Brest – Nantes: Typy, kursy, zakłady 04.05 | Ligue 1

Wojciech Sikora

04 maja 2024

Brest
Trzy kolejki, tyle mają właśnie drużyny Ligue 1 przed sobą. Są to więc ostatnie szanse na poprawienie swojej pozycji. Brest, w ramach 32. rundy, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Nantes. Największy fenomen tego sezonu, czyli gospodarze, wciąż utrzymują swoją trzecią lokatę. Czy dziś ponownie udowodnią, że zasługują na grę w Lidze Mistrzów? Zapraszam na zapowiedź meczu  Brest – Nantes. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Brest – Nantes?
  2. Zapowiedź meczu Brest – Nantes.
  3. Jakie są kursy na mecz Brest – Nantes?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Brest – Nantes?

Brest – Nantes: Typy bukmacherskie

Szalony mecz z Rennes ostatecznie zakończył się wygraną Brest 5:4 i tym samym utrzymaniem trzeciej lokaty w tabeli. To wciąż daję im możliwość ataku drugiej pozycji, na której znajduje się obecnie Monaco z dorobkiem o dwa oczka większym. Teraz czeka ich spotkanie z zawodzącym w tym sezonie Nantes.

1.67

BREST WYGRA

betfan

Już na wyjeździe, przy okazji pierwszego spotkania w tym sezonie, Brest nie pozostawił złudzeń i pewnie wygrał 2:0. Teraz będą walczyć na swoim terenie i choć goście nadal nie mają pewnego utrzymania, to nie powinno to sprawić problemów w drodze po trzy punkty. Typuję wygraną Brest.

Brest - Nantes: Kursy bukmacherskie

Wygrana Brest - 1.67
Remis - 3.75
Wygrana Nantes - 4.85
Powyżej 2.5 gola - 1.96
Obie strzelą - 1.99
W tym pojedynku faworytem, według ekspertów, jest drużyna Brest. Na nich też kurs jest mniejszy i wynosi obecnie 1.66. Z kolei zwycięstwo Nantes wyceniane jest przelicznikiem 4.85 Remis natomiast to okazja na mnożnik 3.60.

Brest - Nantes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Brest a Nantes, w ramach 32. kolejki Ligue 1, odbędzie się 4 maja o 21:00 na Stade Francis Le Ble w Brest. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy