Typy dnia 28.07 Arka, Ruch, Lechia, F1
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 28 lipca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 28 lipca

F1: GP Belgii – kwalifikacje (28.07, 17:00)

1.92

ALBON W TOP 10

betfan

Przed nami ostatni weekend przed letnią przerwą. Kierowcy będą rywalizować na torze w Belgii. Charakterystyka toru powinna zdecydowanie bardziej odpowiadać Williamsom, które nie będą dobrze wspominać rywalizacji na Hungaroring. Podczas kwalifikacji bardzo dobrze spisuje się Alex Albon. Stawiam na to, że Taj znajdzie się w TOP 10.

Górnik Łęczna – Arka Gdynia (28.07, 18:00)

2.02

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Górnik Łęczna w piątek zmierzy się z Arką Gdynia. Gospodarze w 1. kolejce pokazali się z całkiem dobrej strony. Udało im się zremisować z faworytem do awansu do Ekstraklasy – Wisłą Kraków. Górnik Łęczna liczy jednak, że w końcu uda mu się przełamać. Nie wygrał ani jednego starcia nawet podczas sparingów przedsezonowych. Na zwycięstwo czeka od 12 maja. Arka Gdynia za to zmarnowała doskonałą okazję na komplet punktów. Podejmowała Termalicę, która całą drugą połowę grała w osłabieniu. Ostatecznie udało się tylko zremisować. Mecze między Górnikiem i Arką nigdy nie obfitowały w nadmiar emocji i bramek. W trzech z czterech poprzednich spotkań padały maksymalnie dwa gole. Stawiam na poniżej 2.5 bramki.

Ruch Chorzów - ŁKS Łódź (28.07, 20:30)

3.15

REMIS

betfan

W pojedynku beniaminków w Ekstraklasie zagrają Ruch Chorzów i ŁKS Łódź. Gospodarze tego spotkania przegrali w meczu pierwszej kolejki z Zagłębiem Lubin. Miedziowi grali zdecydowanie lepiej niż rywale, a wynik 1:2 jest skromnym rozmiarem kary. ŁKS Łódź mierzył się z jednym z faworytów do triumfu – Legią Warszawa. Mistrz 1. ligi nie był w stanie zagrozić Wojskowym na ich stadionie i przegrał aż 0:3, choć gdyby nie dobra postawa bramkarza i nieskuteczność Legionistów, wynik byłby zdecydowanie wyższy. Ruch i ŁKS za cel stawiają sobie utrzymanie, a więc komplet punktów w takim starciu jest niezwykle cenny. Spodziewam się jednak remisu, który miał miejsce w poprzedniej bezpośredniej konfrontacji.

Lechia Gdańsk - Motor Lublin (28.07, 20:30)

2.04

WYGRANA LECHII

betfan

W drugim piątkowym pojedynku 1. ligi Lechia Gdańsk podejmie Motor Lublin. Obie drużyny w poprzednim sezonie nie grały na zapleczu Ekstraklasy. Lechia Gdańsk jest spadkowiczem najwyższej ligi piłkarskiej w Polsce, a Motor Lublin awansował po udanych barażach w 2. Lidze. Gospodarze w pierwszym meczu wygrali 4:2 z Chrobrym Głogów. Prawdziwy popis dał wtedy nowy nabytek – Luis Fernandez. Hiszpan strzelił hat tricka. Motor Lublin mierzył się przed własną publicznością z Zagłębiem Sosnowiec i po bramce w 94. Minucie wygrał 3:2. Stawiam na zwycięstwo Lechii, która w niesamowitym stylu rozpoczęła sezon.