Hubert Hurkacz – Daniel Altmaier: Typy, kursy, zakłady 28.04 | Madryt ATP

Wojciech Sikora

26 kwietnia 2024

Hubert Hurkacz
Wymarzone wejście w turniej w Madrycie zaliczył Hubert Hurkacz, który bardzo sprawnie, w świetnym stylu, pokonał Jacka Drapera wynikiem 2:0. Polak udowodnił swoje świetne przygotowanie do tej imprezy, dlatego również i Daniel Altmaier, jego najbliższy rywal, nie powinien sprawić mu większych problemów. Czy aby na pewno Niemiec nie będzie w stanie nawiązać równej walki? Czy nasz tenisista zdominuje ten pojedynek? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Daniel Altmaier. Hubert Hurkacz - Daniel Altmaier: Typy, kursy, zakłady 28.04 | Madryt ATP Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Daniel Altmaier?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Daniel Altmaier.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Daniel Altmaier?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Daniel Altmaier?

Hubert Hurkacz – Daniel Altmaier: Typy bukmacherskie

Dość niespodziewanie Hubert Hurkacz wreszcie odniósł triumf na kortach ziemnych, wygrywając turniej w Estoril. Następnie udał się do Monako, wziąć udział w prestiżowym turnieju rangi 1000. Tam pokonał w pierwszej rundzie Jacka Drapera 2:1. Niestety w kolejnej musiał uznać wyższość Caspera Ruuda. Teraz po dwóch tygodniach przerwy Polak powrócił na korty w Madrycie, zaliczając znakomity start. Wygrał z Draperem 6:1, 7:5.

1.78

HURKACZ WYGRA 2:0

betfan

Daniel Altmaier to gracz znany głównie właśnie z kortów ziemnych. Niemiec ogrywał się na nich od najmłodszych lat i tak też wystąpił w poznańskim challengerze w 2019 roku, gdzie miał okazję zagrać z Hurkaczem w 1/16. Choć w pierwszym secie postawił twarde warunki i przegrał go dopiero w tie breaku, tak w drugim już nie ugrał ani gema. Od tamtego czasu umiejętności obu panów znacznie się poprawiły, a tym bardziej po stronie Polaka. Daniel jednak po słabym początku sezonu pokazał się już tu nam z dobrej strony. Niemniej jednak nie powinien zbytnio zagrozić Polakowi, dlatego typuję, że nasz zawodnik wygra 2:0.

Hubert Hurkacz – Daniel Altmaier: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza  – 1.29
  • Wygrana Altmaiera – 3.50
  • Powyżej 21.5 gemów – 1.61
W spotkaniu pomiędzy Hubertem Hurkaczem a Danielem Altmaierem to Polak jest typowany jako minimalny faworyt do zwycięstwa. Kurs w przypadku jego wygranej to 1.29. W sytuacji gdy dojdzie do niespodzianki, czyli wygranej Niemca, gracze mogą liczyć na kurs 3.50. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz – Daniel Altmaier: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Danielem Altmaierem odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 11:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Madryt ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy