250 zł za wygraną United z Burnley – promocja Premier League

Kamil Błaszczyk

26 kwietnia 2024

Manchetser United, promocja

Promocja Premier League! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 250 zł, jeśli Manchester United wygra z Burnley!

Zgarnij 250 zł za wygraną Manchesteru United z Burnley!

250 zł za wygraną United z Burnley - promocja Premier League

Manchester United ma za sobą dobry okres wyników – awans do finału Pucharu Anglii oraz wygraną nad Sheffield United w Premier League. Inaczej odnosi się to do gry Czerwonych Diabłów, która jednak nie daje aż tyle powodu do optymizmu, co ostatnie wyniki. Manchester United czeka jednak walka do końca sezonu o miejsce w ligowej tabeli, które zapewni start w europejskich pucharach! Mecz z Burnley przed własną publicznością będzie bardzo ważny, a United będą w tym starciu zdecydowanym faworytem!

BETFAN przygotował specjalną promocję z okazji nadchodzącego meczu United – Bunrley! Co należy zrobić, aby z niej skorzystać? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić pierwszy kupon na mecz Manchester United – Burnley. Jeżeli Czerwone Diabły wygrają to spotkanie, to zgarniesz dodatkowe 250 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 25 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ UNITED – BURNLEY

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolny zakład z oferty na mecz Manchester United – Burnley (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 27.04, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Manchester United wygra z Burnley, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny Sport Betfan

Najnowsze wpisy