Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy: Typy, kursy, zapowiedź 28.10
W sobotnim meczu 13 kolejki polskiej Fortuna 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec zmierzy się na własnym obiekcie z GKS-em Tychy. Mecz według analityków zapowiada się na niezwykle wyrównany i szanse rozkładają się praktycznie 50 na 50. Czy któraś drużyna sięgnie więc w nim po zwycięstwo? A może spotkanie zakończy się podziałem punktów? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy: Typy, kursy, zapowiedź 28.10

Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy typy bukmacherskie

Zagłębie Sosnowiec bardzo słabo prezentuje się jak do tej pory w tym sezonie. Zajmują oni 15 pozycję z dorobkiem zaledwie 10 punktów na swoim koncie. Co do jego rywala, czyli drużyny GKS Tychy prezentują się oni znacznie lepiej. Oczywiście w ostatnim czasie złapali lekką zadyszkę, jednak w dalszym ciągu regularnie punktują, dzięki czemu mogą pochwalić się 4 miejscem w tabeli. Tutaj co ciekawe szanse rozkładają się 50 na 50 i trochę mnie to dziwi. Co prawda Tychy zagrają na wyjeździe, więc będą mieć ciężej w tej sytuacji, ale nie spodziewam się, aby przegrali ten mecz. Typuję brak porażki GKS-u Tychy oraz obie połowy w meczu powyżej 1.5 gola - NIE. Taki typ możecie zagrać w Betbuilderze bukmachera Betfan.

1.63

REMIS LUB TYCHY

ORAZ OBIE POŁOWY W MECZU +1.5 GOLA - NIE

betfan

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna GKS-u Tychy (kurs 2.51). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Zagłębie Sosnowiec, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy to może liczyć na kurs 3.15. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.94, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.77.

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a GKS-em Tychy w ramach 13 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 28 października o 17:30 na ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy przeprowadzi Polsat Sport Extra.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!