Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: typy i zapowiedź 9. kolejki grupy J

W czwartek rozpocznie się 9. kolejka El. MŚ w grupie J. Czekają nas trzy starcia. Armenia zmierzy się z Macedonią Północną, Niemcy podejmą Liechtenstein, a Rumunia zagra z Islandią. Zapraszam na typy i zapowiedzi wymienionych meczów.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

El. MŚ – Grupa J: Armenia – Macedonia Północna (11.11 18:00) – zapowiedź i typy

W pierwszym meczu 9. kolejki Eliminacji Mistrzostw Świata w grupie J Armenia podejmie Macedonię Północną. Obie drużyny wciąż mają nadzieję na udział w barażach. Mają na koncie po 12 punktów i tracą tylko jedno oczko Rumunii. Armenia ma z tych trzech reprezentacji najmniejsze szanse. Nie dość, że jest w słabej formie, to w 10. kolejce zmierzą się z liderem grupy – Niemcami. Reprezentacja ta nie wygrała żadnego z ostatnich pięciu meczów eliminacyjnych. Przegrała z Rumunią i Niemcami, a także zremisowała z Macedonią Północną, Liechtensteinem oraz Islandią.

W lepszej sytuacji jest Macedonia Północna. Reprezentacja ta oprócz starcia z Armenią zmierzy się także z Islandią. Macedonia Północna w ramach Eliminacji Mistrzostw Świata pokonała Niemców 2:1, ale ostatnio przegrała z Die Mannschaft 0:4. Wcześnie wygrała z Liechtensteinem oraz zremisowała z Rumunią, Islandią oraz Armienią. Biorąc pod uwagę słabszą formę gospodarzy, stawiam na zwycięstwo gości. Macedonia nie jest jednak topową reprezentacją, dlatego moim zdaniem warto zabezpieczyć zakład w przypadku remisu.

Proponowany typ: wygrana Macedonii Północnej (zakład bez remisu, remis = zwrot) - kurs 1.75 z oferty BETFAN

El. MŚ - Grupa J: Niemcy - Liechtenstein (11.11 20:45) - zapowiedź i typy

Niemcy są w niezwykle komfortowej sytuacji. Mają 8 punktów przewagi nad drugą Rumunią, a więc są już pewni udziału w Mistrzostwach Świata w Katarze. Dla podopiecznych Hansiego Flicka starcie z Liechtensteinem będzie treningiem strzeleckim. Nasi zachodni sąsiedzi są w bardzo dobrej dyspozycji. Ostatnio wygrali z Islandią, Rumunią oraz Macedonią Północną.

Liechtenstein jest najsłabszą reprezentacją w grupie J. Kraj ten zdobył do tej pory tylko jeden punkt i nie ma żadnych szans na udział w Mistrzostwach Świata. Ostatnio przegrał z Macedonią Północną 0:4 i Islandią 0:4, ale dosyć sensacyjnie zremisował z Armenią. Stawiam, że w starciu z Niemcami zobaczymy wiele goli.

Proponowany typ: powyżej 5,5 gola - kurs 1.69 z oferty BETFAN

El. MŚ - Grupa J: Rumunia - Islandia (11.11 20:45) - zapowiedź i typy

Rumunia jest w najkorzystniejszej sytuacji wśród drużyn, walczących o baraże na Mistrzostwa Świata. Ma jeden punkt więcej od Macedonii Północnej oraz Armenii, a do tego bardzo korzystny terminarz. Rumunów czekają bowiem mecze z dwiema najsłabszymi reprezentacjami w grupie - Islandią oraz Liechtensteinem. Reprezentacja ta zremisowała ostatnio z Macedonią Północną, przegrała z Niemcami i pokonała Armenię.

Eliminacje nie były dobre w wykonaniu Islandii. Zajmuje dopiero 5. lokatę w grupie J i praktycznie nie ma żadnych szans na pojawienie się w turnieju w Katarze. Ostatnio przegrała z Niemcami, zremisowała z Armenią i pokonała Liechtenstein. W poprzednim bezpośrednim starciu triumfowała Rumunia, obstawiam, że i tym razem odniesie ona zwycięstwo.

Proponowany typ: wygrana Rumunii - kurs 1.61 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!