Werder Brema – B. Moenchengladbach: Typy, kursy, zakłady 04.05 | Bundesliga

Jan Paździerski

04 maja 2024

werder-brema
Przed nami kolejne starcia w ramach niemieckiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Nadszedł czas na 32. kolejkę Bundesligi. Liga nie zwalnia tempa, a co kolejkę jesteśmy świadkami wielu niespodzianek. W najbliższą sobotę, ekipa Werder Bremy podejmie na własnym boisku zespół Borussi Moenchengladbach. Czy gospodarze zdołają zatrzymać 3 punkty na własnym boisku? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Werder Brema – B. Moenchengladbach.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Werder Brema – B. Moenchengladbach?
  2. Zapowiedź meczu Werder Brema – B. Moenchengladbach.
  3. Jakie są kursy na mecz Werder Brema – B. Moenchengladbach?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Werder Brema – B. Moenchengladbach?

Werder Brema – B. Moenchengladbach: Typy bukmacherskie

1.51

OBIE STRZELĄ

betfan

Z trzema meczami do rozegrania, ani Werder Brema, ani Borussia Monchengladbach nie są pewne utrzymania przed starciem w 32. kolejce na Weserstadion. Werder Brema znajduje się w lepszej sytuacji, gdyż mają 9 punktów przewagi, więc jeśli dziś zdobędą punkt, to zapewnią sobie utrzymanie. Goście są w gorszej sytuacji, gdyż od strefy spadkowej dzielą ich tylko 4 punkty. W tym spotkaniu spodziewam się ofensywnej gry obu zespołów, dlatego obstawiam, że obie strzelą

Werder Brema - B. Moenchengladbach: Kursy bukmacherskie

Wygrana Werder Bremy - 2.22
Remis - 3.60
Wygrana Borussi - 2.92
Powyżej 2.5 gola - 1.55
Obie strzelą - 1.51
W tym zestawieniu to zespół Werder Bremy będzie minimalnym faworytem do zdobycia trzech punktów. Kurs na ich wygraną to 2.22. W przypadku ewentualnego zwycięstwa Borussi Moenchengladbach, przelicznik wynosi na ten moment 2.92. Remis jest to szansa na mnożnik 3.60.

Werder Brema - B. Moenchengladbach: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Werder Brema - B. Moenchengladbach, w ramach 32. kolejki Bundesligi, odbędzie się 4 maja o 15:30 na Weserstadion. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie ViaPlay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy