Krzysztof Ratajski – Luke Littler: Typy, kursy, zakłady 28.04 | European Tour 5

Adrian Krawczyk

28 kwietnia 2024

Dart, typy

Krzysztof Ratajski w niedzielę w European Tour 5 będzie mógł zmierzyć się z obecnie jednym z najlepszych darterów świata. Chodzi tutaj o Luke Littlera i z pewnością dla Polaka będzie to piekielnie trudny występ. Jeżeli Krzysztof zagra jednak solidne spotkanie to z pewnością będzie w stanie powalczyć. Czy Polakowi uda się sprawić niespodziankę w tym meczu? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Krzysztof Ratajski – Luke Littler.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Krzysztof Ratajski – Luke Littler?
  2. Zapowiedź spotkania Krzysztof Ratajski – Luke Littler
  3. Jakie są kursy na Krzysztof Ratajski – Luke Littler?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Krzysztof Ratajski – Luke Littler?

Krzysztof Ratajski – Luke Littler typy bukmacherskie

1.65

POWYŻEJ 8.5 LEGÓW

betfan

Naszą analizę zaczniemy od różnic pomiędzy Ratajskim, a Littlerem. Niewątpliwie to Luke jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem, ale mimo wszystko spotkanie będzie rozgrywane na dość krótkim dystansie, albowiem do 6. wygranych legów, stąd też możemy być świadkami niespodzianki. O tę oczywiście łatwo nie będzie, albowiem zawodników dzieli spora różnica poziomu umiejętności. Littler przede wszystkim swoją przewagę z pewnością w tym meczu będzie wypracowywał na dystansie. Szansą dla Ratajskiego jest natomiast jego solidność. Potrafi on wytrzymywać ważne momenty meczu i przede wszystkim być bardzo skupionym i solidnym. Jeżeli Polak marzy o wygranej w tym meczu będzie musiał wykorzystywać każdy najdrobniejszy błąd Littlera. Jeżeli Ratajski dojdzie do podwójnych to tak naprawdę będzie musiał je rzucać na skuteczności około 60%, a może nawet 70%, aby marzyć o wygranej. Niewątpliwie tych szans nie będzie dużo, albowiem jak wspomniałem na dystansie Littler będzie odjeżdzał. Wczoraj Polak zagrał solidne spotkanie z Taylorem i gdyby dziś je powtórzył i dodał jeszcze coś od siebie to byłby w stanie powalczyć. Ja tej walki się spodziewam, albowiem Littler nie jest w aż tak dobrej formie jak na początku sezonu. Liczę na walkę w meczu i stawiam ponad powyżej 8.5 legów po kursie 1.65.

Krzysztof Ratajski – Luke Littler kursy bukmacherskie

  • Wygrana Krzysztofa Ratajskiego – 4.00
  • Wygrana Luke Littlera – 1.22

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Krzysztof Ratajski – Luke Littler wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Luke Littler (kurs 1.22). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Polak – Krzysztof Ratajski, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 4.00.

Krzysztof Ratajski – Luke Littler GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielne spotkanie European Tour 5 pomiędzy Krzysztofem Ratajskim, a Luke Littlerem w ramach 1/8 finału, odbędzie się 28. kwietnia o 15:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Krzysztof Ratajski – Luke Littler przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy