FC Koeln – SC Freiburg: Typy, kursy, zakłady 04.05 | Bundesliga

Jan Paździerski

04 maja 2024

Koeln
Przed nami kolejne starcia w ramach niemieckiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Nadszedł czas na 32. kolejkę Bundesligi. Liga nie zwalnia tempa, a co kolejkę jesteśmy świadkami wielu niespodzianek. W najbliższą sobotę, ekipa FC Koeln podejmie na własnym boisku zespół SC Freiburg. Czy gospodarze zdołają zatrzymać 3 punkty na własnym boisku? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu FC Koeln – SC Freiburg.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz FC Koeln – SC Freiburg?
  2. Zapowiedź meczu FC Koeln – SC Freiburg.
  3. Jakie są kursy na mecz FC Koeln – SC Freiburg?
  4. Gdzie obejrzeć mecz FC Koeln – SC Freiburg?

FC Koeln – SC Freiburg: Typy bukmacherskie

1.60

OBIE STRZELĄ

betfan

W 32. kolejce rozgrywek Bundesligi, zajmujący 17 miejsce w tabeli FC Koln podejmie Freiburg na RheinEnergieStadion. Gospodarze są siedem punktów od bezpiecznego miejsca i realistycznie potrzebują maksymalnej liczby punktów w ostatnich trzech meczach, aby mieć szansę na utrzymanie się w lidze. Dzisiejszy mecz może okazać się najważniejszym meczem w tym sezonie dla gospodarzy, dlatego spodziewam się bardzo ofensywnej gry. W tym spotkaniu obstawiam, że obie drużyny strzelą.

FC Koeln - SC Freiburg: Kursy bukmacherskie

Wygrana FC Koeln - 2.36
Remis - 3.55
Wygrana SC Freiburg - 2.74
Powyżej 2.5 gola - 1.68
Obie strzelą - 1.60
W tym zestawieniu to zespół Koeln będzie minimalnym faworytem do zdobycia trzech punktów. Kurs na ich wygraną to 2.36. W przypadku ewentualnego zwycięstwa Freiburga, przelicznik wynosi na ten moment 2.74. Remis jest to szansa na mnożnik 3.55.

FC Koeln - SC Freiburg: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy FC Koeln - SC Freiburg, w ramach 32. kolejki Bundesligi, odbędzie się 4 maja o 18:30 na RheinEnergieStadion. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie ViaPlay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy