Pobierz aplikację betfan na telefon
Quiz przed KSW 83: Colosseum 2

Już w sobotę, 3 czerwca, odbędzie się wielkie wydarzenie w historii polskiego MMA. Federacja KSW ponownie zawita na Stadion Narodowy przy okazji gali KSW 83: Colosseum 2! Około 50 tysięcy widzów będzie oglądać starcia z karty walk naszpikowanej gwiazdami. Walki Khalidov vs. Askham czy Pudzianowski vs. Szpilka zapowiadają się naprawdę fascynująco. Czekamy na galę KSW 83 z niecierpliwością i z tej okazji przygotowaliśmy krótki Quiz wiedzy na temat KSW oraz zawodników tej federacji, których zobaczymy w sobotę w oktagonie.  Naturalnie, będą pytania łatwiejsze i trudniejsze, jednak wynik 8/10 należy już uznawać jako satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę na temat sportów walki!

Quiz – KSW, Pudzianowski, Khalidov

11
Created on By Quiz przed KSW 83: Colosseum 2Kamil Błaszczyk
Quiz przed KSW 83: Colosseum 2

Quiz przed KSW 83: Colosseum 2

Już w sobotę, 3 czerwca, odbędzie się wielkie wydarzenie w historii polskiego MMA. Federacja KSW ponownie zawita na Stadion Narodowy przy okazji gali KSW 83: Colosseum 2! Czekamy na galę KSW 83 z niecierpliwością i z tej okazji przygotowaliśmy krótki Quiz wiedzy na temat KSW oraz zawodników tej federacji, których zobaczymy w sobotę w oktagonie.  Naturalnie, będą pytania łatwiejsze i trudniejsze, jednak wynik 8/10 należy już uznawać jako satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę na temat sportów walki!

1 / 10

1. Kiedy odbyła się pierwsza edycja KSW Colosseum?

2 / 10

2. Ile zobaczmy w tym roku pojedynków na KSW Colosseum 2?

3 / 10

3. Wśród nich nie zabraknie batalii o pas. Ile dokładnie takich walk zostanie stoczonych?

4 / 10

4. Zdecydowanie tą najbardziej przyciągającą uwagę jest walka Parnasse, który będzie bronił pasa tymczasowego w wadze lekkiej. Z kim przyjdzie mu się spotkać?

5 / 10

5. Walka Mariusza Pudzianowskiego przyciąga zdecydowanie wielu kibiców. Po raz który będziemy mogli obejrzeć go w oktagonie KSW?

6 / 10

6. Jedną walkę tuż na początku kariery w MMA, najsilniejszy człowiek na świecie, odbył dla innej organizacji. Z kim przegrał 2010 roku?

7 / 10

7. Tym razem zmierzy się z byłym pięściarzem, Arturem Szpilką, który zadebiutował w MMA z Serhijem Radczenko. W której rundzie znokautował Ukraińca?

8 / 10

8. Jeden z Polaków nie mógł wystąpić na poprzedniej gali KSW i tym samym dostał szansę walki w drugiej edycji Colosseum. Kto to taki?

9 / 10

9. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Mameda Khalidova, który zmierzy się po raz trzeci że Scottem Askhamem. W którym roku spotkali się po raz pierwszy?

10 / 10

10. Która będzie to walka w karierze dla Polaka czeczeńskiego pochodzenia?

Your score is

The average score is 61%

0%

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!