Magda Linette – Aryna Sabalenka: Typy, kursy, zakłady 26.04 | Madryt WTA

Wojciech Sikora

25 kwietnia 2024

Magda Linette

Forma Magdy Linette w ostatnich dniach na kortach ziemnych jest fenomenalna. W poprzednim meczu miała niemałe problemy, ale udało jej się odwrócić losy spotkania i już dziś podejmie rywalizację z drugą rakietą świata. Aryna Sabalenka w ostatnim czasie gra bardzo nierówno i ciężko jej złapać rytm. Czy będzie to szansa dla Polki, by w czwartym ich zestawieniu pokonać Białorusinkę?  Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Magda Linette – Aryna Sabalenka.  Magda Linette - Aryna Sabalenka: Typy, kursy, zakłady 26.04 | Madryt WTA Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Magda Linette – Aryna Sabalenka?
  2. Zapowiedź meczu Magda Linette – Aryna Sabalenka.
  3. Jakie są kursy na mecz Magda Linette – Aryna Sabalenka?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Magda Linette – Aryna Sabalenka?

Magda Linette – Aryna Sabalenka: Typy bukmacherskie

Śmiało można powiedzieć, że złe momenty Magda Linette ma już za sobą. Turniej w Rouen nie był oczywiście imprezą obstawioną przez topowe zawodniczki, ale z pewnością dał Polce sporo pewności siebie. Teraz Poznanianka ma okazję przełożyć swoją formę na znacznie bardziej wymagający turniej, jakim jest impreza w Madrycie. Przed rokiem osiągnęła trzecią rundę. W tym ma już za sobą zwycięstwo na Cocciasretto 2:1. Teraz przed nią trudny bój.

1.52

LINETTE WYGRA

Z HANDICAPEM +6.5 GEMA

betfan

Trzy razy Magda miała okazję zagrać z Sabalenką. W żadnym z nich nie była w stanie wygrać nawet seta. Co ciekawe jednak, to ani razu nie mierzył się na kortach ziemnych, które jak widać po ostatnich dniach, sprzyjają Magdzie. Sabalenka nie jest w ostatnim czasie w najlepszej formie i mimo, że tutaj powinna dominować, to z pewnością Linette również będzie miała swoje okazje i lepsze momenty. Typuję tutaj handicap +6.5 gema dla naszej tenisistki.

 

Magda Linette - Aryna Sabalenka: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Linette - 5.70
  • Wygrana Sabalenki - 1.13
  • Powyżej 19.5 gemów - 1.94

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku faworyta po stronie Aryny Sabalenki, na którą kurs w przypadku wygranej wynosi 1.13. Z kolei przelicznik na zwycięstwo Magdy Linette to obecnie 5.70. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Magda Linette - Aryna Sabalenka: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz w ramach 1/32 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Aryną Sabalenką, odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 12:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Madryt 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy