Pobierz aplikację betfan na telefon
Quiz przed WTA Finals 2023

29 października rusza WTA Finals, jak co roku, będzie zwieńczeniem zmagań najlepszych tenisistek. Wśród ośmiu zakwalifikowanych zawodniczek, nie mogło zabraknąć Igi Świątek, która obecnie zajmuje drugie miejsce w rankingu WTA> Z tej okazji przygotowaliśmy krótki Quiz sprawdzający Waszą wiedzę na temat WTA Finals, Igi Świątek i historycznych wyników! Będą pytania łatwiejsze i trudniejsze, jednak wynik 8/10 należy już uznawać jako satysfakcjonujący.

6
Created on By Quiz przed WTA Finals 2023Kamil Błaszczyk
Iga Świątek WTA Finals QUIZ

Quiz przed WTA Finals 2023

29 października rusza WTA Finals, jak co roku, będzie zwieńczeniem zmagań najlepszych tenisistek. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki Quiz sprawdzający Waszą wiedzę na temat WTA Finals, Igi Świątek i historycznych wyników!

1 / 10

1. Gdzie w tym roku odbędzie się WTA Finals?

2 / 10

2. Która tenisistka zdobyła niespodziewanie tytuł w ubiegłym roku?

3 / 10

3. Jaka para z kolei wygrała debla?

4 / 10

4. Ile razy Iga Świątek miała okazję występować w imprezie WTA Finals?

5 / 10

5. Na jakiej fazie w ubiegłym roku zakończyła swoje zmagania Iga Świątek?

6 / 10

6. Ostateczny skład tegorocznych finałów jest już znany, a pierwsza rezerwowa - Maria Sakkari wskoczyła niedawno na miejsce?

7 / 10

7. Z kim Polka znalazła się w koszyku przed losowaniem grup?

8 / 10

8. Tylko z jedną zawodniczką, z pozostałej siódemki zakwalifikowanej do WTA Finals, na ten moment Iga nie przegrała, kto to taki?

9 / 10

9. Która tenisistka w tym roku znalazła się jako turniejowa jedynka i w drodze do WTA Finals, zdobyła najwięcej punktów?

10 / 10

10. W historii WTA Finals tylko jedna Polka triumfowała, oczywiście była nią Agnieszka Radwańska, w którym to było roku?

Your score is

The average score is 72%

0%

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!