Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin: Typy, kursy, zakłady 26.04 | ESA

Adrian Krawczyk

26 kwietnia 2024

Wdowik Jagiellonia

Z pewnością hitowym spotkaniem 30. kolejki Ekstraklasy będzie starcie, w którym Jagiellonia Białystok podejmie na własnym obiekcie Pogoń Szczecin. To spotkanie może mieć duży wpływ na to, która ekipa zdobędzie mistrzostwo polski, a która zakwalifikuje się do europejskich pucharów. Kto więc w tym meczu okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin?
  2. Zapowiedź meczu Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
  3. Jakie są kursy na mecz Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin?

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin typy bukmacherskie

1.50

OBIE STRZELĄ

betfan

Jagiellonia Białystok po 29. rozegranych kolejkach jest liderem Ekstraklasy. Ich przewaga to 4 punkty nad Śląskiem Wrocław i Lechem Poznań. Niewątpliwie, jeżeli Jaga byłaby w stanie dzisiaj w trudnym meczu z Pogonią zainkasować 3 punkty to znacznie zbliżyliby się do mistrzowskiego tytułu. Pogoń natomiast ostatnią porażką na własnym obiekcie z Piastem znacznie utrudniła swoją sytuację w walce o europejskie puchary. Oczywiście Portowcy mogą jeszcze wejść przez Puchar Polski, jednak tutaj na pewno będą walczyć również w Ekstraklasie. Spotkają się dwie równorzędne ekipy, dlatego typuję, że obie strzelą gola.

 

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

  • Wygrana Jagiellonia Białystok – 2.12
  • Remis – 3.65
  • Wygrana Pogoń Szczecin – 3.10
  • Powyżej 2.5 goli – 1.57
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.50

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Jagielloni Białystok (kurs 2.12). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Pogoń Szczecin, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.10. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin to może liczyć na kurs 3.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.57, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 2.32.

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Pogonią Szczecin w ramach 30. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 26 kwietnia o 20:30 na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin przeprowadzi telewizja Canal+Sport 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy