300 zł za kartkę Marciniaka w półfinale Ligi Mistrzów!

Kamil Błaszczyk

08 maja 2024

300 zł, Marciniak, promocja

Szymon Marciniak sędzią hitu Real Madryt – Bayern Monachium! Z tej okazji tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 300 zł, jeśli polski sędzia pokaże przynajmniej jedną kartkę (żółtą lub czerwoną) w półfinale Ligi Mistrzów!

Zgarnij 300 zł za przynajmniej jedną kartkę Marciniaka w hicie Ligi Mistrzów!

300 zł za kartkę Marciniaka w półfinale Ligi Mistrzów!

Kolejny dzień z Ligą Mistrzów i kolejne, ogromne emocje! Real Madryt zmierzy się w środowy wieczór z Bayernem Monachium w ramach drugiego meczu w półfinale Champions League! Real na papierze jest faworytem, ponieważ występuje w roli gospodarza tego spotkania! Czy drużyna Carlo Ancelottiego po zdobyciu kolejnego tytułu mistrzowskiego poradzi sobie z Bawarczykami? O tym przekonamy się już w środę! Wszystkich nowych graczy BETFAN od końcowego wyniku meczu bardziej będzie interesować jednak Szymon Marciniak i kartka pokazana przez polskiego sędziego, za którą można zgarnąć dodatkowe 300 zł u bukmachera!

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić dwa kupony w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu Szymon Marciniak pokaże przynajmniej jedną kartkę, to zgarniesz dodatkowe 400 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPONY (W TYM JEDEN NA REAL – BAYERN)

• Postaw pierwszy kupon SOLO za 2 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z meczu Real – Bayern

• Następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie lub zdarzenia. Kupon musi zostać rozliczony do 08.05 do godziny 23:59.

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Marciniak pokaże kartkę, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny Sport Betfan

Najnowsze wpisy