Warta Poznań – Stal Mielec: Typy, kursy, zakłady 22.04 | Ekstraklasa

Adrian Krawczyk

22 kwietnia 2024

warta-poznan

Zamykającym spotkaniem 29. kolejkę polskiej Ekstraklasy będzie starcie, w którym Warta Poznań zmierzy się ze Stalą Mielec. Niewątpliwie to Warcie bardziej potrzebne są punkty, albowiem przez ostatnią nieco słabszą grę spadli w tabeli i muszą jeszcze uważać na strefę spadkową. Stal natomiast gra bardzo solidnie, ale czy będą w stanie ograć Wartę na wyjeździe? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Warta Poznań – Stal Mielec.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Warta Poznań – Stal Mielec?
  2. Zapowiedź meczu Warta Poznań – Stal Mielec
  3. Jakie są kursy na mecz Warta Poznań – Stal Mielec?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Warta Poznań – Stal Mielec?

Warta Poznań – Stal Mielec typy bukmacherskie

1.44

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Z pewnością gdyby zarówno Warcie i Stali zależało tak samo na punktach to Stal miałaby nieco większe szanse w tym meczu. Tak to analitycy wycenili, że sporo większe szanse ma natomiast Warta Poznań. Wydaje się jednak, że Stal może być zmobilizowana choćby do wywiezienia jednego punktu z Poznania. Są ekipą bardzo solidną w tym sezonie, a Warta Poznań przeżywa spory kryzys w w swojej grze, choć tydzień temu wygrali ważne spotkanie z Koroną Kielce. Spodziewam się zamkniętego spotkania i raczej małej liczby bramek, dlatego typuję poniżej 2.5 gola w meczu.

Warta Poznań – Stal Mielec kursy bukmacherskie

  • Wygrana Warta Poznań – 2.10
  • Remis – 3.05
  • Wygrana Stal Mielec – 3.75
  • Powyżej 2.5 goli – 2.65
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.24

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Warta Poznań – Stal Mielec wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Warty Poznań (kurs 2.10). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Stal Mielec, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.75. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Warta Poznań – Stal Mielec to może liczyć na kurs 3.05. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.65, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.44.

Warta Poznań – Stal Mielec GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Wartą Poznań, a Stalą Mielec w ramach 29. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 22 kwietnia o 19:00 na Stadion Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Warta Poznań – Stal Mielec przeprowadzi telewizja Canal+Sport 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy