Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Lin Zhu: Typy, kursy, zakłady 08.05 | Rzym WTA
Choć występ w Madrycie Magda Linette zakończyła na 1/32 finału, to można powiedzieć, że jej dyspozycja był w pełni zadowalająca. Teraz Polka przenosi się wraz z czołówką tenisa do Rzymu, gdzie będzie szlifować formę przed Rolland Garros. W pierwszej rundzie zagra z mało ograną na kortach ziemnych Lin Zhu, która nie powinna sprawić jej większych problemów. Czy uda się Poznaniance bez problemu awansować? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Magda Linette – Lin Zhu. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Magda Linette – Lin Zhu?
  2. Zapowiedź meczu Magda Linette – Lin Zhu.
  3. Jakie są kursy na mecz Magda Linette – Lin Zhu?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Magda Linette – Lin Zhu?

Magda Linette – Lin Zhu: Typy bukmacherskie

Magda Linette rozpoczęła swoje zmagania na kortach ziemnych w Charleston, gdzie osiągnęła 1/8 finału. Kolejno przeniosła się do Europy i rozegrała znakomity turniej w Rouen, gdzie przegrała w finale ze Sloane Stephens. Po tak dobrym występie udała się do Madrytu. Tam przetrwała problemy 1. rundy i awansowała po trzech setach. Kolejno przyszło jej mierzyć się z Sabalenką, której potrafiła urwać seta i napsuć sporo krwi, ostatecznie odpadła jednak po wyniku 1:2. Teraz pora na kolejny turniej rangi 1000 w Rzymie, gdzie losowanie wydaje się dla Polki całkiem niezłe.

1.60

LINETTE WYGRA 2:0

betfan

W pierwszej rundzie podejmie Lin Zhu, czyli 57. rakietę świata, która niewiele dobrego może powiedzieć o swoich występach na kortach ziemnych. Co więcej w ubiegłym roku mogliśmy ją oglądać tylko dwukrotnie na mączce, gdzie oba mecze przegrała do zera. W tym roku swoich sił spróbowała w Madrycie, gdzie ponownie 0:2 z 310. rakietą świata. W obecnej formie Linette nie powinna mieć więc problemów, by również odprawić rywalkę wynikiem 2:0 i taki też zakład na to starcie typuję.

Magda Linette - Lin Zhu: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Linette - 1.25
  • Wygrana Zhu - 3.85
  • Powyżej 19.5 gemów - 1.81
Bukmacherzy widzą w tym pojedynku faworyta po stronie Magdy Linette, na którą kurs w przypadku wygranej wynosi 1.25. Z kolei przelicznik na zwycięstwo Lin Zhu to obecnie 3.85. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Magda Linette - Lin Zhu: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/64 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Lin Zhu, odbędzie się 8 maja o godzinie 14:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Rzym 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!