Pobierz aplikację betfan na telefon
Gdzie oglądać mecze Sportingu Lizbona?

Sporting Lizbona to jeden z trzech czołowych klubów ligi portugalskiej. Obecny lider ma w swojej kadrze piłkarzy, na których na pewno warto zwrócić uwagę. O podpis Edwardsa czy Goncalvesa biją się czołowe klub z Europy. Sprawdź gdzie oglądać mecze Sportingu Lizbona.

kod promocyjny BETFAN

Gdzie oglądać mecze Sportingu Lizbona?

Sporting Lizbona jest od lat czołowym klubem w Portugalii. Przekonał się o tym Raków Częstochowa, który przegrał rywalizację w grupie z portugalskim gigantem. Sporting w poprzednim sezonie zajął nieoczekiwanie czwarte miejsce, przez co na klub wylała się fala krytyki. Obecnie radzi sobie jednak coraz lepiej i na ten moment jest liderem ligi portugalskiej.

Gdzie oglądać mecze Sportingu Lizbona? W BETFAN TV i Eleven Sports. Pakiet miesięczny w Eleven Sports kosztuje 15.90 zł. Znakomitą alternatywą jest więc BETFAN TV. Większość transmisji jest darmowych, ale trzeba zapłacić chociażby za Bundesligę. Ligę portugalską, a w tym mecz Sportingu Lizbona można oglądać za darmo. Aby mieć pełny dostęp do wszystkich transmisji z BETFAN TV wystarczy zagrać kupon za minimalną stawkę 2 złote. W tej cenie uzyskujemy dostęp na cały dzień między innymi do wspomnianej już ligi niemieckiej. Poza transmisjami z rozmaitych wydarzeń sportowych można się także wzbogacić.

Sprawdź gdzie obejrzeć mecze Bayernu Monachium.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!