Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA Playoffs: Celtics i Mavericks na prowadzeniu (13/14.05)
Oto typy NBA Playoffs na kolejną już noc. Po pierwszej rundzie zostało już 8 drużyn, które walczą o mistrzostwo NBA. Z tej okazji codziennie będziemy dostarczać nasze proponowane typy na mecze w fazie NBA Playoffs. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA.

TYPY NBA: 13/14 maja

Typy NBA: Cleveland Cavaliers – Boston Celtics (godz. 01:00, 14.05) [1:2]

1.62

CAVALIERS HC +10.5

betfan

  O wyniku trzeciego spotkania, zadecydowały druga i trzecia kwarta, które skończyła się przewagą siedmiu i sześciu punktów dla Boston Celtics. Pozostały dwie kwarty były bardzo wyrównane i łącznie w nich padł wynik remisowy. Teraz pytanie, czy Cleveland Cavaliers będą w stanie wygrać mecz nr 4 i doprowadzić do remisu w serii, czy może podzieli los Miami Heat, które też wygrało mecz drugi w TD Garden, ale przegrało dwa spotkania u siebie. Jeśli Celtics wygrają najbliższe spotkanie i będzie 3:1 przed meczem w Bostonie to można powiedzieć, że jedną nogą będą już w finałach konferencji wschodniej.

Typy NBA: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder (godz. 03:30, 14.05) [2:1]

1.85

DALLAS MAVERICKS

betfan

  Po porażce w pierwszym meczu, Dallas Mavericks wzięli się w garść i wygrali drugie spotkanie w Oklahomie i pierwsze u siebie. W meczu numer trzy padł wynik 105:101, a zwycięstwo Mavericks znowu zawdzięczają świetnej dyspozycji Luki Doncicia, który zdobył 22 punkty i zebrał 15 piłek, ale kluczowy w tym spotkaniu okazał się występ PJ Washingtona, który zdobył aż 27 punktów. Mecz czwarty jest najczęściej kluczowy, bo albo jedna drużyna wyjdzie na prowadzenie z trzema zwycięstwami i przybliży się na jedną wygraną do awansu lub będziemy mieli remis przed mecze piątym. W tym momencie pod ścianą stoją koszykarze Thunder, którzy jeśli przegrają to znajdą się w lepszym położeniu, a w przypadku ich wygranej, znowu będziemy mieli status quo.

NBA Playoffs: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkania NBA Playoffs można oglądać w polskiej telewizji. Transmisje z tych rozgrywek są dostępne na programach Canal+ Sport, w aplikacji Canal+ Online a także w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!