, które nie mają jeszcze konto w BETFAN. Nasi marketingowcy starają się ich pobudzić różnymi akcjami od bonusów bukmacherskich od wpłaty, przez freebety aż po boosty. Wszystko uzależnione jest od wydarzeń, które sprawiają, że dana osoba jest bardziej skłonna założyć konto. Dlatego warto obserwować te akcje, by ich nie przegapić i stracić okazję na łatwą kasę.

Aby przenieść się do promocji należy kliknąć w poniższą grafikę!

Promocje czasowe betfan
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!