Znicz Pruszków – Górnik Łęczna: Typy, kursy, zapowiedź 02.09

Adrian Krawczyk

01 września 2023

Znicz Pruszków
W sobotę w 1 polskiej Lidze Znicz Pruszków zmierzy się z Górnikiem Łęczna. Co ciekawe bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają drużynie gospodarzy, czyli Zniczowi Pruszków, choć ten znacznie gorzej rozpoczął sezon. Znicz po 6 meczach ma na koncie 7 punktów, natomiast Górnik Łęczna zainkasował ich już 12. Czy przewidywania bukmacherów się sprawdzą i Znicz wygra z Górnikiem Łęczna?Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Znicz Pruszków – Górnik Łęczna.

Znicz Pruszków – Górnik Łęczna typy bukmacherskie

2 września w Pruszkowie Znicz podejmie Górnik Łęczna. Spotkanie będzie odbywać się w ramach 7 kolejki polskiej 1 Ligi. Jak dla mnie natomiast bukmacherzy przeszacowali kursy na Znicz Pruszków. To tej drużynie dają większe szanse na zwycięstwo, natomiast ja spodziewam się, że Górnik może w tym meczu zainkasować nawet 3 punkty. Jak do tej pory Górnik Łęczna nie przegrał meczu w 1 Lidze, a ostatnie 3 spotkania wygrał - z Wisłą Płock, Motorem Lublin, a także Chrobrym Głogów. Wykorzystam okazję i typuję brak porażki Górnik Łęczna - czyli zakład X/2 po kursie 1.71 w ofercie bukmachera Betfan.

1.71

GÓRNIK Ł. NIE PRZEGRA

betfan

Znicz Pruszków - Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Znicz Pruszków - Górnik Łęczna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Znicza Pruszków (kurs 2.15). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Górnik Łęczna, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.30. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.95, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, albowiem 1.83.

Znicz Pruszków - Górnik Łęczna GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Zniczem Pruszków, a Górnikiem Łęczna w ramach 7 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 2 września o 20:00 na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy