Quiz przed WTA Finals 2023

Wojciech Sikora

27 października 2023

Iga Świątek WTA Finals QUIZ

29 października rusza WTA Finals, jak co roku, będzie zwieńczeniem zmagań najlepszych tenisistek. Wśród ośmiu zakwalifikowanych zawodniczek, nie mogło zabraknąć Igi Świątek, która obecnie zajmuje drugie miejsce w rankingu WTA> Z tej okazji przygotowaliśmy krótki Quiz sprawdzający Waszą wiedzę na temat WTA Finals, Igi Świątek i historycznych wyników! Będą pytania łatwiejsze i trudniejsze, jednak wynik 8/10 należy już uznawać jako satysfakcjonujący.

12
Utworzono Przez Quiz przed WTA Finals 2023Kamil Błaszczyk
Iga Świątek WTA Finals QUIZ

Quiz przed WTA Finals 2023

29 października rusza WTA Finals, jak co roku, będzie zwieńczeniem zmagań najlepszych tenisistek. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki Quiz sprawdzający Waszą wiedzę na temat WTA Finals, Igi Świątek i historycznych wyników!

1 / 10

1. Gdzie w tym roku odbędzie się WTA Finals?

2 / 10

2. Która tenisistka zdobyła niespodziewanie tytuł w ubiegłym roku?

3 / 10

3. Jaka para z kolei wygrała debla?

4 / 10

4. Ile razy Iga Świątek miała okazję występować w imprezie WTA Finals?

5 / 10

5. Na jakiej fazie w ubiegłym roku zakończyła swoje zmagania Iga Świątek?

6 / 10

6. Ostateczny skład tegorocznych finałów jest już znany, a pierwsza rezerwowa - Maria Sakkari wskoczyła niedawno na miejsce?

7 / 10

7. Z kim Polka znalazła się w koszyku przed losowaniem grup?

8 / 10

8. Tylko z jedną zawodniczką, z pozostałej siódemki zakwalifikowanej do WTA Finals, na ten moment Iga nie przegrała, kto to taki?

9 / 10

9. Która tenisistka w tym roku znalazła się jako turniejowa jedynka i w drodze do WTA Finals, zdobyła najwięcej punktów?

10 / 10

10. W historii WTA Finals tylko jedna Polka triumfowała, oczywiście była nią Agnieszka Radwańska, w którym to było roku?

Twój wynik to

Średni wynik to 61%

0%

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy