Typy dnia 26.02 Ruch, Inter, Auxerre, Clermont

Jan Paździerski

25 lutego 2023

Ruch Chorzów

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 26 lutego. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 26 LUTEGO

Bologna – Inter (12:00)

1.78

INTER

WYGRA MECZ

betfan

Inter rozgrywa bardzo dobry sezon, choć kilka przespanych meczów sprawiło, że do Napoli tracą już 15 punktów. Zdaje się, że mistrza poznamy już niedługo, a Interowi pozostaje walka o utrzymanie drugiej lokaty. Przed nimi trzy dość łatwe mecze ligowe, przed rewanżem z Porto i raczej  ich nie odpuszczą, a już na pewno dwóch pierwszych. Stawiam wygraną gości.

Ruch Chorzów - Stal Rzeszów  (12:40)

1.93

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Lekki faworyt po stronie gospodarzy. Ostatnie 2 mecze pomiędzy tymi drużynami przemawiają za zwycięstwem gospodarzy, lecz myślę, że goście nie będą łatwym rywalem. W poprzednich 2 meczach również padało dużo bramek, bowiem raz mecz zakończył się 2:1 a raz 3:2. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

Lorient - Auxerre (13:00)

1.43

AUXERRE

STRZELI GOLA

betfan

Szykuje nam się dość ciekawy mecz, bowiem obie drużyny na pewno widzą tu szanse na komplet punktów. Jedna i druga drużyna mają swój cel do osiągnięcia, dlatego uważam, że ciężko tutaj typować zwycięzcę. Auxerre pokazał, że potrafi zaskoczyć i myślę, że stać ich na bramkę w tym pojedynku. Stawiam gola gości.

Clermont - Strasbourg  (15:00)

1.92

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Pierwsze starcie tych ekip nie przyniosło nam zbyt wielu emocji i zakończyło się 0:0. Teraz  obrona gospodarzy jest na tyle dziurawa, że będę bardzo zaskoczony jeśli utrzymają "zero z tyłu". Jednakże sami na pewno są w stanie również coś w tym spotkaniu zdobyć, dlatego stawiam, że obie strzelą.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy