Pobierz aplikację betfan na telefon
Michał Karbownik trafi do Napoli?

Michał Karbownik jest piłkarzem, który może pobić transferowy rekord Ekstraklasy. Jego ewentualny transfer jednak ciągle się oddala. Nie wiadomo, czy ten zawodnik latem w ogóle odejdzie z Legii Warszawa.

MICHAŁ KARBOWNIK NADAL W LEGII

Miała być Sevilla albo Real Betis, teraz głównie mówi się o Napoli. Karbownik miałby odejść z Legii za ponad 7 mln euro, ale… no właśnie. Brakuje konkretów. Niby mówi się o jego odejściu, ale sprawa nie posuwa się do przodu. W dodatku od niedawna we włoskiej prasie mówi się o tym, że klub z Neapolu ma nowy cel transferowy i jest nim Sergio Reguilon.

Niewykluczone, że  Michał Karbownik zostanie przynajmniej do zimowego okna transferowego, o ile Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Europy. Jeśli jednak „Wojskowi’” nie przebrną eliminacji, to prawdopodobnie – aby podbudować budżet – 19-latek odejdzie zaraz po zakończonych kwalifikacjach. Te dwa scenariusze są najbardziej prawdopodobne.

NA RAZIE GRA WSZYSTKO

Okno transferowe we Włoszech zostanie otwarte 1 września, natomiast zamknie się 5 października. W tym sezonie Michał Karbownik rozegrał cztery mecze – w każdym z nich wyszedł na murawę w pierwszym składzie. Jest w niezłej formie, ale do optymalnej dyspozycji – co udowodnił mecz z Omonią Nikozja – jeszcze trochę mu brakuje. Jeśli odejdzie z Legii, to mamy nadzieję, że trafi do klubu, w którym będzie mógł regularnie grać. Ostatnio otrzymał nawet powołanie do reprezentacji Polski.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!