Iga Świątek – Aryna Sabalenka: Typy, kursy, zakłady 04.05 | Madryt WTA

Wojciech Sikora

03 maja 2024

Iga Świątek
Mamy powtórkę sprzed roku! Iga Świątek ponownie będzie miała szanse na tytuł w Madrycie i ponownie w finale zmierzy się z Aryną Sabalenką. Polka pokazała w tym turnieju niesamowitą formę i zasłużenie znalazła się w finale imprezy. Białorusinka miała słabsze momenty, ale w kluczowych pokazywała ogromną klasę. Jak tym razem pokaże się na tle światowej jedynki? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Aryna Sabalenka.  Iga Świątek - Aryna Sabalenka: Typy, kursy, zakłady 04.05 | Madryt WTA Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Aryna Sabalenka?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Aryna Sabalenka.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Aryna Sabalenka?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Aryna Sabalenka?

Iga Świątek – Aryna Sabalenka: Typy bukmacherskie

Nie można było narzekać zdecydowanie na postawę Igi Świątek. Trzy pierwsze rundy zajęły jej zaledwie 3:44 minuty i kończyły się w dwóch partiach. W drodze do finału straciła jeden set. Miało to miejsce w ćwierćfinale, przeciwko Haddad Mai. Niemniej jednak błyskawiczne dwa sety Polki dały jej awans (4:6, 6:0, 6:2). W półfinale bez większej historii pokonała Madison Keys 6:1, 6:3.

1.69

ŚWIĄTEK WYGRA 2:0

betfan

Zdecydowanie więcej problemów przyszło w meczach Sabalenki. W ciągu pięciu pojedynkach tylko raz wygrała 2:0, choć i tam nie grała tego, czego można się po niej spodziewać. Aryna w półfinale pokonała Rybakinę, jednak nawet ten mecz nie był równy i pokazał on duże braki obrończyni tytułu. W takiej też sytuacji Polka powinna dominować w wymianach, a gdy już wejdzie na odpowiednie obroty, rywalka nie powinna mieć zbyt wiele do powiedzenia. Typuję tutaj wygraną Igi 2:0.

Iga Świątek - Aryna Sabalenka: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek - 1.29
  • Wygrana Cirstea - 3.50
  • Powyżej 201.5 gemów - 1.80
Bukmacherzy w tym meczu mają jedną faworytkę i jest nią Iga Świątek. Stąd też przeliczniki, który oferują na jej wygraną to 1.29. Znacznie niżej widzą możliwości na wygraną po stronie Arymy Sabalenki, co widać poprzez kurs na jej zwycięstwo aż 3.50. W przypadku turniejów WtA bukmacher BETFAN w swojej ofercie ma również sporo zakładów na statystki, takie jak: asy, podwójne błędy, gemy, czy % serwisu.

Iga Świątek - Aryna Sabalenka: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz w ramach finału z udziałem Igi Świątek, która zagra ze Aryną Sabalenką, odbędzie się 4 maja o godzinie 18:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Madryt 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy