Pobierz aplikację betfan na telefon
Gdzie oglądać mecze Bayernu Monachium?

Bayern Monachium to bezsprzecznie najlepsza drużyna w Niemczech i jedna z najlepszych w Europie. Grają tu najlepsi piłkarze z Harrym Kane’m na czele. Sprawdź gdzie oglądać mecze Bayernu Monachium.

kod promocyjny BETFAN

Gdzie oglądać mecze Bayernu Monachium?

Bayern Monachium to mistrz Niemiec i najbardziej utytułowana drużyna Bundesligi. W każdej edycji Ligi Mistrzów jest bardzo groźna i bez wątpienia jest jedną z najlepszych drużyn na świecie. Mecze naszpikowanego gwiazdami Bayernu Monachium chciałby oglądać każdy. Gra tu między innymi lider klasyfikacji Złotego Buta – Harry Kane. Bawarczycy grają ofensywną piłkę i są najbardziej bramkostrzelną drużyną w lidze niemieckiej. Bayern Monachium strzela średnio ponad 3 gole na mecz!

Gdzie oglądać mecze Bayernu Monachium? W BETFAN TV i Viaplay. Pakiet total w Viaplay kosztuje 55 złotych miesięcznie. Znakomitą alternatywą jest więc BETFAN TV. Większość transmisji jest darmowych, ale za Bundesligę trzeba zapłacić. Aby obejrzeć mecze Bayernu Monachium wystarczy zagrać kupon, a jego minimalna stawka to jedynie 2 złote. Po jego zagraniu otrzymasz dostęp nie tylko do meczów ligowych Bayernu Monachium, ale i całej Bundesligi. Zagranie kuponu zapewnia dostęp do transmisji na cały dzień. W BETFAN TV daje Ci zatem możliwość nie tylko najtańszego oglądania Bayernu Monachium i całej Bundesligi, ale jednocześnie możesz trafić kupon i zgarnąć dodatkowe pieniądze.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!