Kto będzie stanowił środek pola na Euro?

Euro jest już coraz bliżej, niebawem poznamy zatem kadry poszczególnych reprezentacji. W tegorocznych mistrzostwach Europy, selekcjonerzy będą mogli zabrać ze sobą 26 zawodników. W BETFAN możecie obstawić, kto z pomocników reprezentacji Polski pojedzie na turniej.

Euro 2020: skrzydłowi, kto znajdzie się w kadrze?

Paulo Sousa preferuje grę z wahadłowymi, dlatego skrzydłowi będą odgrywać w jego filozofii niezwykle ważną rolę. Największe szanse na wyjazd na Euro ma Kamil Jóźwiak. Zawodnik Derby County bardzo dobrze spisywał się w ostatnich meczach reprezentacyjnych. Po wejściu z ławki rezerwowych w meczu z Węgrami zdecydowanie ożywił grę zanotował asystę i strzelił gola i to dzięki niemu zremisowaliśmy na Puskas Arena. Bardzo duże szanse na powołanie ma też Sebastian Szymański, który wystąpił w większości meczów Dynamo Moskwa. Ostatnimi czasy bardzo głośno jest o Nicoli Zalewskim. Młody Polak zadebiutował w barwach Romy w meczu Ligi Europy z Manchesterem United. To po jego strzale Rzymianie pokonali Czerwone Diabły, uznano jednak, że była to bramka samobójcza Tellesa. Natomiast w poprzedniej kolejce ligi włoskiej zadebiutował w Serie A i grając około dziesięć minut zanotował asystę przy trafieniu Mayorala.

Na BETFAN możecie obstawić, który ze skrzydłowych zostanie powołany do kadry Paulo Sousy na EURO.

Euro 2020: środkowi pomocnicy, kto znajdzie się w kadrze?

Pewniakami do powołania na turniej są Zieliński, Krychowiak, Moder oraz Klich. Środek pola naszej reprezentacji jest bardzo mocno obstawiony. Piotr jest w życiowej dyspozycji i nie wyobrażam sobie, aby zabrakło go na Euro. Niedawno zdobył pierwsze w karierze double-double. Krycha jest niezwykle ważnym zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa, strzelił już w tym sezonie dziewięć goli, dlatego jego gra w turnieju również możemy uznać za pewną. Ponadto Klich oraz Moder występują często w swoich klubach w Premier League, dlatego ich też nie może zabraknąć. Pod znakiem zapytania stoją powołania dla pozostałych pomocników. Wydaje się jednak, że miejsce w środku pola uzupełnią Rafał Augustyniak oraz młody Kacper Kozłowski.

Obstaw kto z środkowych pomocników pojedzie na Euro 2020.

Euro 2020: Polska kadra wg BETFAN

W tym roku zwiększono liczbę powołań, jakich można dokonać na mistrzostwo Europy. Paulo Sousa zamiast 23 zawodników będzie mógł wybrać aż 26. Szanse poszczególnych piłkarzy na wyjazd na turniej według BETFAN:

 

Obstaw kto znajdzie się w polskiej kadrze na mistrzostwa Europy.

Mistrzostwa Europy rozpoczną się 11 czerwca, a w inauguracyjnym meczu Turcja zmierzy się z Włochami. Polska pierwsze spotkanie rozegra 14 czerwca o 18:00, a naszym rywalem będzie Słowacja.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!