Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Jack Draper: Typy, kursy, zakłady 26.04 | Madryt ATP

Hubert Hurkacz również melduje się w Madrycie, gdzie z racji rozstawienia rozpoczyna zmagania od 1/32. W swoim pierwszym starciu zmierzy się tutaj z Jackiem Draperem. Będzie to drugie spotkanie obu panów w tym sezonie i drugie na kortach ziemnych. Wtedy to lepszy okazał się Polak, który w tym sezonie na mączce przegrał tylko raz. Czy ponownie będzie dziś triumfował nad Brytyjczykiem? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Jack Draper. Hubert Hurkacz - Jack Draper: Typy, kursy, zakłady 26.04 | Madryt ATP Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Jack Draper?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Jack Draper.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Jack Draper?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Jack Draper?

Hubert Hurkacz – Jack Draper: Typy bukmacherskie

Dość niespodziewanie Hubert Hurkacz wreszcie odniósł triumf na kortach ziemnych, wygrywając turniej w Estoril. Następnie udał się do Monako, wziąć udział w prestiżowym turnieju rangi 1000. Tam pokonał w pierwszej rundzie Jacka Drapera 2:1. Niestety w kolejnej musiał uznać wyższość Caspera Ruuda. Teraz po dwóch tygodniach zobaczymy Polaka w imprezie rozgrywanej w Madrycie. Tutaj ponownie na starcie czeka na niego wspomniany Brytyjczyk.

1.67

HURKACZ WYGRA

betfan

To, że Draper nie jest największym fanem kortów ziemnych, jest wiadome nie od dziś. Wiadome jest też to, że posiada spory talent, który wraz z lewą ręką pomaga mu na mączce. W pierwszej rundzie w Madrycie musiał rozegrać trzy sety, przeciwko Kokkinakisowi, ale ostatecznie awansował dalej. Teraz ponownie spotka się z Hurkaczem, który powinien mieć na tych kortach znacznie więcej do powiedzenia. Tym bardziej, ze będzie to jego premierowe starcie w tegorocznej edycji, czyli będzie znacznie świeższy od rywala. Moim zdaniem po raz kolejny wygra z Brytyjczykiem, więc typuję wygraną Huberta.

Hubert Hurkacz - Jack Draper: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza  - 1.67
  • Wygrana Drapera - 2.18
  • Powyżej 21.5 gemów - 1.40

W spotkaniu pomiędzy Hubertem Hurkaczem a Jackiem Draperem to Polak jest typowany jako minimalny faworyt do zwycięstwa. Kurs w przypadku jego wygranej to 167. W sytuacji gdy dojdzie do niespodzianki, czyli wygranej Brytyjczyka, gracze mogą liczyć na kurs 2.18. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz - Jack Draper: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Jackiem Draperem odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 11:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Madryt ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!