Pobierz aplikację betfan na telefon
Scott Williams – Luke Humphries: Typy, kursy, zapowiedź 02.01 | PDC MŚ 2024
 
W drugim wieczornym półfinale Mistrzostw Świata w darcie także będziemy świadkami angielskiego pojedynku. Humphries, czyli główny kandydat do mistrzowskiego tytułu zmierzy się niespodziewanie ze Scottem Williamsem. Czy Williamsa znów stać na sprawienie niespodzianki? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Scott Williams – Luke Humphries.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Scott Williams – Luke Humphries?
  2. Zapowiedź spotkania Scott Williams – Luke Humphries
  3. Jakie są kursy na Scott Williams – Luke Humphries?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Scott Williams – Luke Humphries?

Scott Williams – Luke Humphries typy bukmacherskie

1.95

WYGRANA HUMPHRIESA

Z HANDICAPEM -3.5 SETA

betfan
Humphires wczorajszym meczem z Chisnallem pokazał swoją wielką klasę. Ciężko stwierdzić, że Anglik chował formę na 3 ostatnie spotkania, albowiem był bliski odpadnięcia z turnieju czy to z Pietreczko czy z Cullenem. Wczoraj jednak zagrał znakomicie wykręcając średnią na poziomie 103.50 i dając ugrać Chisnallowi zaledwie 1 seta. Dla Humphriesa był to zdecydowanie najlepszy mecz na Mistrzostwach i będzie chciał go powtórzyć w starciu z Williamsem. Ten natomiast dość niespodziewanie ograł wczoraj Michaela Van Gerwena. Williams nie zagrał nic specjalnego , zresztą tak jak i w poprzednich meczach, jednak bardzo dobrze trzymał swój licznik i w kluczowych momentach potrafił zamykać double. Trafił też na słabszego van Gerwena, a przecież nie może liczyć znów na gorszy dzień Humphriesa. Widać że Luke się rozkręca, a Williams nie powinien mieć wiele do powiedzenia w tym spotkaniu, dlatego typuję wygraną Hunphiresa z handicapem -3.5 seta.

1.48

HUMPHRIES WIĘCEJ 180

betfan
Dodatkowo według mnie wartym uwagi do kuponu AKO jest typ na więcej 180-tek Humphriesa, albowiem jeżeli zagra na swoim optymalnym poziomie może odpalić ich nawet kilkanaście. Williams oczywiście też potrafi je rzucać, ale wydaje mi się, że w tym aspekcie większą lekkość ma Humphries i to on spokojnie powinien rzucić więcej 180-tek w tym spotkaniu.

Scott Williams – Luke Humphries kursy bukmacherskie

  • Wygrana Scott Williams – 4.80
  • Wygrana Luke Humphries – 1.16
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Scott Williams – Luke Humphries wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Luke Humphries (kurs 1.16). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Scott Williams, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 4.80.

Scott Williams – Luke Humphries GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Scottem Williamsem, a Luke Humphriesem w ramach półfinału, odbędzie się 2 stycznia o 22:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Scott Williams – Luke Humphries przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!