Pobierz aplikację betfan na telefon
Kiedy i o której mecz Niemcy – Szkocja. Gdzie obejrzeć?

Mecz Niemcy – Szkocja otworzy mistrzostwa Europy. Gospodarze liczą na dobry turniej w swoim wykonaniu i marzą o zwycięstwie. Kiedy mieliby wygrać, jak nie przed własną publicznością? Pierwszym rywalem Niemiec będzie Szkocja. Goście spróbują pokrzyżować plany faworytom, ale będzie o to bardzo trudno. Kiedy i o której odbędzie się mecz Niemcy – Szkocja? Sprawdź gdzie obejrzeć mecz otwarcia Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Niemcy – Szkocja?

Mecz Niemcy – Szkocja to pierwsze spotkanie Euro 2024. Odbędzie się w 14 czerwca (piątek) o 21:00. Reprezentacje zagrają na Allianz Arena – stadionie Euro 2024, na którym swoje mecz rozgrywa Bayern Monachium. Zdecydowanym faworytem tego starcia są gospodarze turnieju, dla których wyjście z grupy powinno być formalnością. Gospodarze turnieju mogą mówić o szczęśliwym losowaniu, ponieważ w grupie A zmierzą się także ze Szwacjarią i Węgrami. Niemcy celują w zdobycie mistrzostwa, ale w gronie faworytów znajdują się także Francja i Anglia.

Szkocja jest w tym meczu underdogiem i będzie się bić o awans z drugiego miejsca. Czekają ją wyrównane starcia ze Szwajcarią i Węgrami. Furtką dla Szkocji jest awans z trzeciego miejsca. Przypomnijmy, że cztery najlepszy drużyny z klasyfikacji trzecich miejsc awansują do fazy pucharowej.

Gdzie obejrzeć mecz Niemcy – Szkocja?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz otwarcia Euro 2024? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Mecz Niemcy – Szkocja obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Niemcy – Szkocja:

Niemcy – Szkocja. Typy, kursy, zakłady 14.06 | Euro 2024

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!