Metz – Rennes: Typy, kursy, zakłady 04.05 | Ligue 1

Wojciech Sikora

04 maja 2024

Metz
Trzy kolejki, tyle mają właśnie drużyny Ligue 1 przed sobą. Są to więc ostatnie szanse na poprawienie swojej pozycji. Metz, w ramach 32. rundy, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Rennes. Dla gospodarzy sytuacja jest obecnie ciężka, ale wciąż mają szansę utrzymać się na kolejny rok. Czy dziś dopiszą jakikolwiek oczka do swojego dorobku? Zapraszam na zapowiedź meczu  Metz – Rennes. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Metz – Rennes?
  2. Zapowiedź meczu Metz – Rennes.
  3. Jakie są kursy na mecz Metz – Rennes?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Metz – Rennes?

Metz – Rennes: Typy bukmacherskie

Rennes to jedna z czołowych drużyn Ligue 1. Choć w tym sezonie zabrakło czasem szczęścia, to wciąż miejsce w top 10 to znakomity wynik , aa do końca sezonu mogą jeszcze go poprawić nawet na szóste. Udadzą się jednak na wyjazd do drużyny, która walczy u wymarzone utrzymanie.  

1.75

METZ WYGRA

LUB REMIS

betfan

Ostatnio Metz znacznie zmotywował się swoją słabą sytuacją i zagrali kilka dobrych spotkań. Oczywiście przeciwko Rennes nie będzie łatwo o trzy punkty, ale moim zdaniem przy wsparciu własnych kibiców można spodziewać się chociażby punktu. Typuję wygraną lub remis gospodarzy.

Metz - Rennes: Kursy bukmacherskie

Wygrana Metz - 2.05
Remis - 3.40
Wygrana Rennes - 3.50
Powyżej 2.5 gola - 1.82
Obie strzelą - 1.74
W tym pojedynku faworytem, według ekspertów, jest drużyna Rennes. Na nich też kurs jest mniejszy i wynosi obecnie 2.05. Z kolei zwycięstwo Metz wyceniane jest przelicznikiem 3.40. Remis natomiast to okazja na mnożnik 3.50.

Metz - Rennes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Metz a Rennes, w ramach 32. kolejki Ligue 1, odbędzie się 4 maja o 19:00 na Stade Saint-Symphorien w Metz. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy