Ekstraklasa wreszcie wraca!

Ekstraklasa to liga, za którą już zdążyliśmy się stęsknić. 19 lipca została rozegrana ostatnia kolejka sezonu 2019/20, a 21 sierpnia rozpocznie się nowa kampania.

OSTATNI TAKI SEZON

To ostatni sezon, w którym Ekstraklasa będzie liczyła 16 drużyn. Od następnego w najwyższej klasie rozgrywkowej będziemy oglądać 18 ekip. Dlatego też teraz z ligi spadnie tylko jedna drużyna. Najpoważniejszymi kandydatami do tego są beniaminkowie: Stal Mielec, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Warta Poznań.

Niepewna jest też przyszłość Wisły Kraków, która od dłuższego czasu znajduje się w dolnej strefie spadkowej. Na ten moment w najgorszej sytuacji jest drugi zespół z Krakowa, czyli Cracovia, która ze względu na grzechy z przeszłości na start otrzymała pięć minusowych punktów.

EKSTRAKLASA ZNOWU DLA LEGII?

A kto powalczy o mistrzostwo Polski? Głównym faworytem jest z pewnością Legia Warszawa, która wygrała w poprzednim sezonie, a przed zbliżającym się nie tylko się nie osłabiła, ale poważnie wzmocniła. Do „Wojskowych” dołączyli przecież Artur Boruc, Filip Mladenović, Josip Juranović, Rafael Lopes i Bartosz Kapustka. Tradycyjnie zagrozić może im Lech Poznań, który jednak osłabił się odejściem Christiana Gytkjaera. Czarny koń? Może w końcu Pogoń Szczecin albo Śląsk Wrocław.

W BETFAN już teraz możecie typować, kto wygra Ekstraklasę oraz jak potoczą się losy najbliższych spotkań. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie zdarzenia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.