Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: przed nami 7. kolejka G2 – Fnatic

LEC rozegra dziś siódmą kolejkę tegorocznego wiosennego splitu. Już tylko jedna ekipa nie zaznała jeszcze smaku porażki. Wczorajszy pojedynek niepokonanych na swoją korzyść zakończyło Rogue, które wygrał z Fnatic. Na drugim biegunie jest na Astralis, które jeszcze nie wygrało. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz meczów 7. kolejki: 
17:00 Team BDS – SK Gaming (Twitch)
18:00 Excel Esports – Astralis (Twitch)
19:00 Misfits – MAD Lions (Twitch)
20:00 Vitality – Rogue (Twitch)
21:00 G2 Esports – Fnatic (Twitch)

LEC: Team BDS – SK Gaming

Na inaugurację 7. kolejki ponownie zagra drużyna BDS, której wczoraj to przyniosło to szczęście, gdy otwierali zmagania w ramach 6. serii gier. Było to dla nich bardzo ważne zwycięstwo, ponieważ pozwoliło pozostać w grze o wysokie lokaty. SK Gaming niespodziewanie wygrało tylko jedno spotkanie w tym LEC z Mad Lions, wydaje się jednak, że był to chwilowy przebłysk?. Cinkroff wykonuje ostatnio bardzo dobrą robotę, co skutkuje wynikami. Team BDS ponownie nie jest doceniany przez bukmacherów i na ich zwycięstwo kurs jest dość przyjemny. Myślę, że pokonają SK Gaming i ten weekend zakończą z bilansem 2:0 i dobrym miejscem w tabeli.

Proponowany typ: zwycięstwo BDS kurs 1.92 w ofercie BETFAN

LEC: Excel Esports – Astralis

W drugim spotkaniu dzisiejszego dnia Excel zmierzy się z Astralis. Excel mimo nie najlepszych wyników gra bardzo ciekawie, mają ciekawe momenty, brakuje czasami jedynie chłodnej głowy, w najważniejszych momentach meczów. We wczorajszym starciu przeciwko MAD Lions, nie poddali się i walczyli do samego końca z klasowym rywalem. Wyglądają na ten moment bardzo ciekawie, ale nie odnoszą wielu zwycięstw. Dziś powinno się to zmienić. Astralis to na pewno ekipa w zasięgu Excel, a i Nukeduck może w końcu pokaże, na co go w końcu stać.

Proponowany typ: zwycięstwo Excel kurs 1.47 w ofercie BETFAN

LEC: G2 Esports – Fnatic

Może po zmianach składów, meczem pomiędzy G2 i Fnatic nie są już tak elektryzujące, ale nadal to dwie najlepsze europejskie drużyny. Fnatic, zostało wczoraj zatrzymane przez Rogue, mimo że występowali w roli faworyta. Rogue rozdawał karty od samego początku, a Fnatic zaliczyło pierwszą porażkę w tej edycji LEC. G2 wszystkie swoje mecze w tegorocznym LEC ma bardzo stykowe. Brak zaznaczenia wyraźniej przewagi od początku może nie wystarczyć w dzisiejszym meczu przeciwko Fnatic, które wydaje się aktualnie być drużyną nieco lepsza i stabilniejszą. Muszą też uważać, żeby nie zakończyć tego weekendu z bilansem 0:2.

Proponowany typ: zwycięstwo Fnatic 1.47 w ofercie BETFAN

OBSTAWIAJ 7. KOLEJKĘ LEC W BETFAN 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!