Pobierz aplikację betfan na telefon
Ekstraklasa wreszcie wraca!

Ekstraklasa to liga, za którą już zdążyliśmy się stęsknić. 19 lipca została rozegrana ostatnia kolejka sezonu 2019/20, a 21 sierpnia rozpocznie się nowa kampania.

OSTATNI TAKI SEZON

To ostatni sezon, w którym Ekstraklasa będzie liczyła 16 drużyn. Od następnego w najwyższej klasie rozgrywkowej będziemy oglądać 18 ekip. Dlatego też teraz z ligi spadnie tylko jedna drużyna. Najpoważniejszymi kandydatami do tego są beniaminkowie: Stal Mielec, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Warta Poznań.

Niepewna jest też przyszłość Wisły Kraków, która od dłuższego czasu znajduje się w dolnej strefie spadkowej. Na ten moment w najgorszej sytuacji jest drugi zespół z Krakowa, czyli Cracovia, która ze względu na grzechy z przeszłości na start otrzymała pięć minusowych punktów.

EKSTRAKLASA ZNOWU DLA LEGII?

A kto powalczy o mistrzostwo Polski? Głównym faworytem jest z pewnością Legia Warszawa, która wygrała w poprzednim sezonie, a przed zbliżającym się nie tylko się nie osłabiła, ale poważnie wzmocniła. Do „Wojskowych” dołączyli przecież Artur Boruc, Filip Mladenović, Josip Juranović, Rafael Lopes i Bartosz Kapustka. Tradycyjnie zagrozić może im Lech Poznań, który jednak osłabił się odejściem Christiana Gytkjaera. Czarny koń? Może w końcu Pogoń Szczecin albo Śląsk Wrocław.

W BETFAN już teraz możecie typować, kto wygra Ekstraklasę oraz jak potoczą się losy najbliższych spotkań. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie zdarzenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!