Typy dnia 20.08: Tottenham, Śląsk, Arsenal, Real
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 20 sierpnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 20 SIERPNIA

Tottenham – Wolverhampton (godz. 13:30)

1.39

WYGRANA TOTTENHAMU

Tottenham rozpoczął sezon od zwycięstwa na swoim stadionie od zdominowania Southampton, a w drugiej kolejce wywalczyli remis w derbach Londynu z Chelsea w ostatniej minucie, dzięki bramce Harrego Kane’a po rzucie rożnym. Wolverhampton w pierwszej kolejce przegrał z Leeds, a w drugiej u siebie zaliczyli remis 0:0 z beniaminkiem Fulham. Wilki rażą nieskutecznością na początku sezonu i kolejny raz przed deklasacjami ratować zespół musi defensywa i Jose Sa. Tottenham prawdopodobnie będzie kontynuował dobry start sezonu i na swoim stadionie pokona niejakie na starcie sezonu Wolverhampton.

Śląsk Wrocław - Cracovia (godz. 17:30)

1.83

OBIE STRZELĄ

Ivan Djurdjević rozpoczął nową pracę w Śląsku od bilansu 2-2-1, więc nie jest nagorzej, tym bardziej, że ma za sobą mecze z Pogonią i Lechem. Cracovia w pierwszym trzech kolejkach zdobyła komplet punktów, ale już w 4. i 5. kolejce przegrali ze Stalą Mielec i Piastem Gliwice nie strzelając bramki. Będzie to wyrównane spotkanie, bowiem żadna z tych drużyn nie ustabilizowała formy na początku sezonu. Uważamy jednak, że Cracovia na wyjeździe nie wygra, ale jeszcze pewniejszym typem będą bramki dla obu drużyn.

Bournemouth - Arsenal (godz. 18:30)

1.42

WYGRANA ARSENALU

Bournemouth zaskoczył w pierwszej kolejce i pokonał 2:0 Aston Villę. W drugiej kolejce jednak Manchester City nie pozostawił żadnych złudzeń beniaminkowi i pokonał Wisienki 4:0. W trzeciej kolejce Bournemouth będą podejmować rozpędzony Arsenal, który wygrał 2:0 z Crystal Palace i 4:2 z Leicester. Arsenal jest jedną z najlepiej grających drużyn Premier League na początku sezonu, a Gabriel Jesus idealnie wpasował się w nowy zespół. Patrząc na start sezonu i prezentowaną piłkę przez obie drużyny to po trzeciej kolejce Kanonierzy powinni mieć komplet punktów.

Celta Vigo - Real Madryt (godz. 22:00)

1.70

WYGRANA REALU

Celta Vigo w pierwszej kolejce zremisowała 2:2 z Espanyolem. Real Madryt pokonał beniaminka LaLigi, Almerię 2:1, ale nie obyło się bez problemów, bowiem Królewscy przegrywali po pierwszej połowie. Zwycięstwo dał swoją bramką David Alaba, który strzelił gola minutę po wejściu na boisko. W poprzednim sezonie Real wygrał dwukrotnie z Celtą Vigo, ostatni raz w kwietniu na wyjeździe 2:1. Stawiamy na drugą wygraną na wyjeździe na starcie sezonu zespołu broniącego tytułu mistrzowskiego.