Austrian Darts Open 2024: Typy, kursy, zakłady, zapowiedź

Adrian Krawczyk

26 kwietnia 2024

Dart, typy

W piątek w dartsie wystartuje kolejny duży turniej. Będzie to Austrian Darts Open 2024. Niewątpliwie podczas tej rywalizacji powinniśmy zobaczyć znów w czołówce zawodników, którzy wygrywali ostatnie turnieje. Największe szanse daje się Humphriesowi, Littlerowi oraz Van Gerwenowi. Czy któryś z tych zawodników sięgnie po wygraną w Austrian Darts Open 2024? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na Austrian Darts Open 2024.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej Austrian Darts Open 2024?
  2. Zapowiedź turnieju Austrian Darts Open 2024
  3. Jakie są kursy na turniej Austrian Darts Open 2024?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju Austrian Darts Open 2024?

Austrian Darts Open 2024 typy bukmacherskie

5.00

HUMPHRIES WYGRA

betfan

Podczas ostatniego European Tour dość niespodziewanie do wygrywania powrócił Garry Anderson. Wygrał on w finale z Rossem Smithem. Teraz również warto zwrócić uwagę na Szkota, albowiem wydaje się, że powraca on do swojej bardzo wysokiej formy. Oczywiście w gronie kandydatów do wygrania Austrian Darts Open 2024 należy także zaliczyć Humphriesa, Littlera oraz MVG, którzy od początku sezonu są w najlepszej formie i niewątpliwie również tutaj będą chcieli sięgnąć po wygraną. Ostatni turniej im jednak nie wyszedł, albowiem Humphries odpadł w ćwierćfinale z Crossem, natomiast Littler w 1/16 mierzył się z Humphriesem i minimalnie tam przegrał. Najlepiej spisał się MVG, jednak nie dał rady w półfinale Rossowi Smithowi. Tutaj jednak moim zdaniem do wygrywania powróci Humphpries. W tym zawodniku drzemie wielki potencjał i wydaje mi się, że dość dawno nie wygrał dużego turnieju, a formę aby tego dokonać ma na pewno odpowiednią. Typuję, że Humphries wygra Austrian Dart Open po kursie 5.00.

Austrian Darts Open 2024 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Austrian Darts Open 2024. Możemy znaleźć między innymi współczynniki na zwycięzcę całego turnieju. Faworytem jest Anglik Luke Humphries (kurs 5.00). Za jego plecami zostali sklasyfikowani Michael Van Gerwen (kurs 6.00) oraz Luke Littler (kurs 6.10). Warto także sprawdzić kursy bukmacherskie na wygraną Gerywna Price-a (kurs 10.00) oraz będącego w coraz lepszej formie Garrego Andersona (kurs 9.00).

Austrian Darts Open 2024 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Zmagania darta w Austrian Darts Open 2024 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy