Wisła Kraków – Znicz Pruszków: Typy, kursy, zapowiedź 07.10

Adrian Krawczyk

06 października 2023

Wisła Kraków - Znicz Pruszków: Typy, kursy, zapowiedź 07.10
W sobotę w Krakowie Biała Gwiazda podejmie na własnym obiekcie Znicz Pruszków. Oczywiście to Wisła Kraków według bukmacherów ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, jednak nie można także skreślać Znicza Pruszków, który był rewelacją obecnego sezonu, jednak w ostatnim czasie nieco zgubił formę i zaczął regularnie przegrywać. Wydaje się, że to idealna okazja dla Wisły, aby dopisać 3 punkty i podskoczyć w ligowej tabeli. Czy uda im się ograć Znicz Pruszków? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Wisła Kraków – Znicz Pruszków.

Wisła Kraków – Znicz Pruszków typy bukmacherskie

Wisła Kraków przeciętnie rozpoczęła sezon. W ostatnim czasie jednak gra wygląda nieco lepiej i wyniki przede wszystkim są nieco lepsze. To po 10 kolejkach pozwala Białej Gwieździe plasować się na 9 pozycji w tabeli ligowej. Znicz po dobrym starcie sezonu zaczął notować porażki. Ma już 3 przegrane mecze pod rząd, tym samym spadł na 13 pozycję w tabeli. To dobry moment, aby Wisła Kraków wygrała to spotkanie, tym bardziej że zagra u siebie. Typuję wygraną Wisły, albowiem atuty są po ich stronie, a dodatkowo współczynnik 1.67 jest bardzo dobry.

1.67

WYGRANA WISŁY K.

betfan

Wisła Kraków - Znicz Pruszków kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Wisła Kraków - Znicz Pruszków wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Wisły Kraków (kurs 1.67). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Znicz Pruszków, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Wisła Kraków - Znicz Pruszków to może liczyć na kurs 3.95. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.68, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.07.

Wisła Kraków - Znicz Pruszków GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Wisłą Kraków, a Zniczem Pruszków w ramach 11 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 7 października o 17:30 na Stadionie Miejskim imienia Henryka Reymana w Krakowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Polsat Sport Extra.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy