Bochum – Hoffenheim: Typy, kursy, zakłady 26.04 | Bundesliga

Wojciech Sikora

26 kwietnia 2024

Bochum
W Bundeslidze mistrzostwo mamy już rozstrzygnięte, jednak wciąż pozostało kilka kolejek i wiele drużyn ma jeszcze sporo pracy. Bochum, w jednym ze starć 31. kolejki, podejmie na swoim stadionie zespół Hoffenheim.  Walka gospodarzy o pozostanie na kolejny sezon trwa, a przed nimi ostatnie szanse, by tego dokonać. Czy dziś wykorzystają jedną z nich? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Bochum – Hoffenheim.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Bochum – Hoffenheim?
  2. Zapowiedź meczu Bochum – Hoffenheim.
  3. Jakie są kursy na mecz Bochum – Hoffenheim?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Bochum – Hoffenheim?

Bochum – Hoffenheim: Typy bukmacherskie

Osiem meczów bez zwycięstwa sprawia, że Bochum coraz bardziej oddala się od celu, jakim jest utrzymanie na kolejny sezon w Bundeslidze. Poprzedni sezon jednak pokazał, że potrafią walczyć do samego końca i w tym momencie jest dla nich ostatni dzwonek, by tę walkę podjąć. Pora na starcie z Hoffenheim.

2.22

BOCHUM WYGRA

betfan

Ciasna sytuacja w dole tabeli pozwala jeszcze realnie wierzyć gospodarzom w utrzymanie. Rywalizacja z Hoffenheim może okazać się przełomowa, ponieważ na wyjazdach zawodzą. Choć w pierwszym starciu wygrali u siebie aż 3:1 to sam przebieg starcia wyglądał nieco inaczej i to Bochum częściej atakowało i było przy piłce. Dziś powinni postawić wszystko na jedną kartę, dlatego typuję ich wygraną.

Bochum - Hoffenheim: Kursy bukmacherskie

 • Wygrana Bochum - 2.22
 • Remis - 3.65
 • Wygrana Hoffenheim - 2.89
 • Powyżej 2.5 gola - 1.44
 • Obie strzelą - 1.42
W tej rywalizacji nieznacznym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Bochum na których przelicznik wynosi 2.22. Minimalnie mniejsze szanse eksperci widzą po stronie Hoffenheim gdzie kurs to obecnie 2.89. W przypadku remisu mnożnik to aktualnie 3.65.

Bochum - Hoffenheim: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Bochum a Hoffenheim w ramach 31. kolejki Bundesligi, odbędzie się 26 kwietnia o 20:30 na Vonovia Ruhrstadion w Bochum. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy