Michał Karbownik trafi do Napoli?

Michał Karbownik jest piłkarzem, który może pobić transferowy rekord Ekstraklasy. Jego ewentualny transfer jednak ciągle się oddala. Nie wiadomo, czy ten zawodnik latem w ogóle odejdzie z Legii Warszawa.

MICHAŁ KARBOWNIK NADAL W LEGII

Miała być Sevilla albo Real Betis, teraz głównie mówi się o Napoli. Karbownik miałby odejść z Legii za ponad 7 mln euro, ale… no właśnie. Brakuje konkretów. Niby mówi się o jego odejściu, ale sprawa nie posuwa się do przodu. W dodatku od niedawna we włoskiej prasie mówi się o tym, że klub z Neapolu ma nowy cel transferowy i jest nim Sergio Reguilon.

Niewykluczone, że  Michał Karbownik zostanie przynajmniej do zimowego okna transferowego, o ile Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Europy. Jeśli jednak „Wojskowi’” nie przebrną eliminacji, to prawdopodobnie – aby podbudować budżet – 19-latek odejdzie zaraz po zakończonych kwalifikacjach. Te dwa scenariusze są najbardziej prawdopodobne.

NA RAZIE GRA WSZYSTKO

Okno transferowe we Włoszech zostanie otwarte 1 września, natomiast zamknie się 5 października. W tym sezonie Michał Karbownik rozegrał cztery mecze – w każdym z nich wyszedł na murawę w pierwszym składzie. Jest w niezłej formie, ale do optymalnej dyspozycji – co udowodnił mecz z Omonią Nikozja – jeszcze trochę mu brakuje. Jeśli odejdzie z Legii, to mamy nadzieję, że trafi do klubu, w którym będzie mógł regularnie grać. Ostatnio otrzymał nawet powołanie do reprezentacji Polski.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!