Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: typy i zapowiedź meczów grupy B – 11.11

W czwartek odbędą się dwa mecze El. MŚ w grupie B. O 18:00 Gruzja podejmie Szwecję, a następnie Grecja zmierzy się z Hiszpanią. Zapraszam na typy i zapowiedzi wymienionych spotkań.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

El. MŚ: sytuacja w grupie B

W grupie B gra pięć drużyn, zatem w czwartek odbędą się tylko dwa spotkania. Liderem jest Szwecja, która ma na swoim koncie 15 punktów i tylko trzy stracone gole. Na drugim miejscu jest Hiszpania, która uzbierała 13 oczek. Na awans szanse ma także Grecja. Są one jednak bardzo niskie, ponieważ ma 9 punktów. Pierwsza trójka ma przed sobą jeszcze dwa spotkania, natomiast Gruzję i Kosowo czeka ostatni mecz w ramach eliminacji. Żaden z tych krajów nie ma już szans na wzięciu udziału w mundialu. Obie reprezentacje mają na swoim koncie po cztery punkty.

El. MŚ – grupa B: Gruzja – Szwecja (11.11 18:00) – zapowiedź i typy

Gruzja Eliminacji Mistrzostw Świata z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Jest już na finiszu kwalifikacji i wiadomo, że nie zagra na mundialu. Przed swoim ostatnim meczem na na koncie tylko cztery punkty. Zdobyła je pokonując Kosowo oraz remisując z Grecją. Ostatnio przegrała jednak z trzecią drużyną grupy B i uległa Hiszpanii 0:4. Do tego okazała się gorsza w meczu towarzyskim od Bułgarii.

Szwedzi jeżeli marzą o bezpośrednim awansie na mundial, nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów z Gruzją. Mają bowiem tylko dwa punkty przewagi nad Hiszpanią, a czekają ją jeszcze bezpośredni mecz z La Furia Roja. Reprezentacja Trzech Koron może być jednak spokojna. Jest bowiem w dobrej formie. Pokonała ostatnio Grecję, Kosowo oraz Hiszpanię, ale niespodziewanie przegrała z Grecją. W ostatnim bezpośrednim meczu Szwedzi triumfowali 1:0. Biorąc pod uwagę, że tracą bardzo mało goli, to stawiam na to że nie tylko wygrają, ale i zachowają czyste konto.

Proponowany typ: Szwecja wygra do zera - kurs 2.30 z oferty BETFAN

El. MŚ - grupa B: Grecja - Hiszpania (11.11 20:45) - zapowiedź i typy

Grecja będzie miała bardzo trudno, aby pojawić się na Mistrzostwach Świata, oprócz wygranych w dwóch kolejnych meczach, musieliby liczyć na utratę punktów przez Hiszpanię w starciu ze Szwecją. Jest to bardzo trudny scenariusz do zrealizowania, ale Grecja w ostatnim czasie wielokrotnie potrafiła zaskoczyć. W kilku ostatnich meczach wygrała i przegrała ze Szwecją, pokonała Gruzję oraz podzieliła się punktami z Kosowem. W meczach towarzyskich okazała się lepsza od Norwegii i zremisowała z Belgią.

Hiszpania gra ostatnio w kratkę po słabych meczach w fazie grupowej Euro 2020, zaprezentowała się z lepszej strony podczas fazy pucharowej. W ostatnich eliminacyjnych meczach przegrała ze Szwecją, ale pokonała Gruzję oraz Kosowo. W półfinale Ligi Narodów okazała się lepsza od Włochów, ale w finale została ograna przez Francję. W czterech poprzednich bezpośrednie meczach obie drużyny strzelały bramki, a ostatni zakończył się remisem. Tym razem również stawiam na wymianę ciosów.

Proponowany typ: obie strzelą - TAK - kurs 2.05 z oferty BETFAN

Zapoznaj się z zapowiedziami meczów z grupy H oraz grupy J.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!