Pobierz aplikację betfan na telefon
Mecze Premier League. Gdzie oglądać je w telewizji i internecie?

Mecze Premier League oglądane są chętnie na całym świecie. W telewizji lub internecie można je obejrzeć w 188 krajach, a prawa do transmisji w latach 2019-2022 zostały sprzedane za łączną sumę 4,2 mld funtów brytyjskich. Gdzie oglądać ligę angielską w Polsce?

Z artykułu na temat transmisji Premier League w Polsce dowiesz się:

Gdzie leci liga angielska w telewizji? Prawa do transmisji posiada Canal+

Artykuł na temat transmisji ligi angielskiej warto rozpocząć od ciekawostki. Z legalnym obejrzeniem Premier League będziemy mieć problem tylko w pięciu krajach świata: Afganistanie, Mołdawii, Turkmenistanie, Korei Północnej i na Kubie. W sezonie 2018/2019 brytyjski futbol dotarł do miliarda gospodarstw domowych na całym świecie! W Polsce za transmisje z ojczyzny współczesnego futbolu odpowiada Canal+.

Od sezonu 2019/2020 oglądamy w Canal+ wszystkie spotkania Premier League dostępne na żywo. Oznacza to aż 235 transmisji w każdym sezonie i okazję do obserwowania takich drużyn jak Arsenal, Liverpool, Manchester United, Chelsea czy Tottenham Hotspur. Od pierwszej kolejki sezonu 2019/2020 furorę na angielskich boiskach robi występujący w Leeds Mateusz Klich, a oprócz niego liczyć możemy także na występy Jana Bednarka (Southampton), Kamila Grosickiego (West Bromwich Albion) oraz Michał Karbownik i Jakub Moder (Brighton).

Mecze z udziałem ulubionych zespołów oraz polskimi akcentami obejrzymy w następujących kanałach:

 • CANAL+,
 • CANAL+ SPORT,
 • CANAL+ SPORT2,
 • CANAL+ 4K Ultra HD (wybrane mecze w jakości 4K).

O tym, jakie dokładnie pakiety należy wykupić, informujemy w dalszej części artykułu. Teraz zajmijmy się zaś tematem oglądania Premier League przez internet. Na żywo i w doskonałej jakości obejrzymy je bez najmniejszego problemu!

Gdzie oglądać mecze Premier League online?

Dawno minęły już czasy, w których meczyki oglądane online oznaczały żmudne przeskakiwanie pomiędzy nielegalnymi, zacinającymi się streamami z Arabii Saudyjskiej, Rumunii czy Chin. Gdzie oglądać mecze Premier League w sieci? Mamy na to co najmniej trzy opcje:

 • CANAL+ telewizja przez internet – platforma pozwalająca oglądać mecze Premier League z Canal+ w subskrypcji analogicznej do usług streamingowych takich jak Netflix czy HBO GO. Tutaj również zrezygnujemy z abonamentu w dowolnym momencie!
 • nc+ GO – serwis pozwalający oglądać abonentom platformy satelitarnej CANAL+ kanały analogiczne do tych z pakietu telewizyjnego. Usługa dostępna jest również dla abonentów Orange z pakietem TV z CANAL+.
 • player+ – polska platforma VOD, oferująca pakiet CANAL+ z jedenastoma kanałami TV z serialami, filmami i sportem. Podobnie jak Canal+ telewizja przez internet, nie jest ona w żaden sposób zobowiązujaca.

Dodatkową zaletą tych opcji jest jednoczesny dostęp do innych znakomitych rozgrywek piłkarskich. Wśród nich znajdują się Bundesliga, La Liga, Serie A czy w końcu rodzima Ekstraklasa! Sprawdźmy, ile kosztuje oglądanie meczów Premier League z poszczególnymi pakietami telewizyjnymi oraz internetowymi.

Za darmo obejrzymy Premier League na żywo tylko przez miesiąc. Ile kosztuje na co dzień?

Jedyną opcją, aby oglądać mecze Premier League za darmo, jest miesięczny okres próbny CANAL+ telewizja przez internet. Pozwala on wypróbować usługę przez 30 dni bez żadnych zobowiązań. Jeżeli nie będziemy chcieli kontynuować naszej przygody z platformą online, na spokojnie możemy zrezygnować przed upływem tego czasu. Dalsza subskrypcja pakietu sportowego kosztowała będzie nas 50 zł miesięcznie i pozwoli na oglądanie nie tylko ligi angielskiej, ale również niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej oraz polskiej. Za analogiczną opcję na platformie player+ zapłacimy 60 zł.

Ile kosztuje dostęp do transmisji z angielskich boisk w przypadku telewizji satelitarnej? Musimy przygotować się na wydatek taki sam jak w przypadku oglądania Premier League online, tyle że abonamentem wiążemy się na dłuższy okres. Ligę angielską obejrzymy w telewizji między innymi u tych operatorów:

 • Canal+ – pakiet Sport kosztujący 50 zł
 • Netia – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł
 • Orange – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł (pierwsze 3 miesiące 0 zł)
 • UPC – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł
 • Vectra – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł (pierwsze 4 miesiące 24,99 zł)
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!