Quiz przed KSW 83: Colosseum 2

Kamil Błaszczyk

02 czerwca 2023

Pudzianowski - KSW 83: Colosseum 2

Już w sobotę, 3 czerwca, odbędzie się wielkie wydarzenie w historii polskiego MMA. Federacja KSW ponownie zawita na Stadion Narodowy przy okazji gali KSW 83: Colosseum 2! Około 50 tysięcy widzów będzie oglądać starcia z karty walk naszpikowanej gwiazdami. Walki Khalidov vs. Askham czy Pudzianowski vs. Szpilka zapowiadają się naprawdę fascynująco. Czekamy na galę KSW 83 z niecierpliwością i z tej okazji przygotowaliśmy krótki Quiz wiedzy na temat KSW oraz zawodników tej federacji, których zobaczymy w sobotę w oktagonie.  Naturalnie, będą pytania łatwiejsze i trudniejsze, jednak wynik 8/10 należy już uznawać jako satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę na temat sportów walki!

Quiz – KSW, Pudzianowski, Khalidov

12
Utworzono Przez Quiz przed KSW 83: Colosseum 2Kamil Błaszczyk

Quiz przed KSW 83: Colosseum 2

Już w sobotę, 3 czerwca, odbędzie się wielkie wydarzenie w historii polskiego MMA. Federacja KSW ponownie zawita na Stadion Narodowy przy okazji gali KSW 83: Colosseum 2! Czekamy na galę KSW 83 z niecierpliwością i z tej okazji przygotowaliśmy krótki Quiz wiedzy na temat KSW oraz zawodników tej federacji, których zobaczymy w sobotę w oktagonie.  Naturalnie, będą pytania łatwiejsze i trudniejsze, jednak wynik 8/10 należy już uznawać jako satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę na temat sportów walki!

1 / 10

1. Zakończenie tegorocznych emocji z KSW, zamknie gala nr 89, na której czeka nas aż?

2 / 10

2. Gdzie odbędzie się ostatnia gala KSW w roku 2023?

3 / 10

3. Karta walk opiera się głównie na męskich zestawieniach. W jednej z nich zobaczymy "płeć piękną". Jakie to zestawienie?

4 / 10

4. W jednej z walk Sebastian Rajewski będzie próbował zrewanżować się za porażkę swojego brata. Z kim zawalczy Polak?

5 / 10

5. W tej samej wadze debiut w KSW zaliczy Tomasz Held, który zmierzy się z?

6 / 10

6. Cała gala skupia się jednak w walkach o pasy. W pierwszej zmierzy się Michał Materla z mistrzem wagi średniej. Z kim dokładnie?

7 / 10

7. Która będzie to walka w karierze w wykonaniu Materli?

8 / 10

8. Niezwykle utalentowany Francuz wciąż jest młodym zawodnikiem z rekordem 18-1. Ile lat ma Salahdine?

9 / 10

9. Parnasse zawalczy z Bartosińskim o trzeci pas. W jakich wagach posiada aktualne dwa pasy?

10 / 10

10. W jakiej walce zmierzą się bohaterowie main eventu?

Twój wynik to

Średni wynik to 58%

0%

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy