Ipswich – Huddersfield: Typy, kursy, zapowiedź 04.05 | Championship

Jan Paździerski

04 maja 2024

Ipswich
Przed nami jedne z ostatnich kolejek Championship. Już 4 maja rozpoczniemy 46. kolejkę Championship. Na zapleczu Premier League czekają nas prawdziwe emocje, a dziś czeka nas hitowe starcie pomiędzy Ipswich a Huddersfield. Czy gospodarze wykorzystają przewagę własnego boiska i zdobędą cenne 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Ipswich – Huddersfield.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Ipswich – Huddersfield?
  2. Zapowiedź meczu Ipswich – Huddersfield
  3. Jakie są kursy na mecz Ipswich – Huddersfield?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Ipswich – Huddersfield?

Ipswich – Huddersfield: typy bukmacherskie

1.24

IPSWICH TOWN

betfan

Ipswich będzie chciało wzmocnić swoje nadzieje na awans, gdy w sobotni wieczór zagra z Huddersfield na własnym boisku. Obie drużyny spotkają się po raz pierwszy od września, kiedy to padł remis 1:1. Po trzech kolejnych remisach w lidze, Ipswich wygrało swój poprzedni mecz, i dziś będą chcieli utrzymać zwycięską passę. W tym spotkaniu spodziewam się ofensywnej gry ze strony gospodarzy od początku meczu, dlatego obstawiam ich zwycięstwo.

Ipswich - Huddersfield: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Ipswich - 1.24
  • Remis - 5.90
  • Wygrana Huddersfield - 9.80
  • Powyżej 2.5 goli - 1.43
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.90
Bukmacherzy w swoich ofertach wystawili kursy bukmacherskie na spotkanie Championship. Faworytem meczu jest Ipswich (kurs 1.24). Mniejsze szanse ma natomiast Huddersfield, na których mnożnik został wyceniony na 9.80. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 5.90.

Ipswich - Huddersfield: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Ipswich - Huddersfield, w ramach 46 kolejki Championship odbędzie się 4 maja o 13:30. Mecz ten będzie dostępny na platformie streamingowej ViaPlay z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy