Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA Playoffs: New York Knicks – Indiana Pacers. Typy, kursy, zapowiedź (09.05)
Przed nami tyko jedno nocne spotkanie NBA Playoffs. Na wschodzie zobaczymy drugi mecz pomiędzy NY Knicks z Indianą Pacers w drugiej rundzie Play-offów. Pierwsze spotkanie w Madison Square Garden wygrali Knicks. Kto wygra naszym zdaniem drugi mecz tej serii w drugiej rundzie? Tego właśnie dowiesz się z poniższego tekstu. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny. NBA Playoffs: New York Knicks - Indiana Pacers. Typy, kursy, zapowiedź (09.05)

New York Knicks – Indiana Pacers: zapowiedź meczu

New York Knicks pokonali w pierwszym spotkaniu Indiane Pacers czteroma punktami. Kluczowa okazała się rywalizacja rozgrywających, którzy są najlepszymi zawodnikami swoich drużyn. Jalen Brunson zdobył 43 punkty, a Tyresee Haliburton zaledwie osiem. Pytanie jak długo Knicks będą w stanie grać na takiej intensywności, bo w ostatnim meczu trzech rezerwowych zagrało łącznie 27 minut, a Josh Hart zagrał pełne 48 minut meczu, co się w NBA zdarza bardzo rzadko.

Typy NBA Playoffs: New York Knicks - Indiana Pacers

W sezonie zasadniczym te zespoły grały ze sobą trzykrotnie i dwa razy to Indiana Pacers wygrała. Knicks mając przewagę parkietu w tej serii chcą za wszelką cenę wygrać dwa pierwsze domowe spotkania i z zaliczką dwóch wygranych, zobaczyć co da się zrobić w spotkaniach na wyjeździe. Pierwsze spotkanie było bardzo wyrównane, Indiana Pacers grała bardziej zespołowo, notując 7 asyst więcej, ale za zwycięstwem Knicks zaważyła lepsza gra przy zbiórkach i skuteczność wykonywanych rzutów osobistych. Stawiamy na drugą wygraną Knicks, ale mecz znowu będzie naszym zdaniem wyrównany, więc bardziej opłaca się zagrać dodatni handicap na gości i to po większym kursie.

1.78

INDIANA PACERS HC +5.5

betfan

 

New York Knicks - Indiana Pacers: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy New York Knicks - Indiana Pacers rozpocznie się o godzinie 02:00 w nocy z środy na czwartek 9 kwietnia. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport, w aplikacji Canal+ Online a także w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!