Pobierz aplikację betfan na telefon
Michael Van Gerwen – Richard Veenstra: Typy, kursy, zapowiedź 27.12 | PDC MŚ 2024

W środę jednym z ciekawszych starć 1/16 finału PD Mistrzostw Świata w darcie będzie starcie Michaela Van Gerwena z Richardem Veenstrą. Będzie to starcie rodaków, jednak to Van Gerwen oczywiście ma znacznie większe szanse na wygraną w tym spotkaniu. Czy uda się mu gładko przejść do kolejnej rundy? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Michael Van Gerwen – Richard Veenstra.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Michael Van Gerwen – Richard Veenstra?
  2. Zapowiedź spotkania Michael Van Gerwen – Richard Veenstra
  3. Jakie są kursy na Michael Van Gerwen – Richard Veenstra?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Michael Van Gerwen – Richard Veenstra?

Michael Van Gerwen – Richard Veenstra typy bukmacherskie

1.50

POWYŻEJ 4.5 SETA

betfan
Naszą analizę rozpoczniemy od Richarda Veenstry. Podczas Mistrzostw Świata rozegrał już 2 spotkania i w obu wygrał pewnie 3:0. W pierwszej rundzie wyeliminował Robba. Średnia 85,29 jednak nie była wybitną, ale Holender popisał się przyzwoitą grą na podwójnych (42,86%). W drugiej rundzie natomiast zagrał z Huybrechtsem. Tutaj popisał się genialną średnią 99,46 i aż 64% skutecznością na podwójnych. Jeżeli zagra na takim poziomie z Van Gerwen będzie miał szansę z pewnością powalczyć. Van Gerwen natomiast w swoim jedynym meczu zagrał na średnie 98 i skuteczności 60% na podwójnych. Tutaj Van Gerwen powinien spokojnie wygrać, jednak jak wspomniałem, jeżeli Veenstra zagra jak z Belgiem w 2 rundzie jak najbardziej może tutaj seta urwać. Tak też typuję, a dokładniej powyżej 4.5 seta w meczu.

Michael Van Gerwen – Richard Veenstra kursy bukmacherskie

  • Wygrana Michael Van Gerwen – 1.12
  • Wygrana Richarda Veenstry – 5.70

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Michael Van Gerwen – Richard Veenstra wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Holender Michael Van Gerwen (kurs 1.12). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast drugi Holender – Richard Veenstra, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 5.70.

Michael Van Gerwen – Richard Veenstra GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Michaelem Van Gerwenem, a Richardem Veenstrą w ramach 1/16 finału, odbędzie się 27 grudnia o 21:15. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Michael Van Gerwen – Richard Veenstra przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!