Pobierz aplikację betfan na telefon
Quiz przed Australian Open 2023 – Świątek, Nadal, Hurkacz

Już w najbliższy poniedziałek, 16 stycznia, rusza Australian Open 2023. Będzie to pierwszy wielkoszlemowy turniej w tym roku! W gronie faworytów do zwycięstwa wśród kobiet jest oczywiście liderka rankingu WTA – Iga Świątek. Sprawdź swoją wiedzę na temat turnieju odbywającego się co roku w styczniu w Melbourne na kortach Melbourne Park. Naturalnie, będą pytania łatwiejsze i trudniejsze, jednak wynik 8/10 należy już uznawać jako satysfakcjonujący. Zachęcamy do wzięcia udziału i sprawdzenia swojej wiedzy przed pierwszą wielką imprezą tenisową w tym roku!

7
Created on By Quiz przed Australian Open 2023 - Świątek, Nadal, HurkaczKamil Błaszczyk
Quiz przed Australian Open 2023 - Świątek, Nadal, Hurkacz

Quiz przed Australian Open 2023

Już w najbliższy poniedziałek, 16 stycznia, rusza Australian Open 2023. Będzie to pierwszy wielkoszlemowy turniej w tym roku! W gronie faworytów do zwycięstwa wśród kobiet jest oczywiście liderka rankingu WTA - Iga Świątek. Sprawdź swoją wiedzę na temat turnieju odbywającego się co roku w styczniu w Melbourne na kortach Melbourne Park. Naturalnie, będą pytania łatwiejsze i trudniejsze, jednak wynik 8/10 należy już uznawać jako satysfakcjonujący. Zachęcamy do wzięcia udziału i sprawdzenia swojej wiedzy przed pierwszą wielką imprezą tenisową w tym roku!

1 / 10

1. Ashleigh Barty zdobyła na swojej ziemi w 2022 roku ostatni tytuł szlemowy. Kogo wtedy pokonała?

2 / 10

2. Który był to tytuł zdobyty we wszystkich szlemach przez Australijke?

3 / 10

3. Wielu polskich kibiców ostrzyło sobie żeby na triumf Igi, zwłaszcza, że w turniej weszła świetnie. Na którym etapie Polka pożegnała się z Australią?

4 / 10

4. Jaki wynik z kolei udało się uzyskać Magdzie Linette?

5 / 10

5. Tak jak w US Open, tak i w Australii, druga runda jest póki co dla Huberta nie do przejścia. Kto bez straty seta odesłał Polaka w 2022 roku do domu?

6 / 10

6. Również i nasz drugi reprezentant zakończył swój udział na drugiej rundzie. Który z gospodarzy wygrał z Kamilem Majchrzakiem?

7 / 10

7. W tym roku tylko jedna osoba z Polski dostała szansę udziału w kwalifikacjach. Kto to taki?

8 / 10

8. Djokovic nie dostał możliwość, by obronić tytuł, lecz sam finał przyniósł nam ogrom emocji. Kogo w finale pokonał Rafael Nadal?

9 / 10

9. Finałowe starcie niosło ze sobą sporo zwrotów akcji. Jakim wynikiem Hiszpan pokonał Rosjanina?

10 / 10

10. Który w karierze był to tytuł szlemowy dla Nadała?

Your score is

The average score is 40%

0%

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!