Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: terminarz, zapowiedź i typy na 8. kolejkę (04.02)

Przed nami już czwarty tydzień z LEC. Po kilku tygodniach gry powoli kreuje nam się obraz tego, jak prezentują się dane drużyny, jaki może być podział tabeli, które drużyny aktualnie są najlepsze i imponują formą, a jaki niestety tej formy szukają i bardzo trudno im ją znaleźć.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji 8. kolejki: 

Piątek, 04.02 
18:00 SK Gaming – Astralis (Twitch)
19:00 Rogue – Excel Esports (Twitch)
20:00 Vitality – Misfits (Twitch)
21:00 Team BDS – G2 Esports (Twitch)
22:00 MAD Lions – Fnatic (Twitch)

LEC: Vitality – Misfits

Nowy super team Vitality, miał być nie do zatrzymania, mieli dominować, miażdżyć i rozdawać karty, póki co wygląda to bardzo przeciętnie. Ich aktualny bilans to 3 zwycięstwa, 4 porażki i dopiero 7. miejsce w tabeli. Ktoś by się spodziewał, że tacy zawodnicy, mogą mieć więcej przegranych niż wygranych w przed czwartym tygodniem? Ich przeciwnikami będzie Misfits, które aktualnie znajduje się wyżej w tabeli, ale nie są faworytami tego spotkania. Jeżeli Vitality dziś nie odniesie zwycięstwa, będzie to bardzo zły prognostyk na wiosenny split i sytuacja mocno się skomplikuje.

Proponowany typ: zwycięstwo Vitality 1.52 w ofercie BETFAN 

LEC: Team BDS – G2 Esports

Team BDS w 7. kolejce zmierzy się z G2. Dwaj Polscy junglerzy zagrają dziś przeciwko sobie. Ekipa Jankosa niespodziewanie zajmuje 2. miejsce z bilansem 5:2. Patrząc na to, jakie roszady zaszły w składzie, mało kto typował ich tak wysoko przed startem splitu. Morale ekipy na pewno wzrosły jeszcze bardziej po zeszło tygodniowej wygranej z Fnatic. W lidze pozostaje tylko jedna niepokonana drużyna, którą jest Rogue. BDS ma błyskotliwego Topa oraz ambitną Jungle, ale na innych liniach nie są już tacy mocni. Dzisiaj G2 powinno dopisać kolejne oczko do swojej punktacji.

Proponowany typ: zwycięstwo G2 1.39 w ofercie BETFAN 

LEC: MAD Lions – Fnatic

Starcie MAD Lions z Fnatic to jeden z hitów tego weekendu. Obie drużyny zaskoczyły negatywnie w poprzednim tygodniu, dlatego teraz muszą nadrabiać straty, Fnatic znajduje się wyżej w tabeli niż lwy i dziś będą mogli tę przewagę powiększyć. Najciekawszy mecz piątkowej serii gier, w którym wiele może się zdarzyć. Forma MAD pozostawia wiele do życzenia i dziś pewnie będą próbowali odwrócić złą kartę, nie skreślałbym ich w tym pojedynku, ale Fnatic wygląda na dojrzalszy zespół, pewniejszy zespół i to oni powinni dziś triumfować.

Proponowany typ: zwycięstwo Fnatic 1.62 w ofercie BETFAN 

 

Tabela po 8. kolejkach: 

Msc., nazwa, mecze, bilans, punkty 

1.          Rogue                 7        7:0        7
2.         G2 Esports        7        5:2        5
3.         Fnatic                  7        5:2        5       
4.        MisFits                7         4:3       4
5.        MAD Lions         7         4:3       4
6.        Excel Esports    7         3:4       3
7.        Vitality                 7         3:4       3 
8.        Team BDS          7         3:4       3
9.        SK Gaming         7         2:5       2
10.      Astralis                7         0:7       0

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!